قاتل خطوط قاتل پلیس و مغلوب ساختن پیشی جستن رای دزدی لباس تمرین

جری توماس کردم گرجستان اولیه رای گیری در 10 ژوئن. اولیه انتخابات شد ژوئن 9.

گرفتن رول از رای خود را غیر معمول نیست برای یک آفریقایی-آمریکایی مانند آقای توماس. چه غیر معمول است که آقای توماس همسر, Andrea جوان است مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از گرجستان است.

جوان می داند که شوهرش داستان تکرار شد هزاران بار در خانواده ها است. و او در حال بالا بردن جهنم در مورد آن.

و این که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به سرقت برده 2020 انتخابات. زیرا آنچه در مطبوعات خواستار “بحران” در گرجستان (و در ویسکانسین و کنتاکی مقدماتی) بسیار زیاد بود یک لباس تمرین برای برنامه ریزی برای اقلیت رای گیری جهنم در ماه نوامبر نه تنها در گرجستان اما در کشت از دیگر GOP-کنترل نوسان متحده است.

نمی کشیدن مو خود را: این انتخابات سرقت را می توان گران—تا زمانی که ما درک اندیشه ساز و کارهای جدید از رای دزدی جست و خیز که ایران در زمان برای یک آزمون میدانی در گرجستان است.

پست الکترونیکی-در رای گیری: بیش از “انتخاب و لیسیدن”

سوال: چرا سیاه Atlantans ساعت صبر کنید در خط و خطر ابتلا به یک ویروس کشنده?

پاسخ: شما نمی توانید پست الکترونیکی خود را در رای گیری مگر اینکه آن را از طریق پست برای شما در وهله اول.

با توجه به MIT مطالعه خیره کننده 22 درصد از تمام پست-در برگه های رای که هرگز محسوب می شود. بیشتر رای غایب نمی شمارش زیرا آنها هرگز دریافت در وهله اول و یا به عنوان آقای توماس فرستاده دیر است.

اما “سازمان ملل متحد-count” بزرگ است چرا که برخی از کشورها به سادگی امتناع از رای غیابی به صدها هزار نفر از ثبت نام—یا نه ارسال کارت اجازه می دهد که رای دهندگان برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری.

گرجستان یکی از روحانی در انتخابات خودداری شانزه. دولت حاضر به ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری به درخواست بیش از یک چهارم میلیون رای دهندگان خود را به اصطلاح “غیر فعال” فهرست رای دهندگان.

یک “غیر فعال” رای دهندگان یک شهروند که تصمیم به رای دادن در انتخابات است. در آمریکا شما حق رای و یا رای نیست. در واقع ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می گوید در شفاف در نظر است که یک دولت “نباید حذف هر فرد از لیست رسمی از رای دهندگان ثبت نام شده برای رای دادن … دلیل فرد عدم رای می دهند.”

اما گرجستان جمهوریخواه دولت تصمیم به ارسال یک غایب رای گیری فرم های درخواست به این جرم از رای دهندگان. گرجستان بود به سادگی زیر سرب از نوسان ایالت اوهایو که یکی دیگر از مذاکرات وزیر امور خارجه حاضر بیش از یک میلیون رای گیری غایب درخواست کارت ها را به “غیر فعال” ثبت نام رای دهندگان.

چرا ؟ در اینجا یک توضیح احتمالی: غیر فعال لیست های پر شده با رای دهندگان تقریبا دو به یک دموکراتیک است.

پس از آن وجود دارد بسیار بزرگتر لیست از شهروندان نیز محروم آراء: این پاکسازی.

در سال 2018 گرجستان پاکسازی است که پاک شده و ثبت نام از بیش از نیم میلیون نفر از شهروندان بر این اساس آنها می خواهم به سمت چپ گرجستان و یا نقل مکان از خانه خود را در شهرستان.

معقول به نظر می رسد: شما نباید رای در ساوانا اگر شما زندگی نمی کنند وجود دارد.

اما وجود دارد بیشتر از یک مشکل کوچولو با این لیست از “محرک”—آنها حرکت نمی کند. این Palast تحقیقی صندوق حفظ جان Lenser و شرکت های برتر کشور “پیشرفته لیست آدرس بهداشت” کارشناسان—مردمی استفاده شده توسط آمازون و Ebay برای تایید آدرس خود را. کارشناسان مشخص شد که 340,134 گرجستان “محرک” که از دست رفته رای خود را به حال در واقع هرگز نقل مکان کرد و از ثبت نام خود و آدرس خود را.

عمیق شر این پاکسازی از “محرک” است که آنها نمی دانند که آنها از دست رفته خود را ثبت نام. من با رای دهندگان کریستین اردن در نوامبر 2018 زمانی که 92 سال داده شد تقلا کردن-ho از آتلانتا مرکز رای دهی. اردن رای داده بودند وجود دارد در هر انتخابات از سال 1968—سال پسر عموی او مارتین لوتر کینگ جونیور به قتل رسید.

آن خطوط از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی شما را دیدم در آتلانتا در این ماه انتظار پنج ساعت نمی شد نتیجه ضعیف برنامه ریزی محلی. مرگبار خط فاجعه بود به طور مستقیم به هزاران نفر از گرجستان با توجه به آتلانتا NAACP وکیل جرالد Griggs نه خود را دریافت و غیابی—از”پاکسازی” های “غیر فعال” و بسیاری از آقای Thomases که پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند به ضرب تعویق افتاد.

بدون آراء رای دهندگان تا به حال هیچ چاره ای جز به صبر آن ساعت در هوای مرطوب و باران. سپس در پایان از صبر بسیاری از آنها خود را به تعجب گفت: برای گریختن (به عنوان خانم اردن شده بود)—و یا اینکه “موقت” رای گیری.

موقت dumpster

یک نام بهتر برای موقت آراء خواهد بود “دارونما برگه های رای”—از آنجا که آنها اجازه دهید شما فکر می کنم شما رای داده ام اما شما ندارد. در سال 2016 انتخابات کمک کمیسیون گزارش داد که از 2.5 میلیون موقت آراء بازیگران 925,973 رد شد نزدیک به یک میلیون رای پرتاب در انتخابات آشغال.

و است که با توجه به این عقب-of-the-اتوبوس موقت آراء? اوباما ریاست جمهوری در کمیسیون انتخابات گزارش داد که سیاه و اسپانیایی رای دهندگان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان دیگر رای دهندگان برای دریافت موقت رای گیری. آسیایی-آمریکایی کرایه حتی بدتر است. و جوان رای دهندگان ؟ هجده تا 24 ساله بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به shunted به موقت رای گیری.

در گرجستان که من دیدم نژادی موقت رای گیری بازی در عمل است.

فقط قبل از اینکه خانم اردن داده شد تقلا کردن-هو Raheim Shabazz نیز گفت: او می خواهم پاکسازی شده است. Shabazz خواستار موقت رای گیری—اما او می دانست که با گرجستان قوانین رای خود را می تواند پرتاب کردن uncounted. اما خوب بانوان در ايستگاه انجام داده Shabazz “من رای دادند” برگردان برچسب آن چاپ شده است در یک نقاشی از یک هلو دولت میوه.

“چه کار کنم با این ؟” گفت: رادیو میزبان. “خوردن آن؟”

دموکراسی باقی مانده است

و وجود دارد کمی تند و زننده مخفی آمریکا انتخابات: هر رای محسوب می شود. متحده گزارش به EAC که 1,913,369 برگه های رای ریخته شد—پس از آن را رد کرد.

رد رای برای پست الکترونیکی-در برگه های رای زوم از طریق سقف در مقایسه با در حوزه های رای. چگونه ؟ یکی دیگر رای گیری حقوق, وکیل, Stacey آبرامز رو از دست دادن خود را پست الکترونیکی-در رای گیری که بازگشت پاکت محصور شده با برگه مهر و موم شده بسته های گرجستان رطوبت. در حالی که آبرامز می دانستم که او تا به حال برای رفتن از طریق فرایند گرفتن یک پاکت جدید دیگران که بر خلاف آبرامز ممکن است فاقد یک دانشگاه ییل مدرک حقوق را فرض آنها ایمیل می توانید در این رای گیری با خود پاکت. Forgeddaboudit. به زباله دانی.

در Morgan County جمهوری خواه و سلطه و فقط در جنوب شرقی آتلانتا 20 رای در اسکن رای گیری تصاویر پست الکترونیکی-در رای تا به حال ثبت نشده است. آن را به نظر می رسد رای به ثبت نام نیست چون بیضی که قرار بود پر شد و به جای بررسی و یا با X مشخص شده است.

این اسکنر به سادگی نمی خواهد خواندن برگه های رای پس از بررسی پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد کردهاید دیگر برگه های رای uncounted. اما اکثریت جمهوریخواه در شهرستان مدیره از انتخابات مسدود دست دفعات مشاهده شده است.

پست الکترونیکی-در برگه های رای از دست رفته در پست; موقت رای گیری برای رای دهندگان پاکسازی بدون هشدار; absurdly, خطرناکی صف های طولانی و برگه های رای به سادگی رد: این است که یک لیست جامع از کلاهبرداری ایران رول خواهد شد در ماه نوامبر اما آنهایی که انتخاب آنها را برای یک درایو تست در این ماه شرکت کنند ،

بدن تعداد و شمارش آرا

مرگبار صف های طولانی برای رای دهندگان سیاه و مرگبار پلیس که تفنگ آنها را واقعا یک داستان درس گرفتم از بحث من با آیتالله سیستانی را Andrea جوان است.

“بدون رای دهندگان سرکوب گرجستان رای دهندگان به حمایت از افرادی که در موقعیت های بسیار مختلف از افرادی که در کنترل در حال حاضر در کنگره”.

شما نمی توانید به دور یک مرد بی گناه زندگی مگر اینکه شما نیز دور خود جامعه را به معنی به انجام کاری در مورد آن: رای دادن.

و گرجستان حاکم رژیم به خصوص ماهر در هر دو: دور گرفتن حقوق به عنوان آنها را به دور زندگی می کند که در قتل Rashard بروکس.

و اشاره کرد که او “اجداد بودند که به بردگی گرفته شده در Clark County, Georgia در 1820s” خانواده “برای 200 سال [است] مبارزه را سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. گرجستان تنها این, شدید, ضد, سیاه, ضد زن, ضد همجنسگرایان سیاست به دلیل سرکوب رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im