در سوم تجارت در دو هفته گذشته پادشاهان فرستاده می شود و در عین حال یکی دیگر لینک به شکوه و عظمت خود را سال به یک وضعیت رقابتی شنبه, خرید و فروش defenseman الک مارتینز به وگاس شوالیه طلایی.

در ازای کهنه rearguard پادشاهان دریافت دو دور دوم انتخاب در آینده ورود پیش نویس. آنها در حال حاضر خود را وگاس دور دوم انتخاب در سال 2020 و همچنین به دست آورد St. Louis Blues’ 2021 دوم-طفیلی در معامله.

مارتینز برافراشتند جام در سال 2012 و دوباره در سال 2014 با پادشاهان.

“الک شده و بخش مهمی از این سازمان برای تعدادی از سال و یک عضو کلیدی از ما جام استنلی تیم” پادشاهان مدیر کل Rob Blake در بیانیه ای گفت. “ما از مارتی همه چیز را برای او انجام می شود برای سازمان ما طرفداران ما و جامعه ما است.”

آن را بی تعارف sendoff برای مارتینز که سهم به احتمال هجوم 2014 اجرا شد بی اندازه. او به ثمر رساند یک جفت از یاد اهداف در هر دو پادشاهان افسانه هاو روایات قومی و پلی آف جام استنلی تاریخ است.

او مشبک بازی-پیروزی در وقت اضافه از بازی 7 برابر شیکاگو نهایی کنفرانس غرب capping یک سری برای سنین و تاریخی اجرا به عنوان پادشاهان اول شد تیم برای رسیدن به جام استنلی نهایی پس از هر سه آنها قبل از حذفی سریال به هفت بازی.

آنها تا به حال نیز به اتمام نادر تجمع از یک 0-3 سری کسری برابر سن خوزه کوسه ها در دور اول شدن تیم چهارم در تاریخ NHL به انجام این کار. که در سری مارتینز کمک سه کمک به خود چهار پیروزی متوالی.

مارتینز تعریف لحظه آمد در 5 بازی نهایی در برابر نیویورک رنجرز زمانی که او گل قهرمانی-پیروزی در وقت اضافه. پیروزی جاودانه شد با عکس مارتینز jubilantly بالا بردن اسلحه خود را به عنوان دروازه بان رنجرز هنریک Lundqvist صورت گذاشته عاطفی در عذاب.

در این فصل مارتینز کمک کرده و هشت امتیاز و با ثبات دفاعی بازی برای یک جوان پادشاهان تیم. او همچنین غلبه جدی مچ دست آسیب رخ داده است که زمانی که او با یک برش اسکیت.

مارتینز به ثمر رساند 198 597 امتیاز در بازی های حرفه ای همه به عنوان یک پادشاه. او در حال حاضر می پیوندد وگاس تیم که رفت به جام استنلی نهایی در سال 2018 شده است و حسرت برای فعال ماهر و بازیکنان در آن به عقب پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im