کوین Hoffman برنده نسکار مسابقه بازگشت در دارلینگتون Raceway

توسط Alex Andrejev شارلوت آبزرور (TNS)

دارلینگتون, SC — Kevin Hoffman به نظر نمی آید کوچکترین کمی زنگ زده و پس از دو ماه وقفه از مسابقه. به جای روز یکشنبه در دارلینگتون Raceway جام سری نقاط رهبر میره به 50 خود را حرفه پیروزی به ادامه غالب 2020 مبارزات انتخاباتی. او سپس خارج شد ماشین خود را برای آرام جشن.

“من فکر نمی کنم آن خواهد بود که بسیار متفاوت و سپس آن را مرده سکوت در اینجا” Hoffman گفت: در طول یک مصاحبه با تلویزیون فاکس درست پس از مسابقه اذعان غیر معمول قبل و بعد از مسابقه شرایط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “بنابراین ما از دست این طرفداران است.”

نسکار اجرا سخت مجموعه ای از COVID-19 رویداد پروتکل به منظور اجرای مسابقه در میان همه گیر. نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o’donnell به نام این رویداد یک موفقیت است.

“چیزهایی که در واقع رفت و صاف تر از ما انتظار می رود” o’donnell گفت. “همه تیم ها در و بازرسی خوب پیش رفت. همه در همه, واقعا روز خوبی برای ورزش است. هیجان زده می شود. امیدوارم طرفداران از آن لذت می برد در تلویزیون است.”

O’donnell گفت: وجود خواهد داشت یک جلسه با مقامات روز دوشنبه برای بحث در مورد رویداد مراحل و نسکار نمی نیاز به توبیخ کسی برای پوشیدن یک ماسک به عنوان مورد نیاز است. مقامات بهداشتی دولت نیز در سایت برای نظارت بر مراحل.

در شرایط مسابقه مباشر-هاس راننده مسابقه Hoffman led ترین دور (123) از 293-lap رویداد و حفظ برتری خود را بر No. 88 راننده الکس بومن که به پایان رسید در جایگاه دوم برای پیشبرد به پیروزی لین برای آرام جشن. شماره 1 راننده Kurt Busch به پایان رسید و در مقام سوم.

بومن و Hendrick Motorsports هم تیمی Jimmie Johnson نمی توانست متفاوت تر دارلینگتون تجربه است. شماره 88 راننده Bowman ادامه موفق 2020 کمپین با دیگر بالا-سه پایان منجر 41 دور. جانسون از سوی دیگر تا به حال منجر شود نه دور و نزدیک به برنده اولین مرحله از مسابقه قبل از بهره برداری شماره 17 راننده کریس Buescher گرد نوبه خود 2. این تماس باعث جانسون به چرخش به خارج و خروج مسابقه فقط قبل از اینکه او می تواند امن مرحله برنده شوید. آن را دشوار برای شماره 48 راننده که در اوایل سال جاری اعلام کرد این خواهد بود سال آخر خود را از تمام زمان مسابقه جام.

“من احساس مثل من در حال رفتن به قادر به خروج از گوشه سمت-توسط-جانبی با (Buechser) و چیزهایی که فقط رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه وجود دارد” جانسون گفت. “… این فقط مایه تاسف است که همه چیز واقعا روشن نیست که وجود دارد خارج از نوبت 2.”

این 1.366 مایل raceway ثابت به سختی مسیر را دوباره هوای جدید خو گرفتن به مسابقه برای برخی از رانندگان از جمله دیگر Hendrick راننده ویلیام بایرون که برنده مرحله اول مسابقه قبل از توفنده در دامان 95. هنوز هم دیگران با موفقیت از جمله rookies تایلر Reddick و جان شکارچی Nemechek.

Reddick آغاز شده در 29 محل و مسابقه راه خود را به مکان هفتم در حالی که Nemechek آغاز شده 38th در یک شبکه از 40 به پایان رسید و پشت Reddick در نهم قرار دادن دو rookies در 10 صفحه.

رایان نیومن و مت Kenseth دو راننده که تا به حال نمی شتافت در دوران قبل از حوادث نیز تا به حال قوی showings.

نسکار جام جهانی بعدی سری مسابقه خواهد بود در سه روز در همان دارلینگتون آهنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de