نگه داشتن کتاب خوب بسته تهمت می گوید. به ما می گویند آن را باز کنید و مقاومت در برابر!

مانند هر کس دیگری که من در مستند در کالیفرنیا برای نگه داشتن سازمان دیده بان به عنوان امپراتور fiddles و امپراتوری فرو می ریزد.

اما نه آن در همه; آن را بسیار بدتر است. در بالای همه گیر و جهانی افسردگی ما سر عمیق تر به فاجعه بار تغییر آب و هوا و نزدیک به تمام عیار جنگ هسته ای.

بسیاری از مردم دلیلی درگذشت از آنجا که ما امتناع از پاسخ سریع حرفه ای و کارآمد به COVID 19 بیماری همه گیر. جمهوریخواهان حاضر به حرکت در مراقبت های بهداشتی جهانی; قطع بودجه به سازمان بهداشت جهانی; اجازه بیکاری بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ; تهدید جنگ با چین; و غیره. در ضمن سیستمیک بیماری همه گیر از خشونت و نژاد پرستی و حرص و آز شرکت های بزرگ, جنگ, سلاح های هسته ای و نابودی محیط زیست با شدت گرفتن خارج از کنترل.

قتل Ahmaud اوری در نیوبرانزویک, مرا بیمار با ناامیدی به عنوان بسیاری از قتل آفریقایی خواهران و برادران در دست نژادپرستانه پلیس و دیگر مردان سفید. وحشتناک عمومی قتل جورج فلوید توسط چهار مرد سفید با اسلحه در مینیاپولیس باعث می شود من حالت تهوع. بنابراین من heartened توسط میلیون ها نفر از مردم خوب سراسر مینه سوتا کشور و جهان که در حال سرازیر شدن به خیابان ها و صحبت کردن در تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی است.

در تلاطم این زامبی فیلم سفید نژادپرستی سیستماتیک خشونت و جمهوری خواه neofascism دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن تکان دهنده عمل در روز دوشنبه. پلیس اشک آور و گاز کشته و بازداشت معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی پارک لافایت بنابراین او می تواند راه رفتن به کلیسا مطرح در مقابل آن خوش آمدید ثبت و نگه دارید تا یک کتاب مقدس.

من تو را دیدم او گفت: “به خاطر این کتاب خوب بسته و حمل شر انجام می دهند.”

تنها چیزی که از دست رفته در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس او هود سفید.

من نه از دست دیگر خود عمل نمادین در روز سه شنبه زمانی که او در زمان مشکل به عبور از شهر به دانشگاه کاتولیک و بازدید کاتولیک حرم و مجسمه سنت پاپ ژان پل دوم یک محل ایجاد و نگهداری و احترام ایالات متحده اسقف های کاتولیک اکثریت قریب به اتفاق آنها مشتاق جمهوری خواهان و تهمت حامیان.

من بسیار سپاسگزار است که هر دو اسقفی اسقف Mariann زمانی مشخص و اسقف اعظم کاتولیک ویلتون گرگوری هر یک به سرعت محکوم کرد این شوم ریاکارانه عکس ops توسط نژادپرستانه رئیس جمهور. من آنها را می دانیم. اسقف زمانی مشخص پخته شده شام برای من در خانه او و اسقف اعظم گرگوری نوشت: من بارها و بارها زمانی که او سر از ایالات متحده کاتولیک کنفرانس اسقف’. من در صحبت ظهر با هر دو مورد عیسی مسیح راه وجود داره پس ممنون میشم به این خوبی مسیحیان است.

زمانی که من در ملاقات با پاپ ژان پل دوم دهه پیش من به او یک کپی از کتاب خدا صلح: به سوی یک الهیات وجود داره. او خوشحال شد و گفت: تا.

سفید رهبران کلیسا شده اند حمایت از جنگ و آزار و امپراتوری گذشته 1700 سال شروع با امپراتور روم کنستانتین.

اما آنچه تأسف من افسوس است که هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات از جمله این کمک رسانی به کلیساها در حال تعجب آور است. همه این نمادین اعمال توسط نژادپرستانه warmaking رئیس جمهور هستند که انتظار می رود.

سفید رهبران کلیسا شده اند حمایت از جنگ و آزار و امپراتوری گذشته 1700 سال شروع با امپراتور روم کنستانتین. آیا نمی شود فریب خورده: تهمت می داند آنچه که او انجام شده است. او را در رسیدن به میلیون ها نفر از کاتولیک و پروتستان جمهوری خواهان که مخفیانه خود را تحسین نمادین ایستاده است. این تصاویر به خوبی بازی در سراسر کشور است.

البته وجود داشته است هزاران مسیحی بدون خشونت مقاومت کنندگان را از طریق سنین اما امپراتور ظالم و امپراتوری همواره در تلاش برای برنده شدن بیش از کلیساها برای حفظ کنترل خود توده ها و خود سیستمیک نژادپرستی warmaking و اقتصادی کنترل. این شگرد را از امپراتوری روم و حکومت نازی ها کتاب چیزی حزب جمهوری خواه به خوبی می داند.

در جایی من یک عکس از همه کاتولیک اسقف و کاردینالها از آلمان نازی لبخند و برگزاری شامپاین, عینکی, ایستاده, با هیتلر در مرکز ساخت یک نان تست به هیتلر. مانند هیتلر همه آنها با پوشیدن صلیب های شکسته.

چه چیزی واقعا تعجب آور است که مردم کلیسا ایستاده تا برای مقاومت در برابر امپراتور ظالم و رئیس جمهور در عیسی روح فعال و عدم خشونت به عنوان ما می بینیم در اصل و نسب از فعالان مسیحی در طرفدار الغای برده داری, Suffragist و زايمان و حقوق مدنی و جنبش های زیست محیطی.

من زندگی می کردند در السالوادور در سال 1985 با شش کشیش یسوعیون که بعدها ترور شد دیدم که چگونه کلیسا علنا به مخالفت با آمریکا حمایت نظامی و جنگ و ظلم و ستم. تحت رهبری اسقف اعظم رومرو کلیسا باز کرده بود اناجیل و تصمیم به پایبندی به آموزه های عیسی مسیح و مقاومت در برابر طبقه حاکم و خشونت خود را. بنابراین جونتا متوقف تلاش برای برنده شدن بیش از رهبران کلیسا و ترور اسقف اعظم رومرو 18 کشیش چندین راهبه و نزدیک به پنج هزار catechists از جمله کشیش من دوستان است. خود را بدون خشونت مقاومت منجر به پایان جنگ. این نوع از مقاومت بدون خشونت توسط مردم کلیسا باید هنجار.

من سرزنش ترین رهبران کلیسای مسیحی برای ما زمان مشکلات است. من به بسیاری از کشیش ها و وزرا و اسقف و کاردینالها در سراسر کشور است که به طور فعال به حمایت از حزب جمهوریخواه و این نژادپرستانه رئیس جمهور به عنوان تا حد زیادی مسئول این سرایت از نفرت و نژاد پرستی و جنگ و حرص و آز شرکت های بزرگ است که همه ما رنج می برند ،

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آنها باید پیشرو مخالفان به عنوان اسقف اعظم رومرو را در ال سالوادور.

آنها باید اول آنهایی که بازداشت خود را بدون خشونت مقاومت است. در عوض, آنها حمایت نژادپرست جنایتکار رئیس جمهور و سیستمیک بی عدالتی است.

کاتولیک کاردینال تیموتی دولان از شهر نیویورک برای مثال شده است به طور فعال مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار کاتولیک به او رای. مادر من تحت مستند در زندگی کمک مرکز به تازگی به نام من به شکایت در مورد یک نامه درخواست تجدید نظر و مادی او دریافت از دولان خواست او را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این قابل سرزنش است اما تعجب آور نیست. تماس مادر من اگر شما اختلاف نظر دارند.

با ظاهر شدن در مقابل سنت جان کلیسا و مجسمه سنت جان پل دوم مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام قوی به سلسله مراتب کاتولیک و پروتستان رهبری در میان پایه خود را که او با آنها. بسیاری از قدردانی خود را حرکت. چرا که تا چند درک انجیل را فعال وجود داره.

جمعه, مارس 10th, تهمت ارسال یک صدای جیر جیر با این پیام: “جمعه خوب!” هر کلاس اول مدرسه یکشنبه kid خواهد می دانم که چیزی اشتباه است با این پیام. خوب جمعه بیست و اجرای بدون خشونت عیسی. او رهبری بدون خشونت مارس به اورشلیم شد و به بازداشت و شکنجه و اعدام توسط امپراتوری روم با پشتیبانی کامل از مقامات مذهبی. او اعدام شد دقت حقوقی. این بود که اگر تهمت بود و گفت: “نبود که بزرگ است ؟ ما او را کشته و آنها را و ما را در دستگیری و قتل او مانند امروز.” مغلوب ساختن پیشی جستن و ظالم مانند او هستند ورثه از کسانی که به کشته شدن پیامبران به عنوان عیسی مسیح می گویند.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن—و بسیاری از رهبران کلیسا مورد مطالعه چهار انجیل از عیسی ثابت قدم خشونت آنها می خواهم کشف روشن انکار از حرص و خشونت و نژاد پرستی و تبعیض و جنگ و نابودی محیط زیست با بسیاری از وخیم هشدار در مورد از دست دادن یکی روح ، بیشتر آنها می خواهم پیدا کردن به عنوان گاندی انجام فوري تماس در تاریخ به فعال مشغول خلاق عدم خشونت و خشونت پرهیزی مقاومت در برابر شر.

گاندی در نظر گرفته خطبه در کوه (متی 5-7) بزرگترین متن در خشونت در تاریخ به من توضیح داد که در پادکست اخیر در مورد گاندی (دیدن www.paceebene.org). وجود دارد به تنهایی ما را بشنود بدون خشونت عیسی فرمان ما به: گرسنگی و تشنگی برای عدالت; تبدیل به صلح; را بدون خشونت مقاومت به کسی که بد عاشق دشمنان ما; تواند به عنوان دلسوز به خدا اول به دنبال خدا سلطنت و عدالت خدا و نزد دیگران به عنوان ما می خواهم که آنها را نزد ما است. رئیس جمهور تهمت خود استقرار جمهوری خواه و حامیان او را مسخره عیسی و انجیل با گسترش نفرت و نژاد پرستی و حرص و جنگ و نابودی محیط زیست. آنها مخالف هر کلمه را بدون خشونت عیسی گفت: تا کنون. که کتاب را بسته نگه داشته شود اگر شما را در درک.

ما نیاز به آموزش و تمرین عدم خشونت عیسی مسیح, مارس و سازماندهی برای یک فرهنگ جدید از عدالت, صلح و آرامش و ارسال یک پیام واضح و روشن در مورد آنچه در آن به معنی پیرو بی خشونت انقلابی عیسی مسیح است.

من صحبت در تظاهرات در پارک لافایت بارها و بارها در طول چهار دهه گذشته و اغلب به نقل از کسانی که کلمات دقیق از موعظه بالای کوه. من حتی دستگیر شده در مقابل کاخ سفید حداقل بیست بار به عنوان طبیعی است برای یک مسیحی. یک سال و نیم پیش مبارزات عدم خشونت [www.campaignnonviolence.org] گروه من کار با سازمان های غیر خشونت آمیز راهپیمایی و تجمع در مقابل کاخ سفید که در آن ما برگزار می شود نشانه هایی از این متون کتاب مقدس و دیگر خواستار مقدس عدالت و صلح. یک دوجین از ما درگیر در نافرمانی مدنی با نشستن در ساعت اما پلیس در نهایت به ما گفت که آنها نمی خواهید برای دستگیری ما. زن افسر پلیس به اتهام گفت: من تخت او موافقت کرد با ما.

در سپتامبر گذشته کمپین خشونت به سازماندهی بیش از 100 حوادث در خیابان/مینیاپولیس ملی ما در طول هفته از عمل در اواخر ماه سپتامبر. در واقع ما در سازمان بیش از 3300 اقدامات راهپیمایی و حوادث در برابر نژادپرستی و جنگ و فقر و نابودی محیط زیست در سراسر ایالات متحده که شامل بیش از یک صد هزار نفر است. (به تاریخ سپتامبر آینده ملی هفته از عمل و یا ما August 6th, ملی وبینار در سالگرد 75 از هیروشیما و ما August 8th, کنفرانس ملی خشونت ببینید: www.paceebene.org)

هزاران نفر از مردم در زمان حوادث در خیابان/مینیاپولیس, فراخوان جدید بدون خشونت دوقلو شهرستانها به عنوان بخشی از ما بدون خشونت شهرستانها کمپین (نگاه کنید: www.twincitiesnonviolent.org). من می دانم چون من وجود دارد و در چندین رویداد. من در راهپیمایی با یک هزار نفر از مردم از همه نژادها و سنین از کلیسای جامع به سرمایه دولت که در آن من به انگلیسی صحبت خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس و خشونت در این شهر و برای پیگیری جدید بدون خشونت, St. Paul/مینیاپولیس. ما رویداد منجر شود داستان آن شب در اخبار شب.

برای من و برای هر کسی که جرات باز کردن کتاب خوب و مطالعه خطبه در کوه, این فراخوان به عدالت, صلح و آرامش است و ما بر اساس دین ما شاگردی به خشونت پرهیزی در عیسی مسیح است. انجیل نیاز به ثابت قدم خشونت رادیکال پیگیری اجتماعی و اقتصادی و نژادی و عدالت و سازماندهی مبارزات عدم خشونت در قدم به قدم از بی خشونت عیسی به ما محلی و ملی پایتخت او بود که در آن ما صحبت از شجاعانه برای آمدن یک فرهنگ جدید از عدالت, صلح و آرامش است.

پس از آن انتظار می رود که این نژادپرستانه warmaking رئیس جمهور می خواهم ما را به نگه داشتن کتاب و بسته نگه داشتن در انجام اعمال بد.

من مصرانه از مسیحیان در همه جا به مطالعه خشونت عیسی دست به گریبان با چهار انجیل به ویژه آموزه های خود را در موعظه بالای کوه و سپس برای دو چندان کردن تلاش های ما برای مقاومت در برابر تهمت و neofascism حزب جمهوری خواه. ما نیاز به آموزش و تمرین عدم خشونت عیسی مسیح, مارس و سازماندهی برای یک فرهنگ جدید از عدالت, صلح و آرامش و ارسال یک پیام واضح و روشن در مورد آنچه در آن به معنی پیرو بی خشونت انقلابی عیسی مسیح است.

من می دانم که وجود دارد کارهای زیادی برای انجام در تمام جبهه ها اما من اصرار مسیحیان در همه جا به صحبت می کنند و با عشق به خود کشیش وزیر اسقف یا کاردینال و آنها را به تبدیل از آنها بخواهید برای نفی نژادپرستی و جنگ و فقر و سلاح های هسته ای و نابودی محیط زیست مطالعه خطبه در کوه و پیوستن به جنبش مردمی از خشونت برای عدالت و خلع سلاح.

کلیساها نیاز به ارسال نژادپرستانه رئیس جمهور از حزب جمهوری خواه یک درصد warmakers و همه نژادپرستانه هواداران ناعادلانه وضع موجود مقدس پیام است که مسیحیان در سراسر هیئت مدیره را رد خشونت خود را که ما به دنبال خشونت پرهیزی در عیسی مسیح و این که ما در یک سفر جدید به سوی یک دنیای جدید که در آن همه خواهران و برادران در همه جا زندگی در صلح با هم برابر عدالت و کرامت در سرزمین موعود از خشونت.

این بی خشونت عیسی آن را در این راه “سلطنت خدا در دست است. توبه کنند و بر این باورند که خبر خوبی است.” که به معنی شما آقای رئیس جمهور و همه خواهان. آمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net