Keystone XL چهره جدید چالش قانونی بیش معیوب فدرال بررسی

Great Falls, MT – حفاظت و صاحب ملک گروه ثبت جدید طرح دعوی در دادگاه امروز به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب کیستون XL تار-شن و ماسه خط لوله می شود ساخته شده در زمین های فدرال است.

خط لوله ساخت و ساز از طریق آبراه همچنان مسدود زیر هفته گذشته حکم توسط دیوان عالی کشور که کاهش یافته است به اجازه می دهد Keystone XL به ادامه تحت سراسر کشور مجوز 12 کلیدی آب-از مجوز اعطا شده توسط U. s. Army Corps of Engineers.

در علاوه بر این به سراسر کشور مجوز 12 کیستون XL نیز شده بود تایید شده توسط ایالات متحده اداره مدیریت زمین برای عبور از حدود 44 کیلومتر فدرال اراضی عمومی در مونتانا. امروز طرح دعوی در دادگاه به چالش می کشد که تصویب و اساسی بررسی و اداره خدمات شیلات و حیات وحش.

در این شکایت ادعا میکند که این سازمان’ بررسی تحت ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و گونه های در معرض خطر عمل سرند هستند با همان خطاها و حذفیات به عنوان نسخه های قبلی تلقی کافی توسط یک دادگاه فدرال در سال 2018 است. طرح دعوی در دادگاه نیز چالش های این اداره تصویب شده و تکیه بر اطلاعات ناقص و منسوخ نشت-پاسخ برنامه — زیر زمین فدرال-مدیریت اساسنامه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه می دارد تلاش برای پیگیری سریع و لاستیک-مهر کاربی Keystone XL pipeline پروژه, اما آنها به خاطر از دست دادن ‘bigly’ هر زمان که ما آنها را به دادگاه گفت:” جین Kleeb بنیانگذار پررنگ داد. “ما هرگز به عقب خواهد پس از 10 سال از ایستاده با هم به محافظت از کشاورزان و دامداران’ معیشت و ما آب تمیز محبوب گونه های در معرض خطر مانند جرثقیل سیاه در نبراسکا و قابل زیستن آب و هوا برای نوه های ما.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“کیستون XL پروژه هرگز در جهت منافع عمومی و دولت همچنان برای دست انداختن کلید قوانین زیست محیطی برای ترویج این کثیف و خطرناک خط لوله” گفت: Jared Margolis, یک دادستان ارشد در مرکز تنوع زیستی. “این پروژه می تواند ویرانگر برای مردم و حیات وحش در آن مسیر و تنظیم کننده بارها و بارها شکست خورده را به طور کامل آدرس آن خطرات زیست محیطی از جمله از نشت نفت. ما همچنان به مبارزه با این تلاش آشکار برای بی اعتنایی Keystone XL را درست خطرات.”

“ساخت و ساز از آلاینده Keystone XL pipeline خواهد بود ویرانگر برای قبایل کشاورزان و جوامع در امتداد مسیر آن گفت:” Marcie Keever حقوقی مدیر از دوستان از زمین است. “کسانی که در خطوط مقدم از سوخت های فسیلی پروژه سزاوار جامع بررسی های زیست محیطی برای درک چگونگی این خط لوله تاثیر سلامت خود و محیط زیست ما است. مانند هر عمل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این است یکی دیگر از تلاش برای چشم پوشی از محيط زيست به کاری به نفع با شرکت های بزرگ آلوده. مسدود کردن این خط لوله کمک خواهد کرد که جلوگیری از این دولت در حال انجام فساد.”

“با وجود بارها و بارها از دست دادن در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها نیست” گفت: جکی Prange یک NRDC دادستان ارشد. “آخرین مصوبات به سعی کنید به greenlight خطرناک Keystone XL pipeline فقط به عنوان ناقص و غیر قانونی به عنوان کسانی که قبلا زده توسط دادگاه. ما مبارزه خواهد کرد آنها را شکست و برای اطمینان از این تهدید برای ما آب, مردم, حیات وحش و آب و هوا است که هرگز ساخته شده است.”

“به عنوان دادگاه را پیدا کرده و دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همواره از گوشه های برش و skirted قانون به منظور ram از طریق تصویب استون” گفت: Doug هایس یک دادستان ارشد در باشگاه سیرا. “این پروژه متوقف شده است چرا که این امر می تواند یک فاجعه برای, پاک, آب, حیات وحش, آب و هوا و زمین های عمومی و وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای تایید آن را بدون نادیده گرفتن بستر قوانین زیست محیطی. این تایید توسط اداره مدیریت زمین از این قاعده مستثنی است و دادگاه باید آن را رد کند.”

طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مونتانا توسط جسورانه داد مرکز تنوع زیستی, دوستان, زمین, منابع طبیعی شورای دفاع و باشگاه سیرا. پر کردن آخرین در یک سری از موانع رو به کیستون XL از جمله دیگر چالش های حقوقی نفت-بازار هرج و مرج و اخیر تعهد توسط جو بایدن به لغو این خط لوله را اجازه ایشان را به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. بومی زیست محیطی شبکه تگزاس سو قبیله و Assiniboine و سو قبایل قلعه پک رزرو هند نیز پیشرو در انتظار چالش به Keystone XL در همان دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>