قزاقستان را انکار چینی گزارش بیش از “ناشناخته پنومونی’ شیوع بودن کشنده تر از COVID-19

قزاقستان مقامات را تکذیب کرد گزارش های اخیر از ناشناخته “پنومونی” که مقامات چینی گفت: مرگبارتر از coronavirus سی ان ان گزارش داد.

روز پنجشنبه سفارت چین در قزاقستان گفت: ناشناخته “پنومونی” مرگبارتر از coronavirus تا به حال به کشته شدن بیش از 1700 نفر در کشور به گزارش دادم برای ترجمه.

چینی سفارت گفت: موارد جدید از پنومونی افزایش از اواسط ماه ژوئن. وجود دارد ممکن است صدها نفر از موارد یک روز سفارت گفت: با توجه به South China Morning Post.

در قزاقستان وزارت بهداشت در روز جمعه گفت که “ویروسی سینه از نامشخص علت” وجود داشته در کشور است. اما این کشور گفت: شیوع بیماری جدید نیست و یا ناشناخته به عنوان دولت چین تا به حال تبلیغ با توجه به سی ان ان.

“در پاسخ به این گزارش از وزارت بهداشت جمهوری قزاقستان رسما اعلام کرد که این اطلاعات به واقعیت مربوط نمی شوند” این بیانیه را بخوانید.

با توجه به سی ان ان در این کشور گفت: پنومونی طبقه بندی و به دنبال دستورالعمل از سازمان بهداشت جهانی “برای ثبت نام از ذات الریه که coronavirus عفونت بالینی تشخیص داده و یا epidemiologically است اما نه تایید شده توسط آزمایشگاه تست.”

یک سخنگوی چینی Ministy امور خارجه به خبرنگاران گفت: جمعه: “ما همچنین می خواهم برای دریافت اطلاعات بیشتر. چین امیدوار به همکاری با قزاقستان در مبارزه با این بیماری همه گیر و برای حفاظت از این دو کشور بهداشت عمومی امنیت است.”

همانطور که من نوشت: پنجشنبه گزارش ناشناخته “پنومونی” صدای ترسناک شبیه به گزارش های اولیه از کروناویروس که در ادامه به علت یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ماه ژانویه, چینی, مقامات بهداشت گفت: آنها نگران بودند بیش از یک زن مرموز و ناشناخته ویروس است که تا به حال آلوده ده ها تن از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>