فرماندار کنتاکی اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش نابرابری نژادی در بهداشت و درمان, پلیس

ژوئن 9 (UPI) — در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear راه اندازی یک طرح جدید برای کاهش نابرابری نژادی در دولت از جمله طرح های ارائه مراقبت های بهداشتی به تمام ساکنان سیاه و تقویت آموزش پلیس.

“این فقط برای اولین بار تعهد در ساخت و ساز و نابرابری که [دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور] گفت: یکی از شدید ترین: نابرابری در بهداشت و درمان” Beshear گفت. “ما در حال رفتن به قرار دادن دلار پشت آن ما در حال رفتن به یک چند وجهی کمپین به آن را انجام دهد. وقت آن است که به خصوص در طول COVID-19.”

تبلیغات

Beshear توضیح داد: در طول یک جلسه توجیهی روزانه روز دوشنبه که هدف این است که 100 درصد از دولت جامعه سیاه و سفید ثبت نام در بیمه سلامت, آیا می شود که پزشکی مدیکر یا نوعی از مقایسه پوشش.

مسائل مربوط به دسترسی و کیفیت و دیگر نگرانی های اجتماعی است که تاثیر سلامت جامعه سیاه و سفید هنوز هم وجود دارد اما آنچه که دولت می تواند انجام دهد در حال حاضر, او گفت: “قرار داده است به جلو و تلاش برای به دست آوردن همه پوشش داده شده است.

اوایل ماه آوریل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: آمار نشان می دهد که مردم سیاه نامتناسب رنج می برند بدترین نتایج از coronavirus.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: COVID-19 است طاقت فرسا موجود “بهداشت اختلاف” تاثیر گروه های اقلیت.

اعضای جامعه سیاه, او گفت:, رنج می برند به طور نامتناسبی از شرایط بهداشتی اساسی قرار می دهد که آنها بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

در کنتاکی, اعضای بزرگ سیاه جامعه به حساب 15.44 درصد از ثبت COVID-19 عفونت و 16.44 درصد از تمام مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر با وجود ساخت تا تنها 8.4 درصد از جمعیت این ایالت با توجه به اداره آمار ایالات متحده.

از بعد از ظهر روز شنبه وجود دارد 11,476 موارد COVID-19 در کنتاکی در نتیجه 472, کنتاکی, بهداشت گفت: در یک به روز رسانی.

همراه با بهداشت و درمان ابتکار, J. Michael Brown, وزیر فرمانداری اجرایی کابینه اعلام کرد که وزارت دادگستری در حال بررسی و ارزیابی آن در آموزش پلیس درسی با توجه به در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

این بررسی شامل بررسی پلیس آموزش روش با یک برنامه ریزی برای توسعه هشت ساعت دوره آموزشی آنلاین که در پوشش ضمنی و تعصب استفاده از نیروی مرگبار نیروی مدنی و قوانین حقوق عاطفی, هوش و روابط اجتماعی و اسلحه گرم به کارگیری است.

“کنتاکی یکی از بالاترین نیاز در کشور برای آموزش افسران و آن را در خدمت ما بسیار خوب” براون گفت. “ما متعهد به ارائه حداقل هشت ساعت در خدمت آموزش به همه ما افسران پایان تقویم سال با تمرکز بر خاص و به موقع موضوعات است.”

تظاهرات در سراسر ایالات متحده فوران پس از مرگ جورج فلوید در اواخر ماه گذشته. فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که دستگیر شدن توسط یک افسر پلیس است. تصویری از این حادثه نشان می دهد افسر سابق Derek چوین فشار دادن زانو خود را به پشت گردن سجده و دستبند فلوید برای بیش از هشت دقیقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im