کلید بایدن مشاور ارائه می دهد امید کمی برای فلسطینی ها

زمانی که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بود که باراک اوباما رئیس جمهوری این هیچ راز است که نقش خود را در اسرائیل سیاست تا حد زیادی به اطمینان اسرائیل دولت و حامیان آنها در ایالات متحده است که اوباما تا به حال خود را به عقب. آن بایدن که وظیفه بود با یادآوری آنها که تحت اوباما آنها لذت می برد بی سابقه مالی و نظامی و اطلاعاتی پشتیبانی و هماهنگی است.

بایدن قهرمانان دیرینه اجماع دو حزبی در اسرائیل است که فروکش دوران حکومت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. قطعا طرفدار اسرائیل در مشاهدات خود او از راه حل دو دولت به عنوان پیش بینی در اسلو است طعنه های اخیر اسرائیل در تلاش برای تضعیف می کند که راه حل و اولویت اسرائیل “شخصیت یهودی” بالاتر از حقوق فلسطینی.

است سال 2020 بایدن همان مرد ؟ نیاز خود را به جای مترقی جناح از حزب دموکرات مطرح شده است و امیدوار است که او ممکن است فشرده بیشتر در سمت چپ فلسطینی حقوق. به من اشاره کرد به تازگی وجود دارد هیچ شکی نیست که سیاست های خود را به مراتب بهتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از مسائل و گرفتاری های فلسطینی که بدست به طور چشمگیری بدتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از این قاعده مستثنی است.

اما وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را بین تهمت و دین و سیاست و یکی که می خواهد آدرس فلسطینی حقوق و آوردن صلح و آینده ای بهتر برای همه کسانی که زندگی در اسرائیل و کرانه غربی و نوار غزه ، مغلوب ساختن پیشی جستن تیم خود را قوی اتصالات به راست در اسرائیل کار کرده است با اسرائیل مهاجر جامعه به هنر و سیاست ارائه می دهد که صرف خرده به فلسطینی ها است. در مقایسه با که بایدن را مخالفت با یکجانبه اسرائیل الحاق تکه های از غرب بانک به نظر می رسد کاملا به جلو فکر کردن.

بایدن که شدیدا مخالف الحاق. به عنوان او گفت: به کنفرانس سالانه آمریکا-کمیته امور عمومی اسرائیل در ماه مارس “اسرائیل من فکر می کنم برای جلوگیری از تهدیدات از الحاق و حل و فصل فعالیت… کسانی که در حال حرکت در نظر گرفتن اسرائیل بیشتر از آن ارزش های دموکراتیک را تضعیف میکند برای حمایت از اسرائیل در ایالات متحده….ما نمی توانیم اجازه اسرائیل تبدیل به موضوع دیگری که اختلافات جمهوری خواهان و دموکرات ها. ما نمی توانیم اجازه دهید هر چیزی را تضعیف می کند [آمریکا و اسرائیل] همکاری است.”

این استدلال — که اسرائیل باید خودداری از الحاق یک طرفه نیست چرا که آن را نقض حقوق فلسطینی ها بلکه به این دلیل آن را نابود حمایت از اسرائیل خود منجر به بایدن امتناع به اعمال مواد فشار بر اسرائیل برای متوقف کردن الحاق. فراتر از هشدار آن را از عواقب است که اسرائیل تصمیم گیرندگان در حال حاضر به خوبی آگاه بایدن روشن ساخته است که او را به انجام هیچ چیز برای جلوگیری از اسرائیل از مصرف این مرحله است.

که مجددا در روز دوشنبه توسط بایدن بالا سیاست خارجی, مشاور آنتونی بلینکن. صحبت کردن در وب سایت پخش توسط سازمان های به اصطلاح دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل بلینکن اظهار داشت: با صراحت که بایدن “نمی خواهد کراوات کمک نظامی به اسرائیل برای هر گونه تصمیم گیری های سیاسی آن را می سازد کامل متوقف شود.”

بلینکن نقطه ساخته شده که در مورد خواسته سابق دموکراتیک مدعی است که گفت: آنها با استفاده از کمک های نظامی به اسرائیل به عنوان یک اهرم در صورتی که نیاز به به منظور جلوگیری از بی پروا اسرائیل تصمیم گیری. بایدن به سادگی نمی خواهد آن را انجام دهد بدون توجه به آنچه اسرائیل انجام می دهد. او استدلال می کنند او را در مناظره او را گول زدن و سعی کنید برای متقاعد کردن آنها در پشت درهای بسته به عنوان آنجا که ممکن است بلینکن گفت: — اما وجود خواهد داشت بدون فشار. در عمل که یک چک سفید.

بایدن طرفدار اسرائیل مخاطبان

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

DMFI تشکیل شد فقط در سال گذشته توسط دموکراتیک حامیان اسرائیل که مشاهده می شود که AIPAC و دیگر نرم افزار های اسرائیل شدند و از دست دادن نفوذ خود در حزب دموکرات و دیدم لیبرال طرفدار اسرائیل و گروه J خیابان به عنوان نرم افزاری در اسرائیل و فلسطینی استراتژیک نگرانی. آنها در مخالفت با الحاق و همچنین, اما به طور کامل سرزنش فلسطینی ها برای عدم مذاکره و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پیشنهادی برای اسرائیل و فلسطین “با بسیاری از اسرائیل را مشروع امنیت نیاز دارد و باید این مناسبت برای شروع مجدد مذاکرات مستقیم بین طرفین است.”

در DMFI بحث بلینکن گفت که بایدن “امر اصرار دارند که فلسطینی ها خودداری از تحریک و اصرار دارند که آنها را تشخیص حق و واقعیت از یک دولت یهودی اسرائیل است.” این یک موضوع عمده ای از بلینکن بحث و آن گفتن است.

اصرار که فلسطینی ها اسرائیل را به عنوان یک دولت یهودی است که یک مانع عمده برای پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و پیدا کردن یک قطعنامه به جنگ است. سازمان آزادی بخش فلسطین است که تنها در بدن است که می تواند به نمایندگی از مردم فلسطین و به طور رسمی چنین اذعان اسرائیل دو بار اعطا رسمی به رسمیت شناختن اسرائیل به حاکمیت و حق وجود دارد در صلح یک بار در سال 1988 به عنوان رونالد ریگان اذعان کرد در زمان و دوباره در سال 1993. در عین حال اسرائیل بارها اصرار بر فلسطینی re-شناخت تا در نهایت که به بدل خواستار آن است که فلسطینی ها اسرائیل “به عنوان یک دولت یهودی.”

این تقاضا در واقع در سال 2007 زمانی که نخست وزیر ایهود اولمرت آن را آورده تا قبل از کنفرانس صلح آناپولیس. خود را جانشین بنیامین نتانیاهو ساخته شده است آن را به یک جزء اصلی از بیماریهای انسداد مجرای دیپلماسی است. درخواست تجدید نظر خود را به اسرائیل روشن است: اگر فلسطینی ها اعطا شده از جمله به رسمیت شناختن این امر به طور ضمنی به معنای دادن حق بازگشت برای آوارگان فلسطینی یک موضوع است که غیر استارتر برای هر دو اسرائیلی و رهبران آمریکایی, اما, نهفته است که در قلب فلسطین جنبش ملی. به همین دلیل است که تقاضا برای به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی است نفرت به فلسطینی ها حتی زمانی که به رسمیت شناختن حق وجود دارد به لحاظ سیاسی امکان پذیر است.

هر کسی که آرزوهای خود را به کارگزار صلح نمی تواند این تقاضا از فلسطینی ها مهم نیست که چقدر اسرائیلی ها ممکن است آن را می خواهم. این باید واضح در چهره خود را. یهودیان نمایش ایجاد اسرائیل به عنوان بازگشت آنها به زمین های اجدادی در حالی که فلسطینی ها آن را به عنوان از دست دادن زمین شناسی از میهن خود. یک میانجی یا کارگزار باید با رقابت روایات; اگر آنها سعی می کنند به حمایت از یک یا دیگر از آنها رد صلاحیت خود را.

در عین حال بلینکن و بایدن اصرار دارد که فلسطینی ها را قبول اسرائیل مشاهده. آن است که غیر استارتر و موقعیت خود را نشان می دهد تا چه حد بایدن است از بودن قادر به راه اندازی مجدد دیپلماسی بین اسرائیل و سازمان آزادیبخش فلسطین بسیار کمتر آوردن آن به یک نتیجه گیری. انتظار فلسطینی ها برای به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی نه تنها معنی بخشش پناهندگان حق بازگشت اما همچنین به معنای تصدیق است که اسرائیل در توجیه درمان آن شهروندان فلسطینی به عنوان کلاس دوم.

هیچ کس انتظار می رود اسرائیل به اتخاذ فلسطینی در این سوال اگر یک پتانسیل واسطه تلاش برای متقاعد کردن اسرائیل برای انجام این کار چند استدلال می کنند با اسرائیل را رد صلاحیت که حزب به عنوان یک میانجی. در عین حال که دقیقا همان چیزی است بایدن انتظار فلسطینی ها. آن کار نمی کند در طول دولت اوباما و آن را نمی خواهد کار در حال حاضر.

بایدن روشن ساخته است که او می خواهد برای پیدا کردن راه هایی برای بازگرداندن کمک های مالی به تشکیلات خودگردان فلسطینی و سازمان ملل متحد امداد و کار سازمان است. که آسان نخواهد بود با توجه به قانون اخیر با قرار دادن شرایط کمک به فلسطینی ها که بعید است به دیدار با اما حمایت خود را از پیر “روند صلح” به این معناست که او سعی خواهد کرد برای پیدا کردن یک راه است. که تنهایی را برای کمک به فلسطینی ها از سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما بهتر از تهمت است بسیار پایین نوار و شنیدن بلینکن کلمات ساخته شده آن را واضح تر از همیشه است که طرفداران حقوق فلسطینی نیاز به بسیج به عنوان قبل از هرگز تحت جو بایدن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im