Kelsea Ballerini جدید خود با عنوان آلبوم “Kelsea’

20 مارس (فردا) — Kelsea Ballerini منتشر شده در پنج شنبه خود با عنوان آلبوم Kelsea.

انتشار ویژگی های 13 آهنگ از جمله تک “ملکه بازگشت به خانه?,” “دختر دیگر” شامل Halsey “عشق و نفرت” بود که شرکت نوشته شده توسط Ed Sheeran و “نیمی از شهر من” شامل Kenny Chesney.

Ballerini co-نوشت: هر آهنگ و خدمت به عنوان یک تهیه کننده در کنار Ross Copperman شین McAnally جیمی رابینز و جسی Frasure.

Kelsea در دسترس است در جریان موسیقی خدمات مانند Spotify در سیب موزیک. آمازون موزیک, پاندورا, YouTube, Music, جزر و مدی و Deezer.

Ballerini گذشته منتشر شد Unapologetically در سال 2017.

“من فقط می خواهم خانواده به می دانم که این نسخه در هفته در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از من امیدوار بود و برای برنامه ریزی. من می خواستم وجود دارد به طوری که بسیاری از چهره به چهره فرصت برای انجام این آهنگ برای شما برای اولین بار و در آغوش گرفتن به عنوان بسیاری از شما به عنوان انسانی امکان پذیر است. متاسفانه با توجه به زمان جهانی وضعیت ما قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که من تا به حال به من آستین” Ballerini در بیانیه ای گفت.

Ballerini گفت که او تا به حال 21 روز از راست سفر برنامه ریزی برای سفر های مورد علاقه خود را نشان می دهد تلویزیون و رادیو و دیدن طرفداران او.

“اما آنچه که من مراقبت بیشتر در مورد این آلبوم به شما و نگه داشتن همه امن در این فرآیند است. من می دانم که موسیقی می تواند برخی از صلح و شادی که همه چیز را احساس می کند کمی از کنترل خارج شده. من امیدوارم که من موسیقی می تواند کمک های خود را که به شما. من قول می دهم به پیدا کردن راه هایی برای reimagine ما شگفتی و قصد دارد به زودی آن را به عنوان امن” او ادامه داد.

Ballerini انجام شده “دختر دیگر” روی صحنه با Halsey به عنوان بخشی از CMT را چهارراه سری. یک ویدیو از عملکرد که در یوتیوب منتشر شده در روز پنج شنبه.

چهارراه امکانات کشور, ستاره های همکاری با هنرمندان از سراسر دیگر ژانرهای موسیقی است. کامل قسمت های Ballerini و Halsey خواهد شد در روز جمعه در 10 p. m. EDT در CMT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net