مهربانی در طول coronavirus? بله و آن را مسری

“به عنوان پدر و مادر من همیشه می گویم “لو echamos más agua لا sopa,’ یا “ما اضافه خواهد شد بیشتر آب به خورش.”

اچ messaged این نقل قول که من به اشتراک گذاشته نگرانی چگونه شوهرم یک بار جامد DJ حرفه ای تا به حال تبخیر یک شبه به عنوان میله های زندان تعطیل شد و مراسم به تعویق افتاد و در میان coronavirus بیماری همه گیر. دوست من در حال حاضر مراقبت از اعضای خانواده گسترده, اما او هنوز هم زمان برای بلند کردن روح من با ارائه به اتاق را برای ما در او سرشار میز شام.

مردم طبعا ترس و اضطراب را به محافظت از خانواده خود را در این بی سابقه بار است که می توانید که نیاز به ذخیره کردن کاغذ توالت و یا اجرا در مغازه اسلحه مسری است.

اما محبت نیز می تواند مسری است. و هنگامی که شما شروع به دنبال وجود دارد نمونه هایی از افراد و سازمان ها و کسب و کار اضافه کردن “بیشتر آب به خورش” — کشش منابع خود را حتی زمانی که آینده خود را در حال نامشخص — در سراسر جنوب کالیفرنیا.

وجود دارد اولیویا الگوی رفتاری که 25 و در سال سوم در دانشگاه UC Irvine, مدرسه حقوق. او هنوز هم انجام می دهند از راه دور کلاس های او در مراسم فارغ التحصیلی لغو شده است و برنامه ریزی برای آزمون وکالت را در ماه جولای هستند تا در هوا. بنابراین او تصمیم مارس 15 برای راه اندازی اورنج کانتی, مواد غذایی & عرضه تحویل برای کمک به دریافت منابع به افراد مسن ضعف سيستم ايمنی و دیگران نیاز دارند.

“من یادگیری به عنوان من” او اعتراف, داشتن هرگز سازماندهی چنین تلاش قبل از.

  • UCI دانشجوی حقوق اولیویا Meme, 25 بارهای اهدا مواد غذایی را به ماشین او در ارواین در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. الگوی رفتاری آغاز شده اورنج کانتی, مواد غذایی & تامین و تحویل با بیش از 70 داوطلبان شرکت امضا برای کمک به خرید و تحویل تجهیزات به مردم نیازمند در سراسر اورنج کانتی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • برخی از مواد غذایی اهدا شده به UCI دانشجوی حقوق اولیویا Meme, 25, از Kelsey Goldman, 26, همچنین یک UCI قانون در ارواین در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. الگوی رفتاری آغاز شده اورنج کانتی, مواد غذایی & تامین و تحویل با بیش از 70 داوطلبان شرکت امضا برای کمک به خرید و تحویل تجهیزات به مردم نیازمند در سراسر اورنج کانتی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • UCI دانشجوی حقوق اولیویا Meme, 25, حمل مواد غذایی اهدا اقلام به ماشین خود را در ارواین در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. الگوی رفتاری آغاز شده اورنج کانتی, مواد غذایی & تامین و تحویل با بیش از 70 داوطلبان شرکت امضا برای کمک به خرید و تحویل تجهیزات به مردم نیازمند در سراسر اورنج کانتی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اما در عرض چند روز از ارسال فرم گوگل به رسانه های اجتماعی دوستان و همکاران در UCI الگوی رفتاری در حال حاضر دارای بیش از 70 داوطلب امضا شده به کمک. او را به جمع آوری بیش از 1000 دلار در کمک های مالی به یارانه مواد غذایی برای مردمی که در حال مبارزه. و او اول 11 کمکهای مالی برنامه ریزی شده پس از رسیدن به محلی ارشد مراکز و سرطان گروه پشتیبانی در سراسر شهرستان با برنامه ای برای ضد عفونی کردن کالا قبل از آنها در سمت چپ ایوان برای جلوگیری از تماس با آسیب پذیر گیرندگان.

“این واقعا خوب بوده است به تمرکز انرژی خود را بر روی چیزی مثبت و کمک به افرادی که به آن نیاز دارید” مم گفت.

که حس سودمندی است که بدون توجه به کوچک در زمان هایی از این, با توجه به مریت شرایبر یک روانشناس در مرکز پزشکی UCLA است که دارای تخصص در بهداشت روانی در شرایط اضطراری. این Laguna Niguel ساکن صحبت با تلفن از Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو که در آن او مستقر شده اند که آمریکایی ها شده اند و قرنطینه وجود دارد با توجه به کوروناویروس.

“هنگامی که مردم را به چیزهایی مانند غذا یا مراقبت از کودک و دیگران را پذیرا است که آن را تایید آنها و آنها احساس مهم” شرایبر گفت. “به خصوص در زمینه شبیه به این در یک بیماری همه گیر که در آن مردم می تواند بسیار به راحتی احساس ناتوان است.”

از همه مهمتر شرایبر گفت: حمایتی که دریافت کنندگان احساس از چنین حرکات می تواند تفاوت قابل توجهی در توانایی خود را برای مقابله با آنچه اتفاق می افتد.

حتی در صورت معمول تر بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و یا طوفان شرایبر گفت: به عنوان بسیاری به عنوان سه در 10 افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار به توسعه اختلال استرس پس از سانحه یا افسردگی. اما جامد حمایت اجتماعی او گفت که می تواند به شکستن این چرخه. که شامل مواد و خدمات پشتیبانی مانند ارائه می دهد از مواد غذایی یا مهد کودک; اطلاعاتی در حمایت از ساخت مطمئن شوید که مردم باید دقیق حقایق در مورد آنچه اتفاق می افتد; و حمایت عاطفی یا روانی کمک های اولیه” اجازه دادن به مردم می دانند که شما برای آنها وجود دارد.

“در واقع آنها تماس بگیرید که به ‘بافر تاثیر’ از حمایت اجتماعی و این احتمالا تنها چیزی که مهم است ما می تواند انجام دهد” شرایبر گفت.

“تا زمانی که جوامع با یکدیگر و انجام آن چیزهایی که به آن باور نکردنی است اهمیت… من فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود ما قوی است.”

بسیاری از کسب و کار هستند و بخشی از این چرخه است. حتی به عنوان برخی از مبارزه برای شناور ماندن آنها در حال پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به جوامع خود.

صاحبان ساحل طولانی پرتغالی خم تقطیر با استفاده از مواد تشکیل دهنده آنها را در انبار به ضد عفونی کننده دست که آنها را در دو بطری اونس با هر خرید یک بطری مشروب یا 30 دلار از سفارش.

از طریق مارس 30, گالري عكس, Fish Tacos ارائه غذای رایگان را برای کودکان و نوجوانان 12 و تحت در طول ساعات کار منظم در آن رستوران در ویکتورویل و دره اپل.

Katella کوره در نارنجی به شدت تلاش برای دریافت repurposed رستوران غذا به خلاء مهر و موم شده کیسه و سپس توزیع به مواد غذایی محلی pantries حتی اگر صاحب مایک Learakos گفت: این عامل در از دست دادن در هر روز.

“اگر ما در حال رفتن به پایین و سپس اجازه دهید به پایین انجام کاری خوب” Learakos گفت.

پاسادنا (ابهامزدایی) را نقطه کافه دادن دور یک مورد از کاغذ توالت — از رول آن را به حال در سهام و یا می توانید خرید عمده فروشی — به مشتریانی که خرید یک دوجین کیک.

بین تلاش برای باز نگه داشتن درها را در خود نوعی کیک کوچک & Espresso Bar, مکان های در Moreno Valley, صاحب Fadi Ballout و همسر خود را در حال استفاده از پرداخت کارکنان و داوطلبان و کمک های مالی از فروشندگان به بسته رایگان گونی ناهار برای کودکان و نوجوانان منطقه. تا کنون آنها داده ام از 300 کیسه با کره بادام زمینی و ساندویچ ژله به علاوه رشته پنیر و آنها امید به کمک یکی دیگر از 150 در یک روز زن و شوهر.

“شما می دانید هر کس را نگه می دارد صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله,” Ballout گفت. “اما (همه گیر) نیز نوع آورده همه با هم و ساخته شده در جهان کمی کوچکتر است.”

وجود ملاحظات ایمنی هنگامی که در تلاش برای انجام یک عمل خوب در جهانی همه گیر. یک پاسادنا زن و شوهر سعی کردم به کمک یک جعبه از 10 ماسک صورت آنها می خواهم برای خریداری $109 در eBay به یک بیمارستان محلی, اما آنها گفت: آنها تبدیل دور به این دلیل که بیمارستان نمی تواند با اطمینان از کیفیت ماسک.

تا آنجا که به کارگران بیمارستان “از صمیم قلب قدردانی از فکر” تری Kanakri سخنگوی Kaiser Permanente جنوب کالیفرنیا گفت: آنها نمی توانند قبول اهدا لوازم پزشکی برای حفاظت از ایمنی بیماران و کارکنان.

Brandon Brown, بهداشت عمومی استاد در UC ریورساید که متخصص در بیماری های عفونی گفت: مردم نباید اجازه دهید ترس متوقف کردن آنها را از رسیدن به جوامع خود.

“من باور نمی کنم در شعار ‘no good deed می رود مجازات,’ پس ما باید به یکدیگر کمک بیشتر به عنوان انسان به خصوص در این زمان است.” اما او گفت: “در طول این همه گیر ما باید فوق العاده مراقب باشید از آنجا کمک می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض.”

اگر کسی می خواهد برای کمک به بچهداری برای همسایه که نیاز به کار در حالی که بچه ها از مدرسه برای مثال قهوه ای گفت: همه درگیر باید اغلب شستن دست خود را در نظارت بر درجه حرارت و برقراری ارتباط اگر کسی احساس می کند بیمار است. یا اگر کسی می خواهد انتخاب کنید تا مواد غذایی برای دیگران باید آنها را ترک آنها را در درب جلو.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از “صفر-خطر” کردار نیک, قهوه ای اشاره کرد. این شامل چک کردن در همسایه ها که ممکن است جدا شده و یا تماس از اظهارات نژادپرستانه به آمریکایی ها و دیگران به طور فزاینده ای مواجه شده اند آزار و اذیت پس از همه گیر آغاز شد.

یا مردم می توانند با آموزش مهارت آنلاین.

که چه Taha داود زین صدیق, Derek وانگ کامیل McCurry جان تای, Chelsea وو و لوقا ژو — همه 11th کلاس در دیاموند دبیرستان — انجام شده است پس از 13 مارس کلاس خود رفت و در وقفه.

داوود گفت: گروه شنیده می شود که همکلاسی های خود را هر دو خسته و نگران افتادن پشت در آماده سازی برای تعیین سطح پیشرفته تست و نهایی. پس از هفت دوستان تشکیل تدریس خصوصی آنلاین مرکز با استفاده از اختلاف یک پلت فرم در راستای ویدئو پارسه. آنها در حال حاضر 71 دانش آموزان امضا برای یک یا دو ساعت دوره آنها هر آموزش و شش روز در هفته در افراد از جمله AP فیزیک حساب دیفرانسیل و انتگرال به زبان انگلیسی و تاریخ است.

“ما می خواهیم برای دیدن خوب اتفاق می افتد در جوامع ما در برابر این” صدیق گفت.

به عنوان این دانش آموزان در حال اثبات وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی که مردم از همه سنین می تواند نشان مهربانی میان همه گیر. در اینجا برخی از ایده های دیگر به شما برای شروع:

چگونه برای حمایت از دوستان و همسایه و غریبه

-در نظر گرفتن تشکیل یک “همسایه Pod” که در آن شما جمع آوری اطلاعات تماس از همسایگان و شروع به موضوعات بنابراین مردم می توانند از آنها بخواهید برای کمک به ارائه منابع و چک در هر یک از دیگر.

-منابع استخر و خرید یک ماه اشتراک برای یک وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای یکی از دوستان که کار از دست داده.

-اگر شما درختان میوه و یا سبزیجات کیسه های آویزان از محصولات تازه خود را در حصار و یا در مقابل درب خانه خود را.

-اهدای خون است. بانک ها شاهد کمبود حتی اگر آنها باید اقدامات احتیاطی اضافی در محل برای جلوگیری از ویروس قرار گرفتن در معرض.

-اگر شما صاحب خانه که می توانید آن استطاعت پیشنهاد به اجازه از مستاجران تاخیر و یا حتی جست و خیز پرداخت اجاره.

چگونه برای حمایت از کسب و کار و مستقل کارگران

-خرید کارت هدیه برای کسب و کار است که نمی تواند باز بماند و یا که شما راحت نیست بازدید از سمت راست در حال حاضر.

-نگه داشتن پرداخت برای خدمات شما می توانید استطاعت مانند خانهدار و سگ واکر حتی اگر شما نمی توانید از آنها استفاده کنید در حال حاضر. برخی از کسب و کار هستند ارائه قدرت پردازش برای کسانی که مثل ورزشگاه های آنلاین کلاس های تناسب اندام در حالی که امکانات خود را بسته است.

سفارش را خارج و یا تحویل از رستوران ها با تمرکز بر کسب و کارهای محلی. بسیاری از شرکت ها در حال waiving تحویل اتهامات; دیگران فروش ویژه وعده غذایی کیت برای رفتن.

-اگر شما قادر نوک سخاوتمندانه. و اگر شما نمی توانید سفارش خود را از حد معمول کارگران خدمات در حال حاضر به دنبال و یا راه اندازی مجازی نکته شیشه.

-دریافت به روز تولد شما و خرید های کریسمس خود را برای سال در حال حاضر انجام آنلاین به فروشگاه افزایش دهد.

-در نظر گرفتن “اتخاذ” یک کسب و کار محلی و یا دو به طور منظم و زیاد آنها را (به صورت آنلاین و یا از طریق به خدمات در حال حاضر) و سوق دادن آنها در رسانه های اجتماعی برای کمک به آنها آب و این طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im