این یک 100% حلال منو اما نه در خاورمیانه رستوران به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. در خان ساب آشپزی است که از پاکستان و هند و افغانستان است.

“من هیجان زده به نمایشگاه غذاهای حلال در بالا راه و معرفی فولرتون جامعه به غذاهای از طراحی های منطقه می گوید:” آشپز عمران علی Mookhi کار کرده است که در تانترا در غروب آلوچه لندن در Newport Coast, Dosa و اخیرا Tumbi در سانتا مونیکا. او sous-آشپز مصطفی انصاری را تهیه مرغ کره و دیگر غذاهای سنتی و در حال حاضر امضای دستور العمل های مانند انار پخته Kiwami, پستان با خامه, سوپ زرت فرزنو فلفل قرمز خرد شده و گوشت گاو jus و Jhinga تاپیک با ببر و نوزاد میگو, پیاز, گوجه فرنگی و نارگیل سرگرمی.

خود را درهم و برهم خان ریف در keema pav و درهم و برهم جو, اما آن را ساخته شده با گوشت گاو Wagyu. مشاوره آشپز Dominic ترد خواهد شد ارائه یک دانش عمیق از حلال استیک در موارد مانند یک woodfired استخوان در tomahawk و بدون استخوان ribeye خدمت با سماق پوره سیب زمینی و گوشت گوساله ماده صاف و براق.

افراط در به عنوان بسیاری از “کوکتل” را به عنوان شما می خواهید: این برنامه نوار حلال است بنابراین نوشیدنی های حاوی الکل است. Mixologists احمد حسینی و لوئیس والنسیا و لرزش و هم بزنید و صنعت mocktails مانند انبه, Mojito, Negroni و Peshawri قاطر.

گرسنه ؟ ثبت نام برای ما غذایی هفتگی عضویت در خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

70-صندلی رستوران, داخلی, طراحی شده توسط, تاج, بر اساس Areli Lases و دکور شامل یک دست نقاشی نقاشی دیواری با طراحی های هنرمند, Naeem.

هر کس دعوت به جشن رستوران را افتتاح از 5 تا 10:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 19. سرکنسول پاکستان ظاهر خواهد شد برای مراسم برش روبان و هنرمندان خواهد بود ایجاد افتخاری تتو حنا. این رویداد به نفع اتحاد ملی در بیماری های روانی از اورنج کانتی.

آن را پیدا کنید: 229 E. مشترک المنافع Ave. فولرتون 714-853-1081, khansaaboc.com.

باز: 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر روز برای ناهار. 5 p. m.-10:30 p. m. روز شنبه-پنج شنبه; 5-11 p. m. دوشنبه و سه شنبه برای شام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im