کنتاکی دربی به تعویق افتاد تا ماه سپتامبر به دلیل coronavirus

مارس 17 (UPI) — از 146 کنتاکی دربی به تعویق افتاده است تا سپتامبر. 5 با توجه به شیوع کروناویروس.

Churchill Downs اعلام کرد تغییر برنامه روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در Louisville, Ky. 2020 کنتاکی دربی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 2 در Churchill Downs. این حرکت نتایج در کنتاکی دربی نمی برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه برای اولین بار از سال 1945.

“در طول توسعه سریع COVID-19 گیر اولویت اول ما بوده است که چگونه به بهترین حفاظت از ایمنی و سلامت مهمانان ما اعضای تیم و جامعه” Churchill Downs گنجانیده مدیر عامل لایحه Carstanjen گفت. “به عنوان وضعیت تکامل یافته ما به طور پیوسته ساخته شده و تمام اقدامات لازم عملیاتی تنظیمات به ارائه امن ترین تجربه و محیط زیست است.

“تحولات اخیر منجر شده و ما برای برخی بسیار دشوار است اما ما معتقدیم تصمیمات لازم و قلب ما با کسانی که شده اند یا همچنان تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

Churchill Downs مقامات روز شنبه گفت که آنها نمی خواهند به اجرا کنتاکی دربی بدون طرفداران در حضور. مقامات همچنین گفته اند که آنها را از این تصمیم “به آرامی” که با توجه به تاریخ را تغییر دهید. این Preakness Stakes برنامه ریزی شده است برای 16 ماه مه در Pimlico در بالتیمور. بلمونت استیکس برای مجموعه ژوئن 6 در بلمونت پارک در المنت, n. y.

خانه کشور برنده اعلام شد در طول یک بحث 2019 Kentucky Derby. حداکثر امنیت برای اولین بار بود اسب به عبور از خط پایان است اما رد صلاحیت شد برای دخالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de