‘پادشاه سیم’ NIk Wallenda می شود که فرد برای اولین بار به پیاده روی بیش از یک آتشفشان فعال

4 مارس (فردا) — Nik Wallenda شد که فرد برای اولین بار به پیاده روی یک سیم به طور مستقیم بیش از یک آتشفشان فعال در شب چهارشنبه.

41-سال شناخته شده به عنوان “پادشاه سیم” با موفقیت به اتمام 1,800-پای-پیاده روی طولانی بیش از مزایا آتشفشان در نیکاراگوئه در دو ساعت ABC ویژه با عنوان “آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda.”

“این شگفت انگیز بود” گفت: Wallenda. “نیمه اول از راه رفتن و تنها بودن قادر به دیدن است که گدازه های آتشفشانی به پایین وجود دارد … کاملا مسحور.”

Wallenda اضافه شده است که با وزش باد شرایط غیر قابل پیش بینی و از گازهای آتشفشان سوخته چشم خود را که حفاظت شده توسط یک ماسک ضد گاز.

“من فقط خودم را در حیاط پشت, آموزش,” او گفت:. “من فقط خودم را به عقب وجود دارد و فقط ذهنی رفت, ‘OK شما خوب, شما راه می رفت در بادهای قوی تر از این.'”

Wallenda قبلا شکست یک رکورد جهانی گینس در طول تابستان هنگامی که او راه می رفت 1,808 پا در سراسر tightrope در کانادا شهرستان 30 پا بر روی زمین در حدود 30 دقیقه است.

او نیز راه می رفت 25 داستان های بالاتر از میدان زمان در مواجهه آنچه او به عنوان “تهدید آمیز غرش می افتد” و “خیره کننده غبار” را به عنوان او ساخته شده یک 1,800-پا-بازحمت حرکت کردن طولانی 170 فوت بالاتر از آبشار نیاگارا راه می رفت و یک سیم از 1500 متر بالاتر آریزونا تنگه در نزدیکی گراند کانیون بدون مهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>