پادشاه جو و میز گرد: بایدن امریکا را در جهان چند قطبی

در مقاله ای در امور خارجه در ماه مارس با عنوان “چرا آمریکا باید رهبری دوباره” جو بایدن ادعا کرد که “جهان نمی سازماندهی خود” و وعده داده شده به “قرار دادن ایالات متحده در سر میز” در میان ملل جهان است. اما این فرض استوار است که جهان می تواند تنها سازماندهی خود را تحت هدایت ایالات متحده و بایدن جاه طلبی برای بازگرداندن آمریکا به مانند یک موقعیت غالب در این لحظه در تاریخ هستند از تماس با واقعیت جهانی.
این دیدگاه در حال حاضر به چالش کشیده شده توسط دولت ها و جنبش های اجتماعی در سراسر جهان و آمریکایی ها نیز باید چالش های آن, اگر منظور ما برای جلوگیری از جنگ بی پایان و ناتوان کننده مسابقه تسلیحاتی جدید. به عنوان اگر به تاکید دقیقا این خطرات “بازگشت در سر میز” زیر عنوان بایدن در امور خارجی مقاله به نظر می رسد درست در بالای یک عکس بزرگ از نیروهای ایالات متحده شلیک توپخانه سنگین به یک شهر در افغانستان در ارتفاع اوباما تشدید جنگ که در ماه ژوئن 2011 (بالا).
بایدن رکورد
در عمق گزارش در دفاع یکی در ژوئن 30th, بر اساس مصاحبه با ده ها تن از بایدن خودی توضیح داد که چگونه مقاله خود را در سیاست خارجی views باید اطمینان نظامی-صنعتی منافع است که نگران بودند با تاثیر از رشد مترقی جنبش در حزب دموکرات است. دفاع یک نتیجه “بایدن ممکن است اساسا تغییر کشور نظامی منحرف از دوران به اصطلاح قدرت های بزرگ رقابت و یا حتی بریده بریده خط پایین پنتاگون 700 میلیارد دلار بودجه است.”
این نتیجه گیری سازگار با جو بایدن را ضبط و به عنوان یک سناتور و معاون رئیس جمهور. در مهم ترین, زندگی یا مرگ تصمیم گیری است که اعضای کنگره باید رای برای جنگ یا صلح بایدن تنها یک بار رای دادند در برابر آمریکا, جنگ, جنگ اول خلیج فارس در سال 1991. که تا حد زیادی یک حزب, خط, رای, که در آن 45 55 سناتور دموکرات رای دادند در مقابل استفاده از نیروی نظامی برای بازیابی کویت از عراق خود را برای خانواده سلطنتی است.
اما بایدن به نظر می رسد که آموخته منحرف درس از آن جنگ پس از او بعدها ابراز پشیمانی برای خود رای و هرگز رای دادند در برابر یک جنگ دوباره. دفعه بعد کنگره رای دادند در لایحه اجازه استفاده از نیروی نظامی بیش از کوزوو در سال 1999 بایدن نوشت: این لایحه خود را. او در جنگ لایحه شکست خورده در خانه نادر 213-213 کراوات اما آمریکا و ناتو حمله به یوگسلاوی به هر حال در یک جنگ بود که در نتیجه غیر قانونی تحت هر دو ایالات متحده و قوانین بین المللی.
به عنوان کمپین بمباران تشدید کشتار هزاران نفر از شهروندان و از بین بردن زیرساخت های غیر نظامی از کوزوو به بلگراد دبیرکل سازمان ملل متحد کوفی عنان هشدار داد که آمریکا و ناتو تصمیم به رفتن به جنگ بدون شورای امنیت سازمان ملل متحد تصویب کرده بود “در یک مسیر خطرناک به هرج و مرج.” جو بایدن پاسخ داد: “هیچ کس در مجلس سنا موافق با آن است. هیچ چیز وجود دارد به بحث است. او مرده است, تخت, صراحت اشتباه است.”
بایدن سپس نقش کلیدی در تبلیغات حمله رعد اسا برای جنگ در عراق. به عنوان جان Feffer و Stephen Zunes بعدها نوشت: “در قدرتمند خود موقعیت به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی سنا او هماهنگ تبلیغاتی نشان می دهد طراحی شده برای فروش جنگ به شک و تردید همکاران و آمریکا با تضمین این که صدای مخالف را نمی خواهد یک دادرسی عادلانه.”
طول نهایی خود را 12 سال در سنای آمریکا جو بایدن هرگز یک بار رای دادند در مقابل یک نظامی صرف ، سپس به عنوان معاون رئیس جمهور با وجود این توهم اوباما به عنوان یک “سلام رئیس جمهور” که حتی فریب خورده جایزه صلح نوبل, کمیته بایدن یکی از اعضای ارشد یک دولت است که پس از جنگ جهانی دوم رکورد برای مصارف نظامی و کاهش بیشتر بمب ها و موشک ها در کشور بیشتر از بوش و چنی بود.
به بایدن اعتباری هر چند او مخالفت 2011 تغییر رژیم در عملیات که سقوط لیبی به هرج و مرج بی پایان. بایدن همچنین در برابر استدلال اعزام بیشتر نیروهای آمریکایی به افغانستان اما آنچه او را پشتیبانی می کند به جای یک تغییر در سیاست ها از مقیاس بزرگ ایالات متحده مشاغل به اتکای بیشتر در بمباران توپخانه و پنهانی و جنگ نیابتی که اوباما به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان ادامه دارد.
ادامه هرج و مرج ناشی از این جنگ در بیشتر میانه جنگ چریکی در حال حاضر مواج در سراسر آفریقا و آوار و گورهای بینام و عراقی Kobane, موصل, رقه و دیگر شهرهای عراق و سوریه هستند شهادتها شهادت به بدبینی از اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت’ جنگ سیاست. آنها موفق شده اند در کاهش تلفات ایالات متحده و تغییر در امریکا, جنگ خاموش ما تلویزیون و صفحه نمایش های کامپیوتری, اما تنها در هزینه از صدها نفر از هزاران نفر از تا حد زیادی uncounted فرد ملکی کشته.
آمریکا نمی تواند خود را سازماندهی بسیار کمتر جهان
مردم در سراسر جهان باید خاراندن سر خود را بیش از بایدن ادعا می کنند که “این جهان نیست خود را سازماندهی” و است که به آن نیاز ایالات متحده به آن را انجام دهد. بیشتر با فشار دادن سوال در حال حاضر این است که آیا ایالات متحده می تواند سازماندهی خود را برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که چین نیوزیلند ویتنام و آلمان و کوبا و دیگر بهتر سازمان یافته و جوامع در حال حاضر موجود و تقریبا شکست خورده به سادگی با اولویت سلامت مردم خود بیش از منافع دیگر برای یک دوره نسبتا کوتاه از زمان.
در ایالات متحده از سوی دیگر همه گیر شد فورا سیاسی و بهره برداری به عنوان یک فرصت جدید برای شرکت های بزرگ سهیم خواهد بود. آمریکا رهبران cavalierly درمان سلامت عمومی به عنوان یک نگرانی ثانویه به وزن برابر تاثیر بر روی “اقتصاد” عمدتا یک تعبیری برای سود شرکت و قیمت سهام و سیاسی خود را در منافع.
در خرداد ماه به این بیماری همه گیر در ایالات متحده هنوز هم تا به حال تنها 37,000 تماس با ردیاب به سختی یک سوم از 100,000 حداقل که کارشناسان بهداشت عمومی گفت: نیاز بود. سابق CDC مدیر تام فریدن با اشاره به در مارس که ایالات متحده نیاز 300,000 تماس با ردیاب اگر آن را به مطابقت با مقیاس چین موفق برنامه در ووهان. در حال حاضر افزایش موارد جدید در آمریکا در ماه ژوئن تا به ناچار منجر به غم انگیز رو به افزایش مرگ و میر در ماه جولای با هیچ پایانی در چشم.
در واقع مانع اصلی برای جهان سازماندهی خود را در سال های اخیر بوده است این کشور بسیار است که جو بایدن ترویج آن به عنوان ناجی: ایالات متحده است. ویکیپدیا لیست 47 معاهدات چند جانبه است که ایالات متحده یا نه امضا امضا شده اما تصویب و یا خارج از. آنها طیف وسیعی از کنوانسیون حقوق کودک کنوانسیون مهمات خوشه ای به توافق پاریس در تغییر آب و هوا. ویکیپدیا لیست نیست حتی شامل تهمت فاجعه تصمیم به خروج از توافق هسته ای با ایران و یا خروج از سازمان بهداشت جهانی در میان یک بیماری همه گیر.
آمریکا رهبران خود را سرزنش بی پایان ثبت بین المللی انسداد در ایالات متحده سیاست های حزبی اما دیگر کشورها نیز ستیز سیاست داخلی و در عین حال به نحوی مدیریت به تصویب معاهدات همکاری با سازمان ملل متحد و نقش خود را در امور بین المللی. تنها در ایالات متحده عمل می کند مانند یک بچه لوس و خواستار یک کرسی در سر میز قبل از آن همکاری خواهد کرد در هر چیزی – و پس از آن هنوز هم حاضر به همکاری.
در تغییرات آب و هوایی دولت اوباما غرق در مرحله دوم پروتکل کیوتو که اعمال محدودیت در اتصال کربن تولید گازهای گلخانه ای به دلیل خودداری از ثبت نام در, مگر اینکه آن را کاهش یافته است به نفع یک سیستم است که در آن هر کشور تعیین خواهد خود را داوطلبانه و غیر الزام آور اهداف برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای. که پایه و اساس بسیار مورد ستایش قرار داد اما بی اثر توافق در کپنهاگ و پاریس است که باید اجازه داد که ایالات متحده به تقویت آن تولید نفت و گاز به بالاترین سطح خود را تا کنون.
در مورد مسائل جنگ و صلح و منشور ملل متحد به صراحت منع تهدید یا استفاده از زور توسط هر کشور به عنوان کوفی عنان اشاره کرد در مورد کوزوو و عراق است. اساس زمان آمریکا سیاست جنگ به عنوان بایدن ضمنی در رد آنان را در بیانیه ای در کوزوو است که ایالات متحده نمی خواهد محدود توسط منشور سازمان ملل متحد که خود را “منافع حیاتی” در معرض خطر هستند و یا از آن می توانید هر گونه سیاسی برای توجیه جنگ است که قانع کننده به رهبران ایالات متحده
در اثر ایالات متحده ادعا می شود معاف از حاکمیت بین المللی قانون و به همین دلیل است که آن را به شدت رد صلاحیت قضایی از طرف دادگاه های بین المللی است که می تواند هرگز رعایت چنین ادعا می کنند. در مورد نیکاراگوئه v ایالات متحده در 1980s, دیوان بین المللی دادگستری در بر داشت آمریکا به جرم تجاوز علیه نیکاراگوئه و دستور داد که ایالات متحده برای توقف آن پرخاشگری و پرداخت غرامت جنگ – که آن را هنوز پرداخت نشده است.
در شرایط اقتصادی هیچ یک از کشور غالب جهان امروز اقتصاد یا تجارت بین المللی به عنوان ایالات متحده را پس از جنگ جهانی دوم است. ایالات متحده آمریکا و چین و اتحادیه اروپا تقریبا برابر اندازه خود را در اقتصاد و تجارت بین المللی, اما حتی در ترکیب تولید ناخالص داخلی و تجارت خارجی و ارقام برای هر سه تنها حدود 45 درصد از جهان را در تجارت و فعالیت اقتصادی است. جهان ما در امروز زندگی می کنند است متنوع چند قطبی جهانی از 196 کشور که در آن میلیاردها نفر از مردم زندگی می کنند و با یکدیگر تعامل و سزاوار همه یک صدا در ما مشترک آینده.
این تصور که ایالات متحده سزاوار یک صندلی ویژه در سر میز بین المللی است بنابراین خطرناک موردی. آن است که بر اساس U. S اقتصادی نقش مهمی در جهان امروز اما در weaponizing باقی مانده قدرت از وزارت خزانه داری ایالات متحده و دلار با قاتل تحریم و عدم تعادل نظامی است که با توجه رهبران آن غلط ایده که آنها می توانند چشم پوشی از قوانین جهان موافقت کرده است به زندگی می کنند و به جای پایبندی به یک دکترین “ممکن است باعث می شود حق” و یا “قانون جنگل است.”
دور از درآمد ایالات متحده در یک موقعیت افتخار و اقتدار در میان ملت ها آمریکا را غیر قانونی نظامی و اقتصادی جنگ یک مشکل جدی است که مردم آمریکا و جهان باید آدرس و مسالمت آمیز حل و فصل قبل از آن حتی بیشتر آسیب برساند.
چگونه در مورد یک دور میز ؟
در میان تمام کینه از سیاست آمریکا و بسیاری از آمریکایی ها که در حال جو بایدن پایه در حزب دموکرات مشتاقانه به یاد داشته باشید رئیس جمهور کندی و بسیار پر داستان “مختصر درخشان لحظه” زمانی که یک جوان پر زرق و برق جمهور تبدیل کاخ سفید به یک چشم انداز کملوت و همه چیز به نظر می رسید ممکن است. قدرتمند ترین نماد اصلی Camelot بود شاه آرتور میز گرد که در آن او و همه خود را شوالیه و مهمانان نشست به عنوان معادل و شناسایی کندی با شاه آرتور نماد محبوب خود تصویر به عنوان یک مرد از مردم – با وجود ممتاز پس زمینه.
بنابراین در اینجا یک ایده برای جو بایدن و سیاست خارجی مشاوران. جلوگیری از تظاهر که امریکا تمام مشکلات آغاز شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن و این که ما شکست خورده پیشنهاد برای نظامی جهانی تسلط به نحوی به دست آورده و رئیس جمهور بعدی ما یک “صندلی در سر میز” هنگامی که او نشسته با همتایان خود از چین و آلمان و روسیه و بقیه جهان است. چگونه در مورد به جای نشستن با آنها در یک میز گرد—واقعی و مجازی و یا فقط نمادین—بر اساس احترام متقابل و برابری حاکمیت برای حل مشکلات فوری همه ما در این قرن ؟
مردم آمریکا در حال آماده به نوبه خود در صفحه 20 سال از جنگ لایزال خصومت قدیمی ما جنگ سرد دشمنان و بودجه عظیم نظامی که ما را ترک عقبی ما صلح آمیز همسایه ها در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان حمل و نقل عمومی مسکن و برنامه های اجتماعی است. به جای تلاش برای مطابقت با تهمت و خصومت به چین که تنها او را تشویق به دو کردن brinkmanship بایدن باید محکم بستن کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ سرد جدید قبل از آن را می شود حتی بیشتر خطرناک.
متاسفانه بایدن گذشته وفاداری به نظامی-صنعتی منافع به خوبی جواب نمی دهد برای این نوع از رهبری نیاز داریم که ما را دیده اند و نه از هر رئیس جمهور آمریکا از این نسل است. بنابراین اگر بایدن انتخاب شده است, از آن خواهد شد تا به صلح آمریکایی ها خواهان یک سیاست خارجی است که طول می کشد و غیر نظامی “گزینه” تحریم های وحشیانه و یک مسابقه تسلیحاتی جدید را از روی میز و جایگزین آنها را با تعهد به حاکمیت قانون و “میز گرد” دیپلماسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri