کیم جونگ سازمان ملل متحد “به شدت سرزنش” مقامات بیش از ساخت و ساز بیمارستان

سئول 20 ژوئیه (UPI) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ناودان مقامات مسئول از ساخت یک بیمارستان جدید در پیونگ یانگ انتقاد از آنها را برای سوء مدیریت اقتصادی و سفارش خود را شلیک رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه.

در طول یک تور از سایت ساخت و ساز از پیونگ یانگ به طور کلی بیمارستان, کیم “با اشاره به مشکلات جدی اقتصادی سازمان برای ساخت و ساز” با توجه به گزارش های کره ای خبرگزاری مرکزی.

تبلیغات

کیم توصیف کرده بود بیمارستان ساخت و ساز به عنوان یک “وظیفه مهم” در تقویت بهداشت و درمان کشور و ظرفیت آن پیشگامانه در ماه مارس اشاره کرد که “هیچ مدرن پزشکی مرکز درمانی در کشور است.”

ساخت و ساز مقامات در حال سازماندهی بیمارستان مالی “در فرض با هیچ بودجه برای ساخت و ساز به درستی راه اندازی” کیم گفت: در طول تور خود را. تاریخ سفر مشخص نیست در مقاله است.

کیم گفت: “مقامات “ساخت جدی گریز” از حزب حاکم کمونیست از سیاست های اطراف تهیه تجهیزات و مصالح و “به شدت سرزنش [آنها] برای مزاحمت برای مردم دلگرم کننده انواع ‘کمک.'”

این رهبر کره شمالی به نام برای حزب کمیته مرکزی به منظور بررسی پروژه ساخت و دستور داد آنها را به “جای همه مقامات مسئول است.”

بیمارستان زنجان به پایان خواهد رسید 75 سالگرد تاسیس حاکم حزب کارگران کره در اکتبر. 10.

در حالی که کره شمالی همچنان به اصرار دارند که آن را تا به حال هیچ مورد از COVID-19 خارج از ناظران ابراز نگرانی در مورد توانایی این کشور توسعه نیافته زیرساخت های بهداشت و درمان برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه, کیم به نام شمالی تلاش در جلوگیری از گسترش COVID-19 یک “موفقیت درخشان” اما “و تاکید کرد که باید برای حفظ حداکثر هشدار” با توجه به KCNA.

کره شمالی بسته مرز خود را با چین در اواخر ماه ژانویه و به شدت کنترل جنبش در داخل کشور است. بسیاری از سوال که آیا دولت مخفی واقعا قادر به جلوگیری از شیوع.

ژنرال رابرت آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی و کره جنوبی گفت: در ماه آوریل بود که او “برخی” شمال تا به حال موارد است.

حقوق بشر سازمان ملل متحد متخصص توماس Ojea Quintana همچنین هشدار داد در ماه ژوئن که کره شمالی بود و درد و رنج از “گسترده کمبود مواد غذایی و سوء تغذیه” که تشدید شده اند از مرز بسته و اقدامات قرنطینه.

کیم جونگ سازمان ملل متحد عمومی ظاهر شده اند محدود در سال 2020 با غیبت طولانی که منجر به حدس و گمان در مورد سلامت خود را. اما او شروع به تبدیل اغلب در رسانه های دولتی در هفته های اخیر.

روز شنبه, Kim ریاست یک نشست نظامی کمیسیون حاکم کارگر را با توجه به KCNA گزارش که در آن او در مورد “مسائل کلیدی از بیشتر تقویت جنگ بازدارنده از کشور است.”

به گزارش سرویس پژوهشی کنگره در هفته گذشته منتشر شد به این نتیجه رسیدند که کره شمالی شد و در ادامه به توسعه سلاح های خود را سیستم با هدف فرار از موشک های دفاعی در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>