کیم جونگ سازمان ملل متحد باید جبران کره جنوبی جانبازان قوانین دادگاه

جولای 7 (UPI) — یک کره جنوبی دادگاه حکم رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد باید جبران سابق کره جنوبی زندانیان از جنگ ساخته شده بودند به کار به عنوان بیگاری در حالی که در اسارت.

قاضی Kim Young-ah از سئول دادگاه منطقه مرکزی گفت: دو کره جنوبی قربانیان باید دریافت غرامت از حدود 17,570 هر یک از رژیم پیونگ یانگ, اخبار محلی, خدمات سئول پیونگ یانگ خبر داد.

تبلیغات

دو شاکی بود واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر کره شمالی دولت در ماه اکتبر سال 2016 پس از فرار این رژیم است. روز سه شنبه آنها مشخص شد نام خانوادگی خود را, Noh و هان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از دادگاه در روز سه شنبه دو جانبازان از 1950-53 جنگ کره گفت: آنها اسیر در شمال حتی پس از امضای آتش بس سال 1953 و دو طرف توافق برای تبادل زندانیان است.

شاکیان’ وکیل مدافع گفت که آنها برنامه ای برای جمع آوری پرداخت از جنوب-شمال اقتصادی و فرهنگی با همکاری یک بنیاد خصوصی تاسیس شده توسط Im Jong-seok, یک کره جنوبی سیاستمدار که در خدمت به عنوان ریاست جمهوری وزیر به رئیس جمهور مون جائه در.

بنیاد “در حال حاضر سپرده حدود 1.67 میلیون به عنوان تضمین” با کره جنوبی دادگاه وکلای مدافع گفت.

بودجه بودند را کنار بگذارند به پرداخت شمال کپی رایت هزینه برای استفاده از کره شمالی تولید فیلم اما صندوق نقل و انتقال به شمال مسدود شد پس از یک حادثه تیراندازی در سال 2008 در کوه Kumgang.

“ما برنامه ریزی برای پرداخت به هان و دیگر شاکیان پس از دستیابی به حق ادعا می کنند به سپرده و منظور از مجموعه” وکیل گفت.

هان گفت: او خوشحال است با دادگاه تصمیم اخبارآیا گزارش شده است.

“نتایج خوب است امروز به لطف همکاری وکلا” هان گفت.

“این خیلی بد محافل سیاسی و جامعه باقی می ماند بی علاقه در موضوع نظامی زندانیان از جنگ است.”

هان گفت: او گرفته شده بود زندانی در طول جنگ کره و اسیر برگزار شد تا زمانی که او فرار کرد بین سال های 2000 و 2001. او در اصل شکایت بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ برای حدود $430,000 و پسرش کیم جونگ ایل برای بیش از $75,000 با توجه به اخبارآیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>