کیرنس مرد به اتهام تیراندازی مرد دو بار در حالی که سرقت از او را

سالت لیک سیتی — اتهامات جنایی بودند ظ روز شنبه در برابر یک کیرنس مرد متهم به تیراندازی یکی دو بار در حالی که تلاش به سرقت THC vape کارتریج از او.

احمد Rosas, 18 متهم در 3 دادگاه منطقه با تشدید سرقت و دو فقره تخلیه از یک اسلحه گرم باعث آسیب جدی درجه اول جنایات; و شاهد دستکاری یک سوم جرم درجه.

در جولای 8, پلیس می گویند یک مرد با زن و دوست دختر خود توافق کردند که ملاقات Rosas به فروش او THC کارتریج. سه ملاقات در نزدیکی 5400 جنوبی و 4800 غرب و Rosas رو به عقب قربانی ماشین نگاهی به کارتریج.

با توجه به شارژ و اسناد و هنگامی که در ماشین Rosas جیبش اسلحه و گفت: “شما می دانید آنچه در آن است؟”

رسس زده مرد با تفنگ خود را و سپس او را به ضرب گلوله دو بار در قفسه سینه اتهامات دولت است.

مجروح شدن انسان شروع به رانندگی با دور Rosas هنوز هم در صندلی عقب بود اما قادر به رفتن به آنجا با توجه به آسیب دیدگی او. رسس سپس با اشاره تفنگ خود را در سر مرد, با توجه به اتهامات و پرسید: “آیا شما می خواهید من به شما شلیک دوباره؟”

رسس به اتهام تهدید برای پیدا کردن و کشتن او را اگر او به پلیس و سپس فرار کردن و قربانی گرفته شده است به یک بیمارستان محلی است. قربانی “هیچ عملکرد حرکتی در بازوی چپ خود را” به عنوان یک نتیجه از تیراندازی با توجه به اسناد دادگاه.

رسس یک مستند عضو باند از اتهامات عنوان شده علیه دولت و اعضای باند مظنون در سه جداگانه تیراندازی بیش از دو هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>