کلید متحد آمریکا تحت تعقیب به ارگان تجارت قتل طرح

زمانی که کلینتون رئیس جمهور کاهش یافته است 23,000 بمب در آنچه باقی مانده بود از یوگسلاوی در سال 1999 و ناتو حمله و اشغال یوگسلاوی استان کوزوو مقامات ایالات متحده ارائه شده جنگ به آمریکا به عنوان یک “مداخله بشر دوستانه” برای محافظت از کوزوو را اکثریت آلبانیایی تبار جمعیت از نسل کشی در یوگسلاوی جمهور Graca کرده ، که روایت شده است کشف قطعه قطعه بوده است.
در سال 2008 بین المللی دادستان کارلا دل پونته را متهم کرد که ایالات متحده آمریکا-حمایت نخست وزیر هاشم Thaci کوزوو با استفاده از ایالات متحده برای بمباران به عنوان پوشش به قتل صدها نفر از مردم خود را به فروش اندام های داخلی و بین المللی پیوند بازار است. دل پونته به همین اتهام به نظر می رسید تقریبا بیش از حد فرومایه درست باشد. اما در ژوئن 24th, Thaci در حال حاضر رئیس جمهور کوزوو و نه دیگر رهبران سابق سازمان سیا مورد حمایت ارتش آزادی بخش کوزوو (KLA,) شدند و در نهایت متهم برای این 20 سال جنایت توسط یک ویژه جنایات جنگی در دادگاه لاهه.
از سال 1996 در سازمان سیا و دیگر سازمان های اطلاعاتی غربی مخفیانه کار می کرد با ارتش آزادی بخش کوزوو (KLA) به تحریک سوخت و خشونت و هرج و مرج در کوزوو است. سازمان سیا رد جریان اصلی کوزوو ملی رهبران در حمایت از اوباش و قاچاقچیان هروئین مانند Thaci و همدستان او جذب آنها را به عنوان تروریست و جوخه های مرگ برای ترور یوگسلاوی پلیس و هر کسی که مخالف آنها قومی صرب و آلبانی به طور یکسان.
آن را به عنوان انجام شده در کشور از سال 1950 سازمان سیا به هر طریقی یک جنگ داخلی است که سیاستمداران غربی و رسانه های وحی سرزنش در یوگسلاوی مقامات. اما در اوایل سال 1998 حتی ایالات متحده فرستاده رابرت Gelbard به نام KLA یک “گروه تروریستی” و شورای امنیت سازمان ملل را محکوم کرد “اعمال تروریستی” توسط KLA و “تمام حمایت های خارجی برای فعالیت های تروریستی در کوزوو از جمله امور مالی و سلاح و آموزش.” هنگامی که جنگ شد و کوزوو بود با موفقیت اشغال توسط ایالات متحده و نیروهای ناتو, سازمان سیا, منابع آشکارا تبلیغ این سازمان نقش مهمی را در تولید جنگ داخلی به مجموعه صحنه را برای دخالت نظامی ناتو.
در سپتامبر سال 1998 سازمان ملل متحد گزارش داد که 230,000 غیرنظامیان در حال فرار از جنگ داخلی عمدتا در سراسر مرز به آلبانی و شورای امنیت سازمان ملل با تصویب قطعنامه 1199 خواستار یک آتش بس بین المللی نظارت بر ماموریت بازگشت پناهندگان سیاسی و وضوح. جدید ایالات متحده فرستاده Richard Holbrooke متقاعد یوگسلاوی جمهور میلوسویچ به توافق برای یک آتش بس یک طرفه و معرفی 2000 عضو “تایید” ماموریت از سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE). اما آمریکا و ناتو بلافاصله شروع به برنامه ریزی برای بمب گذاری در مبارزات انتخاباتی به “اجرای قطعنامه سازمان ملل متحد و یوگسلاوی آتش بس یک طرفه
Holbrooke متقاعد صندلی از سازمان امنیت و همکاری وزیر امور خارجه لهستان Bronislaw Geremek به انتصاب ویلیام واکر سابق سفیر آمریکا در السالوادور طی جنگ داخلی منجر به کوزوو تایید ماموریت (KVM). ایالات متحده به سرعت به استخدام 150 Dyncorp مزدوران به شکل هسته واکر تیم که 1,380 کاربران با استفاده از GPS تجهیزات نقشه یوگسلاوی نظامی و غیر نظامی و زیرساخت برای برنامه ریزی ناتو برای بمباران. واکر معاون گابریل کلر, فرانسه, سفیر سابق یوگسلاوی را متهم کرد که واکر از تخریب KVM و سیا منابع بعدها اعتراف کرد که KVM بود “سیا جبهه” برای هماهنگی با KLA و جاسوسی در یوگسلاوی.
اوجی حادثه سیا باعث خشونت است که مجموعه ای از مرحله سیاسی برای بمباران ناتو و تهاجم بود یک درگیری در یک روستا به نام Racak که KLA حال غنی شده به عنوان پایه ای که از آن به کمین گشت های پلیس و اعزام جوخه های مرگ به کشتن محلی “همکاران.” در ژانویه سال 1999 یوگسلاوی پلیس با حمله به KLA پایه در Racak ترک 43 مردان یک زن و یک پسر نوجوان مرده است.
پس از درگیری پلیس یوگسلاوی خارج از روستا و KLA reoccupied آن و صحنه به صحنه به درگیری شبیه یک قتل عام غیرنظامیان است. زمانی که ویلیام واکر و KVM تیم بازدید Racak روز بعد آنها پذیرفته KLA را قتل عام داستان و پخش آن را به جهان و آن را تبدیل به یک استاندارد بخشی از روایت برای توجیه بمباران یوگسلاوی و اشغال نظامی در کوزوو.
کالبد شکافی توسط یک تیم بین المللی از محققین پزشکی در بر داشت اثری از باروت در دست تقریبا تمام بدن نشان می دهد که آنها تا به حال اخراج سلاح. آنها تقریبا تمام کشته های متعدد شلیک شد که در یک درگیری با عکس دقیق به عنوان یک خلاصه ای اعدام و تنها یک قربانی به ضرب گلوله کشته شد در محدوده نزدیک. اما کامل نتایج کالبد شکافی شد تنها منتشر خیلی بعد و فنلاندی رئیس پزشکی قانونی متهم واکر از اعمال فشار او را به آنها را تغییر دهد.
دو تجربه روزنامه نگاران فرانسوی و یک AP دوربین خدمه در صحنه به چالش KLA و واکر نسخه از آنچه اتفاق افتاده است در Racak. کریستف Chatelet مقاله در لوموند بود با عنوان “پس مرده در Racak واقعا قتل عام در خون سرد?” و جانباز یوگسلاوی خبرنگار Renaud گیررد نتیجه گرفت داستان خود را در فیگارو با یکی دیگر از مهم سوال “آیا KLA به دنبال برای تبدیل شکست نظامی به پیروزی سیاسی?”
ناتو بلافاصله تهدید به بمباران یوگسلاوی و فرانسه توافق کردند که به میزبان در سطح بالا شد. اما به جای دعوت کوزوو را به جریان اصلی ملی رهبران به مذاکرات در رامبوئییه, منشی, آلبرایت در پرواز یک هیئت به رهبری KLA فرمانده هاشم Thaci تا آن زمان شناخته شده به یوگسلاوی مقامات تنها به عنوان یک گانگستر و تروریستی است.
آلبرایت ارائه شده هر دو طرف با یک پیش نویس توافق نامه در دو بخش نظامی و غیر نظامی. غیر نظامی بخشی اعطا کوزوو بی سابقه استقلال از یوگسلاوی و کرواسی در هیئت پذیرفته شده است. اما نظامی را مجبور یوگسلاوی به قبول یک نظامی ناتو اشغال نه فقط از کوزوو اما با هیچ محدودیت جغرافیایی در اثر قرار دادن تمام یوگسلاوی ناتو تحت اشغال.
زمانی که Milosevich حاضر آلبرایت شرایط برای تسلیم بی قید و شرط ایالات متحده و ناتو ادعا کرد او را رد کرد و صلح و جنگ بود و تنها پاسخ به “آخرین رفت و آمد مکرر.” آنها بازگشت به شورای امنیت سازمان ملل به تلاش برای مشروعیت بخشیدن به طرح خود را شناخت و کامل است که روسیه و چین و کشورهای دیگر خواهد آن را رد کند. هنگامی که انگلستان وزیر امور خارجه رابین کوک گفته آلبرایت دولت بریتانیا بود “مشکل ما با وکلا” بیش ناتو طرح به صورت غیر قانونی جنگ علیه یوگسلاوی او گفت که به “دریافت جدید وکلا.”
در مارس 1999 KVM تیم خارج شدند و بمباران آغاز شد. پاسکال Neuffer سوئیس KVM ناظر گزارش “وضعیت بر روی زمین در آستانه بمباران نیست توجیه مداخله نظامی. ما قطعا می تواند در ادامه کار ما است. و توضیحات داده شده در مطبوعات گفت: ماموریت بود به خطر بیافتد توسط صرب تهدیدات مربوط نیست به آنچه که من دیدم. بیایید می گویند نه که ما تخلیه شدند چرا که ناتو تصمیم گرفته بود به بمب است.”
ناتو کشته شدن هزاران غیر نظامی در کوزوو و بقیه از یوگسلاوی به عنوان آن را بمباران 19 بیمارستان 20 مراکز بهداشتی و درمانی 69 مدارس 25,000 خانه ها و نیروگاه های برق یک تلویزیون ملی ایستگاه سفارت چین در بلگراد و دیگر ماموریت های دیپلماتیک. پس از آن حمله کوزوو ارتش ایالات متحده راه اندازی 955 هکتار اردوگاه Bondsteel یکی از بزرگترین پایگاه های خود در اروپا و در آن جدیدترین اشغال کردند. اروپا و کمیسر حقوق بشر آلوارو گیل-Robles در بازدید از اردوگاه Bondsteel در سال 2002 و آن را به نام “یک نسخه کوچکتر از گوانتانامو” افشای آن را به عنوان یک راز سیا سیاه سایت به صورت غیر قانونی غیر قابل توصیف بازداشت و شکنجه.
اما برای مردم کوزوو مصیبت بود بیش از زمانی که بمب گذاری متوقف شده است. به مراتب بیشتر مردم در حال فرار از بمباران از اصطلاح “پاکسازی قومی” سازمان سیا به حال باعث به تنظیم صحنه برای آن است. گزارش 900,000 پناهندگان نزدیک به نیمی از جمعیت بازگشت به خرد اشغال شده استان در حال حاضر حکومت گانگستر و خارجی اربابان.
صرب ها و دیگر اقلیت ها تبدیل به شهروندان درجه دوم چسبیده precariously به خانه ها و جوامع که در آن بسیاری از خانواده های خود زندگی می کردند برای قرن ها. بیش از 200 ، 000 صرب رم و دیگر اقلیت های فرار کرد که ناتو اشغال و KLA حکومت جایگزین سازمان سیا تولید توهم پاکسازی قومی با چیزی که واقعی است. اردوگاه Bondsteel شد این استان بزرگترین کارفرما و نظامی ایالات متحده پیمانکاران نیز فرستاده Kosovars به کار در اشغال افغانستان و عراق است. در سال 2019 کوزوو سرانه تولید ناخالص داخلی تنها $4,458 کمتر از هر کشور در اروپا به جز مولداوی و جنگ زده پس از کودتای اوکراین است.
در سال 2007 یک نظامی آلمانی هوش گزارش توصیف کوزوو به عنوان یک “مافیای جامعه” بر اساس “تصرف دولت” توسط جنایتکاران. در این گزارش به نام هاشم Thaci و سپس رهبر حزب دموکرات به عنوان مثال از “نزدیک ترین روابط بین پیشرو تصمیم گیرندگان سیاسی و غالب جنایی کلاس.” در سال 2000 80 درصد از تجارت هروئین در اروپا بود کنترل کوزوو باندهای و حضور هزاران نفر از ایالات متحده و نیروهای ناتو سوخت یک انفجار از فحشا و قاچاق جنسی نیز کنترل کوزوو جدید جنایی طبقه حاکم.
در سال 2008 Thaci انتخاب شد نخست وزیر و کوزوو به طور یک جانبه اعلام استقلال از صربستان. (نهایی انحلال یوگسلاوی در سال 2006 تا به حال سمت چپ صربستان و مونته نگرو به عنوان کشورهای جداگانه.) ایالات متحده و 14 متحدان بلافاصله به رسمیت شناخته شده استقلال کوزوو و نود و هفت کشور در حدود نیمی از کشورهای جهان در حال حاضر انجام شده است. اما نه صربستان و سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته اند آن را ترک کوزوو در طولانی مدت دیپلماتیک برزخ است.

هنگامی که دادگاه در لاهه رونمایی از اتهامات عنوان شده علیه Thaci در ژوئن 24th, او در راه خود را به واشنگتن برای کاخ سفید دیدار با تهمت و رئیس جمهور Vucic از صربستان به تلاش برای حل و فصل کوزوو دیپلماتیک بن بست. اما زمانی که این اتهامات اعلام کرد Thaci هواپیما ساخته شده U-نوبه خود بیش از اقیانوس اطلس بازگشت او به کوزوو و این جلسه لغو شد.

اتهام قتل و قاچاق اعضای بدن در برابر Thaci برای اولین بار در سال 2008 ساخته شده توسط کارلا دل پونته دادستان کل دادگاه کیفری بین المللی برای یوگسلاوی سابق (ICTFY) در کتاب او نوشت: پس از کناره گیری از آن موقعیت است. دل پونته بعد توضیح داد که ICTFY جلوگیری شد از شارژ Thaci و با همکاری متهمان با عدم همکاری ناتو و ماموریت سازمان ملل در کوزوو است. در یک مصاحبه برای سال 2014, مستند, وزن زنجیر 2 او توضیح داد: “ناتو و KLA به عنوان متحدان در جنگ نمی تواند عمل در برابر هر یک از دیگر.”
دیده بان حقوق بشر و بی بی سی به دنبال در دل پونته را با اتهامات و شواهد که Thaci و همدستان خود را به قتل رساندند تا 400 بیشتر Sebian زندانیان طی بمباران ناتو در سال 1999. بازماندگان توصیف زندان اردوگاه در آلبانی که در آن زندانیان را شکنجه و کشته شدن یک خانه زرد که در آن مردم ارگان ها برداشته شد و بینام و نشان گور دسته جمعی در این نزدیکی هست.
شورای اروپا محقق دیک مارتی مصاحبه شاهد جمع آوری شواهد و گزارشی منتشر کرد که شورای اروپا تایید شده در ژانویه 2011 اما کوزوو مجلس را تایید نمی کند این طرح به صورت ویژه در دادگاه لاهه تا سال 2015. کوزوو متخصص اتاق مستقل و دادستانی در نهایت شروع به کار در سال 2017. در حال حاضر قضات باید شش ماه به نقد و بررسی دادستان اتهامات و تصمیم می گیرید که آیا دادگاه باید اقدام کرد.
یک بخش مرکزی و از غرب روایت در یوگسلاوی بود شرارت جمهور Milosevich یوگسلاوی که در برابر کشور های غربی مورد حمایت بریدن در طول 1990s. رهبران غربی آغشته Milosevich به عنوان یک “جدید هیتلر” و “قصاب بالکان” اما او هنوز هم استدلال بی گناهی خود را زمانی که او در یک سلول در لاهه در سال 2006.
ده سال بعد در دادگاه از صرب بوسنی رهبر خاورميانه قضات پذیرفته دادستان شواهد که Milosevich به شدت مخالف Karadzic طرح به حک کردن یک جمهوری صرب در بوسنی. آنها محکوم Karadzic از اینکه به طور کامل مسئول در نتیجه جنگ داخلی در اثر پس از مرگ تبرئه Milosevich مسئولیت برای اقدامات صرب های بوسنی از جدی ترین اتهامات علیه او.
اما ایالات متحده بی پایان مبارزات انتخاباتی به رنگ تمام دشمنان خود را به عنوان “خشونت دیکتاتورها” و “جدید Hitlers” رول مانند یک شرارت دستگاه بر روی خلبان اتوماتیک در برابر پوتین, Xi, Maduro, خامنه ای, اواخر فیدل کاسترو و هر خارجی رهبر است که می ایستد تا امپریالیستی دیکته از دولت ایالات متحده. این کمپین اسمیر به عنوان بهانه ای برای تحریم های وحشیانه و فاجعه بار جنگ در برابر ما بین المللی همسایگان بلکه به عنوان سلاح سیاسی به حمله و کاهش هر متحده سیاستمدار که می ایستد تا برای صلح و دیپلماسی و خلع سلاح.
عنوان وب سایت از دروغ چرخید توسط کلینتون و آلبرایت است پاشید و حقیقت در پشت خود نهفته است ریخته کردن قطعه توسط خونین قطعه جنگ در یوگسلاوی پدید آمده است به عنوان یک مطالعه موردی در چگونه ایالات متحده به رهبران گمراه ما را به جنگ. در بسیاری از راه های کوزوو تاسیس این قالب است که آمریکا رهبران استفاده کرده اند به شیرجه رفتن کشور ما و جهان را به جنگ بی پایان بوده است. آنچه رهبران ایالات متحده در زمان دور خود را از “موفقیت” در کوزوو بود که قانونی بودن انسانیت و حقیقت هیچ بازی برای سیا-تولید هرج و مرج و نهفته است و آنها دو برابر کردن در این استراتژی به شیرجه رفتن در ایالات متحده و جهان را به جنگ بی پایان.
به عنوان آن را در کوزوو سازمان سیا است که هنوز هم در حال اجرا وحشی جعل بهانه برای جنگ جدید و نامحدود هزینه های نظامی بر اساس sourceless اتهامات عملیات مخفی و ناقص سیاسی هوش. ما اجازه سیاستمداران آمریکایی به پت خود را در پشت برای دشوار بودن در “دیکتاتورها” و “اراذل و اوباش” اجازه دادن به آنها برای حل و فصل این شات ارزان به جای مقابله با آن بسیار سخت تر از reining در محرکین از جنگ و هرج و مرج: ارتش آمریکا و سازمان سیا است.
اما اگر مردم کوزوو می تواند به نگه داشتن سازمان سیا حمایت گانگستر که به قتل مردم خود فروخته قطعات بدن خود را ربوده و کشور خود را مسئول جنایات خود است که آن را بیش از حد به این امید که آمریکایی ها می توانید همان را انجام دهید و نگه دارید و رهبران ما مسئول آنها به مراتب گسترده تر و سیستماتیک جنایات جنگی?
ایران به تازگی تحت تعقیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ترور ژنرال قاسم سلیمانی و خواسته اینترپل برای صدور حکم بازداشت بین المللی برای او. مغلوب ساختن پیشی جستن است و احتمالا از دست دادن خواب بیش از آن اما کیفرخواست چنین کلیدی آمریکا متحد به عنوان Thaci نشانه آن است که ایالات متحده “accountabilty-منطقه آزاد” از مصونیت از مجازات برای جنایت جنگی است در نهایت شروع به کوچک شدن حداقل در حفاظت از آن را فراهم می کند برای آمریکا و متحدان. باید نتانیاهو بن سلمان و تونی بلر شروع به دنبال بیش از شانه خود را ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>