یک روز پس از اتاوا سناتور شد اولین NHL بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus پادشاهان و اردک هر روز چهارشنبه گفت که هیچ یک از بازیکنان خود را به حال علائم COVID-19 اما در خود قرنطینه یا در خود را در فصل و یا خارج از فصل در خانه.

تیم ها نمی گویند که آیا هر یک از بازیکنان و مربیان و یا کارکنان خود را تا به حال تست شده اما.

پادشاهان شد و آخرین تیم به بازی در برابر unnamed بازیکن و سناتور هم تیمی در مارس 11 بازی در مرکز گذشته به پایان خواهد رسید قبل از NHL بازی به طور نامحدود به حالت تعلیق در روز بعد. اردک بودند دوم-به-آخرین تیم به صورت اتاوا در مارس 10.

لیگ روز دوشنبه خواسته بازیکنان به خود از طریق قرنطینه مارس 27, اعلام محدودیت یک روز پس از مراکز کنترل بیماری توصیه می شود ممنوعیت تمام تجمعات و حوادث 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته.

“از این زمان هیچ زمان عضو سازمان ما نشان داده است هر نشانه ای از نشانه های سازگار با شروع COVID-19 ویروس و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این روزانه” پادشاهان در بیانیه ای گفت شنبه.

“بازیکنان از اردک شده اند تحت قرنطینه در حوزه های مربوطه خود را در یا خارج از فصل خانه پس از NHL دستورالعمل پیشنهادی اعلام شد,” اردک در بیانیه ای گفت. “هیچ بازیکن در این سازمان گزارش کرده است COVID-19 علائم در این زمان.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت به طور منظم.”

پادشاهان و اردک ساخته شد آگاه از مثبت شدن تست برای اتاوا بازیکن سه شنبه شب پس از NHL دریافت کلمه به طور مستقیم از سناتورها در مورد 6 p. m. (PDT). این بازیکن بنا به گزارش شروع به علائم پس از بازگشت به اتاوا از لس آنجلس در هفته گذشته.

اتاوا شروع چه برنامه ریزی شده بود به پنج بازی سفر با یک بازی در مارس 7 برابر کوسه ها در سن خوزه. این سفر در ادامه با بازی در مارس 10 برابر اردک در هوندا سنتر و شب بعد در برابر پادشاهان در مرکز استیپلز.

لیگ معلق بازی مارس 12 و به جای رفتن به شیکاگو و سنت لوئیس سناتور بازگشت به اتاوا. این تیم بنا به گزارش ها منتظر در داخل خود اجاره هواپیما برای یک دوره طولانی در LAX آسفالته در حالی که پرواز خود را از برنامه های تغییر شد.

از شنبه دیگر سناتورها باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

“اتاوا سناتور’ تیم پزشکی به طور فعال نظارت بر بازیکنان و کادر فنی و پس از تمام مناسب و حرفه ای از دستورالعمل ها برای کمک به اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و جامعه بیشتر” تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“بازیکنان در حال ارزیابی و تست شده تحت نظارت مقامات بهداشت عمومی. همه سناتورهای اتاوا بازیکنان و کادر فنی که به تازگی از سفر (به سان خوزه کالیفرنیا و لس آنجلس) آموزش داده شد به خود قرنطینه در روز شنبه و مطرح نیست خطر بهداشت عمومی به جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de