نگه داشتن سالمندان سالم: 21 راه های شما می تواند کمک به همسر و دوستان و همسایگان سوار کردن COVID-19 انزوا

سالت لیک سیتی — او سالم 90 اما دین D. به طور موقت کنار گذاشته او عادی برنامه. معمولا او را به صرف شام در یکی از بچه های خود را’ خانه حداقل هفتگی یک خانه خانواده شب با قوم و خویش در روزهای دوشنبه و ناهار و یا خرید به صورت دوره ای با بگیرید و یاد دهید. اما این همه را در چهره حریص رمان coronavirus که در سراسر جهان است.

افراد مسن در میان کسانی که در معرض بیشترین خطر وحشتناک نتیجه باید از آنها توسعه COVID-19. پس دین ماندم, به در خانه او در مقامات بهداشت عمومی’ درخواست. او فریزر نگردند او پنج بچه — هر یک حداقل 60 و در معرض خطر خود را — چک در به طور منظم اما او 50 به علاوه بزرگ-grandkids گفته شده است به دور ماندن چرا که آنها ممکن است ناخواسته در معرض.

این Deseret News نیست افشای دین نام برای اطمینان از امنیت خود را به خاطر او افراد مسن و به تنهایی زندگی می کند.

“من اصلا احساس اضطراب. من فقط رفتن همراه با آنچه (کارشناسان) می گویند. من ایمان همه چیز در حال رفتن به حل و فصل کردن. من یک نوجوان بود از طریق جنگ جهانی دوم و ما از آن ساخته شده است که از طریق آن هر چند که رفت و در سال. 9/11 بد بود بیش از حد. شما نمی توانید اضطراب در مورد آن و افسرده,” او گفت:.

در نظر داشتن شخصی پشتیبانی و منابع فراوان او را در شکل خوب است. بسیاری از کسانی که در معرض خطر بالاتر, آیا افراد مسن و یا به دلیل مسائل بهداشتی نیست و همچنین واقع شده است. آنها ممکن است نیاز به برخی از کمک از خارج. تهدید COVID-19 یک معامله بسیار بزرگ.

وجود دارد, اما همه چیز سالمندان می توانید انجام دهید به منظور کاهش احتمال آلوده شدن با رمان coronavirus. و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که همسایگان و دوستان و خانواده و حتی غریبه ها می توانید به انزوا دلنشین.

در اینجا 21 ایده های.

اگر شما می خواهید برای کمک به کسانی که در معرض خطر ….

 • اگر شما احتکار آن را حق. اگر شما بیش از خریداری اصول اولیه مانند کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده را در آغاز بحران کمک برخی از آن به یک مرکز ارشد و یا مواد غذایی بانک بنابراین کسانی که آسیب پذیر هستند می توانید برخی از. برخی به همسایه ای دارد که نمی توانید بیرون بروید ،
 • پیشنهاد می شود یک متن یا گوشی ماموریت دوستان. Afton ژانویه مدیر ارتباطات برای سالت لیک کانتی پیری و خدمات بزرگسالان می گوید به دنبال در اطراف محله خود را برای کسانی که آسیب پذیر هستند و سپس ترک توجه داشته باشید در درب. “من می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی.” “ما می توانید متن و یا صحبت کردن در تلفن.”
 • پیشنهاد برای ضد عفونی کردن آشپزخانه و سطوح سخت در اغلب مناطق استفاده می شود. برای سطوح سخت که در آن امکان استفاده از یک قسمت سفید کننده با نه بخش آب در هر CDC دستورالعمل.
 • نگاهی به سگ بگیرید و یاد دهید برای یک پیاده روی برای کسانی که نمی تواند.
 • یک “caremonger.” در جهان است که به نظر می رسد به طور ناگهانی ترسناک کانادایی میتا هانس و والنتینا هارپر خواست چند نفر از دوستان برای پیوستن به آنها در اعمال محبت. گروه خود را در حال حاضر اعداد در هزار است. شما می توانید نسخه خود را با پیوستن به با دیگران در محله خود را برای رسیدن به آسیب پذیر است. فقط به یاد داشته باشید برای نگه داشتن یک فاصله فیزیکی و رعایت بهداشت.
 • استفاده از فن آوری به “با هم.” انزوا در حال رفتن به ایجاد تنهایی برای برخی از افراد مسن. ژانویه گفت: برای راه اندازی گوشی های هوشمند به طوری که فرد مسن تر می توانید Facetime, اسکایپ و یا انجام دیگر تماس تصویری. شما می توانید تماس بگیرید که مجازی نیست و خطرناک است.
 • کمک به کسی که در انزوا پیدا کردن چیزهای جالب آنلاین. وقتی کسی ژانویه عاشق بود و احساس جدا شده در حالی که قرنطینه پس از سفر به یک منطقه با بسیاری از COVID-19 ژانویه در بر داشت یک سایت آنلاین است که ارائه تورهای مجازی از موزه ها 10.
 • کمک به آنها را کشت منافع و یا پیدا کردن امکانات جدید. گیر بودن در داخل یک زمان خوب برای یادگیری یک مهارت جدید یا مهارت یا کشف کردن چیزی است که آنها ممکن است علاقه مند شده است اما هرگز در زمان حال به کاوش.
 • خرید فرد کتاب صوتی یا پادکست اشتراک. برخی ممکن است نیاز به کمک مرور آنها را برای اولین بار در.
 • تماس به طور منظم برای بررسی در, بلکه زمان را فقط به چت.
 • اجرای errands اما تحکیم برای محدود کردن همه قرار گرفتن در معرض. هر کس نه فقط افراد مسن باید دور ماندن از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است. به طوری انتخاب کنید تا مواد غذایی برای دیگران که نمی تواند اما محدودیت سفر. شما می توانید ترک این کالا در درب جلو و یا مطمئن شوید که برای حفظ یک فاصله زمانی که شما وارد یک خانه. و بهداشتی قبل و بعد از تحویل.
 • کمک به تنظیم و تحویل مواد غذایی و یا منظقه وانت. که در راه او می تواند انجام دهد خود را خرید و در کنترل باشد. به یاد کسانی که استفاده می شود به صرف ناهار در محلی ارشد مرکز که آن را در حال حاضر در دسترس منظقه در برخی از شهرستانها از جمله کسانی که در سرویس های شهرستان دریاچه نمک.
 • شیر را به یک جامعه آنلاین. Covia.org یک “سرد واقعی منابع” با توجه به ماه ژانویه به نام به خوبی متصل شده است که هر کسی می تواند ملحق به صورت رایگان. “آیا شما مثل هنر یا جانورشناسی موسیقی یا مدیتیشن یک برنامه وجود دارد برای شما. هر یک به خوبی متصل جلسه ارائه می دهد گروه ها و طبقات در یک طیف گسترده ای از موضوعات. شما مطمئن برای پیدا کردن یکی که شما منافع. و به خوبی متصل دیدار 365 روز در سال بنابراین همیشه وجود دارد یک شانس برای اتصال” با توجه به وب سایت. شما ثبت نام تا گروه باقی می ماند نسبتا کوچک و سپس شماره گیری در تلفن رایگان (برخی نیز اتصال از طریق کامپیوتر قرص و یا دستگاه تلفن همراه).
 • اجازه دهید آنها را می دانیم. اگر شما نگاه کنید به عنوان مثال یک فروشگاه زنجیره ای است که با ارائه ساعت خاص برای افراد مسن به فروشگاه مطمئن شوید که افراد مسن همسایه ها که اصرار بر خرید خود را در مورد آن می دانیم. چند مواد غذایی زنجیر هم اکنون در حال انجام است که برای کمک به کسانی که مسن تر هستند.
 • یک تماس با خارج از شهر و بستگان در موارد اضطراری. درخواست خود را آسیب پذیر دوستان که کودکان نیست در این نزدیکی هست برای به اشتراک گذاشتن شماره تلفن خود را با خانواده خود در مورد آنها نیاز به کمک شما و یکی دیگر از مجموعه ای از چشم ناظر.

اگر شما آسیب پذیر هستند …

 • توجه به مشاوره. تنها مهم ترین چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد در طول این بحران است به دنبال توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: ژانویه. محدود کردن فعالیتهای عمومی و اقامت در خارج از جمعیت به خصوص اگر شما در یک گروه پرخطر.
 • ایجاد یک طرح ایمنی. چه می خواهید انجام دهید در مواقع اضطراری در حالی که شما خود جدا? چه کسی به شما تماس بگیرید ؟ چگونه بسیاری از لوازم از مواد غذایی به پزشکی, آیا شما در دست دارند ؟
 • جست و خیز زیادی جمع های خانوادگی مانند شام یکشنبه. منزوی به عنوان آنجا که ممکن است, اما اگر شما با هم نگه داشتن آن بسیار کوچک و تمرین عالی بهداشت. شستن دست, پوشش, عطسه, مطمئن شوید که در نزدیکی سطوح ضد عفونی و نمی تواند بیش از حد از لحاظ فیزیکی به یکدیگر نزدیک است. دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی و سلامت دیگر کارشناسان می گویند به اقامت 6 فوت یا بیشتر به دور از دیگران — به ویژه آسیب پذیر است.
 • لغو غیرضروری دکتر قرار ملاقات در حال حاضر.
 • باید یک لیست از گروه های است که می تواند کمک کند. AARP می گوید به “ایجاد یک لیست از جامعه و ایمان مبتنی بر سازمان است که شما و یا مردم در طرح های خود را می توانید تماس بگیرید در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مراقبت های بهداشتی و خدمات پشتیبانی و منابع است.”
 • استفاده از زمان خود را برای ثبت خاطرات. اگر شما ارزشمند خاطرات و داستان های شما نیست به اشتراک گذاشته شده آن را به یک زمان خوب برای ضبط آیا با آنها به صورت دیجیتالی و یا بر روی کاغذ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im