Keedron برایانت علائم ثبت معامله می گوید ویروسی اعتراض آهنگ آمد از غم و اندوه و نماز و پس از آن صلح’

پس از رفتن ویروسی ماه گذشته 12 ساله Keedron برایانت آهنگ “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” را به طور رسمی منتشر شده در روز جمعه پس از جوان خواننده انجیل امضا مقابله با وارنر سوابق با توجه به آسوشیتد پرس.

اصلی تصویری از Keedron آواز “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” مشاهده شده است در Instagram بیش از 3 میلیون بار از او به اشتراک گذاشته شده در آن ممکن است. این جلب توجه از مشاهیر مانند NBA LeBron James ستاره و بازیگر Lupita N’Yongo و همچنین رئیس جمهور سابق باراک اوباما Deseret News گزارش داد در آن زمان است.

این آهنگ است که به طور رسمی منتشر شده در روز جمعه به منظور همزمان با Juneteenth که جشن لغو برده داری در ایالات متحده با توجه به آسوشیتد پرس.

برخی از این آهنگ از آلبوم عبارتند از: “من یک جوان سیاه / انجام همه که من می توانم / ایستاده” و “من فقط می خواهم به زندگی می کنند / خدا محافظت از من / من فقط می خواهم به زندگی می کنند” با توجه به مجله مردم.

“من فقط می خواهم به زندگی می کنند” نوشته شده توسط Keedron را Johnetta برایانت پس از مرگ جورج فلوید با توجه به Deseret News.

تصویری از جورج فلوید مرگ “واقعا ضربه قلب من فقط عمیقا چون من یک مادر به پسر” Johnetta برایانت آسوشیتدپرس گفت. “من یک شوهر سیاه. من سیاه و برادران و عموهای عموزاده دوستان است.”

بعد از دیدن این ویدئو Johnetta برایانت گفت که او به صرف زمان در نماز است که زمانی که او شروع به نوشتن این کلمات به آهنگ. “او به من این کلمات به وضوح گفت:” برایانت با توجه به آسوشیتد پرس.

Keedron گفت: رژه مجله در اوایل این هفته که نماز نیز تحت تاثیر او را به عنوان او آماده برای آواز خواندن.

“مادر من به من گفت که دعا کنید و دعا کنیم بیش از این آهنگ” Keedron گفت: با توجه به رژه. “و من دعا کردم و سپس من آن را ضبط. این که چگونه آن آمد — از طریق غم و اندوه و نماز و پس از آن صلح است.”

Keedron اخیرا به نظر می رسد در فصل 4 از ان بی سی “کوچک بزرگ” عکس های با توجه به Deseret News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im