کشتن آنها آرام با تحریم

حفاری های عمیق به شماره ژوئن مجله نشنال جئوگرافیک و شما فقط ممکن است پیدا کردن چیزی است که بازیگران عمده ای از جنبه های سیاست خارجی آمریکا—ما تحریم های اقتصادی رژیم در یک نور جدید. این موضوع را پوشش داستان “آخرین صدای جنگ جهانی دوم” شامل گرافیک نشان دادن مرگ عوارض از کشورهای مختلف در آن جنگ اروپا و اقیانوس آرام در تئاتر. آشکار است که گرافیک و شما می توانید حتی بیشتر جالب یک ظرف—”قله از خشونت” که نمایش “100 مرگبارترین حوادث گذشته 2500 سال.” جنگ جهانی دوم 66 میلیون مرگ و میر (برآورد که همه این شماره ها) منجر فهرست. حوادث نه محدود به جنگ پس در مقام دوم پیدا کنیم چنگیز خان تلقی مسئول مرگ 40 میلیون—بیش از 10 درصد از قرن 13th جمعیت جهان. اما جالب ترین و لیست های مربوطه در حال پیدا کردن در پایین—”صدام حسین” در 100 مکان و “تحریم ها علیه عراق” در 95.

شما به عنوان خوانده شده که حق است. این لیست حساب های 1979-2003 حکومت صدام حسین تشکیل 100 مرگبارترین رویداد در تاریخ جهان مسئول حدود 300,000 مرگ و میر. آن پیشی گرفته و در کوشندگی اما—و در یک بطور قابل توجهی زمان کوتاه دوره (1990-2003)—با تحریم های اقتصادی که منجر به کشته شدن حدود 350,000 عراقی پس از کشور خود را از حمله به کویت. به عبارت دیگر در این موضوع از صدام حسین قرار است درمان ثابت مرگبارتر از این بیماری است.

می گویند که آمریکا به نمایش گذاشته شده است کمتر نگرانی بیش از عراقی ها کشته تحریم بیش از آن است که مرگ و میر بودند منتسب به حسین (ع) خود را جدی گرفتن.

می گویند که آمریکا به نمایش گذاشته شده است کمتر نگرانی بیش از عراقی ها کشته تحریم بیش از آن است که مرگ و میر بودند منتسب به حسین (ع) خود را جدی گرفتن. اما پس از آن با اصلی روزنامه نگاری که همیشه پاسخگو به سی تبلیغ ماشین که چگونه بسیاری از آنها در واقع آگاهی از این اعداد ؟ واقعا تنها زمان این موضوع از تحریم’ کوشندگی ساخته شده موج دار شدن در آمریکا صحنه سیاسی شد و در واکنش به آن ملل مادلین آلبرایت در پاسخ به یک سال 1996 60 دقیقه سوال در مورد تحریم کشتار کودکان عراقی: “من فکر می کنم که بسیار سخت انتخاب اما قیمت ما فکر می کنیم قیمت به ارزش آن است.”

این عمیقا بدبینانه پاسخ به وضوح به اندازه کافی برای آسیب رساندن به زندگی حرفه ای خود را هر چند. زیر کمیته روابط خارجی مجلس سنا تایید شنوایی که او باز با بیان عزم خود را برای حفظ تحریم ها در محل مجلس سنا تایید انتصاب وی به عنوان بیل کلینتون وزیر امور خارجه—توسط یک 99-0 رای دادن. (در بعدی خاطرات آلبرایت ابراز تاسف برای او بیان اما نه به قصد پشت آن است.)

حرکت به امروز همه گیر احاطه جهانی که در آن ایالات متحده در حال حاضر تحمیل تحریم های اقتصادی در ونزوئلا به ایران و 37 کشورهای دیگر U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای “waiving از تحریم های تحمیل شده بر کشور برای اطمینان از دسترسی به مواد غذایی ضروری لوازم بهداشتی و COVID-19 پزشکی پشتیبانی می کند.” اما در حالی که تعداد کمی از این انسانی تر اعضای کنگره را علنا حمایت که نظر رسمی واشنگتن و بی اثر باقی مانده, با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واقع تشدید آن تحریم علیه ونزوئلا در میان بحران است.
البته واقعیت این است که ما تحریم ها را تشدید اثرات بهداشتی همان فاجعه ما در حال حاضر با در خانه است و دقیقا به این دلیل به تعلیق آنها اگر نه آنها را خاموش به طور کامل. اما خوشبختانه برای طرفداران تحریم و متاسفانه برای قربانیان تحریم صدا خیلی متمدن. در بسیاری از موارد خط در داخل به طور کلی هر دو حزب در واشنگتن سیاست خارجی اجماع اجرا می شود بین “شاهین” که می خواهند به بمب گذاری در یک کشور خاص و “کبوترها” که فقط می خواهید برای تحمیل تحریم های اقتصادی است.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

که فقط آنچه که آنها طراحی شده برای انجام زندگی پر از بدبختی است که اگر دولت نمی خواهد تغییر سیاست اعتراض به sanctioners از تحریم ملت را در مردم افزایش می یابد تا سرنگونی دولت خود و جایگزین کردن آن با یکی که تحریم-تحمیل ملل پیدا کردن قابل قبول است.

حقیقت این است که عراق به عنوان مثال نشان می دهد تحریم ها را بکشند. با توجه به وضعیت کنونی در ماه فوریه 2019 سابق سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه به ونزوئلا Alfred de Zayas نوشت که “مالی محاصره و تحریم را آشکارا باعث مرگ صدها به طور مستقیم مربوط به کمبود مواد غذایی و دارو ناشی از محاصره است.” این نتیجه گیری از یک ماه آوریل 2019 مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست مطالعه بطور قابل توجهی بیشتر شدید برآورد تحریم باعث مرگ 40,000 ونزوئلا در سال 2017 و 2018. و این تنها چیزی است که آنها طراحی شده برای انجام زندگی پر از بدبختی است که اگر دولت نمی خواهد تغییر سیاست اعتراض به sanctioners از تحریم ملت را در مردم افزایش می یابد تا سرنگونی دولت خود و جایگزین کردن آن با یکی که تحریم-تحمیل ملل پیدا کردن قابل قبول است. یا در کلمات از د Zayas “این است که همه بیش از حد آشکار است که هدف از تحریم ها شده است به خفه اقتصاد ونزوئلا در انتظار است که مردم ونزوئلا و یا نظامی ونزوئلا خواهد سرنگونی مادورو دولت است.”

به طوری که آنها ثابت کرده اند مرگبار خود بیشتر موذی جنبه بودن توانایی خود را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار ترین آسیب پذیر—جوانترین قدیمی ترین بدحال که رنج می برند و بسیاری از کمبود مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. آنها همچنین ثابت شده است موثر در بازگشت به خانه در ایالات متحده تا کنون به عنوان garnering پوشش رسانه ای است که گسل ونزوئلا دولت برای عدم توانایی خود را برای مقابله با آن همیشه نصب اقتصادی و سلامت در بحران, در حالی که به طور کلی گفت: اگر هر چیزی در مورد این واقعیت است که دولت ونزوئلا را شکست نشان دهنده موفقیت برای دولت ما سیاست.

چه تحریم باید ثابت نشده بود اما موثر در زمینه هدف تغییر رژیم. صدام حسین بود و در نهایت سرنگون—پس از 13 سال تحریم—تنها زمانی که دولت ایالات متحده مبدع جعلی منطق در واقع حمله به این کشور است. (و ما می دانیم که چقدر خوب است که همه معلوم شد برای مردم عراق.)

بنابراین داشتن به تازگی به یکی از 100 مرگبارترین حوادث در تاریخ بشر ما ممکن است دوباره استناد جورج سانتایانا را مشاهده است که “کسانی که نمی توانند به یاد داشته باشید گذشته محکوم به تکرار آن است.” متاسفانه به نظر می رسد به عنوان یک رکن سیاست خارجی آمریکا را به انجام درست آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im