می دانم که تو دشمن: زیست فناوری راه اندازی می پیوندد مبارزه با COVID-19 با برش لبه آزمایش ژنتیک

سالت لیک سیتی — یک شرکت زیست فناوری با یوتا رد پا میان نوآوران پیشرو از برش لبه تکنولوژی برای ارزیابی ژنتیکی رد پای عوامل بیماری زا مانند COVID-19.

و این ابزار می تواند تبدیل به خط مقدم جدید مدافع زمانی که به ناچار یک نسخه جهش یافته از SARS-CoV-2 تکامل می یابد و یا یکی دیگر از بیماری همه گیر-پتانسیل superbug مطرح می شود.

دانشگاه یوتا پژوهش پارک نقش میزبان را به آزمایشگاه عملیات سان فرانسیسکو-بر اساس IDbyDNA بالینی metagenomics راه اندازی تا شرکت تاسیس شده توسط دکتر رابرت Schlaberg. در حالی که Schlaberg خود را به دست آورده M. D. و دکتری, مدارک تحصیلی در آلمان و در دانشگاه کلمبیا او قوی یوتا روابط با رزومه که شامل آموزش آسیب شناسی در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی و یک کارگردانی در U. سلامت سیستم ARUP آزمایشگاه

Schlaberg توضیح داد که metagenomics طول می کشد یک نمونه — می گویند یک سواب بینی و تجزیه ژنتیکی توالی از هر میکروبی در نمونه است. این می تواند ویروس ها و باکتری ها و قارچ یا انگل و بر خلاف روشهای قبلی به تست تشخیصی نمی کند نیاز به روش های مختلف به علف هرز از هر چه غیرانسان DNA یا RNA موجود است.

دکتر رابرت Schlaberg است که بنیانگذاران و افسر ارشد پزشکی از زیست فناوری راه اندازی IDbyDNA. شرکت خود را در لبه پیشرو در استفاده از توالی ژنتیکی برای شناسایی و ردیابی پاتوژن مانند COVID-19.
IDbyDNA

“قدرت این روش این است که چگونه شما می توانید از آن استفاده کنید” Schlaberg گفت. “شما لازم نیست به دانستن آنچه شما دنبال آن هستید. این است که توانایی تشخیص و شناسایی بیش از 50000 میکروارگانیسم ها و 3000 شناخته شده و شایع و نادر عوامل بیماری زا.

“در روش دیگر شما باید به یک سوال خاص.”

Schlaberg گفت: metagenomic آزمون (هر چند نه خود شرکت نسخه) بود روش که منجر به اولیه کشف SARS-CoV-2 ویروس و روش IDbyDNA پیشرفت شده است پس از آن تاسیس شد در سال 2015. (SARS-CoV-2 ویروس مسئول COVID-19.)

این شرکت رویکرد نوآورانه ترکیب فوق العاده سریع نسل بعدی توالی ژنتیکی فرآیندهای با یک دستگاه موتور یادگیری است که می تواند ارزیابی و مقایسه است که اطلاعات ژنتیکی را در مقابل یک پایگاه عظیم.

یکی از راه های IDbyDNA فناوری است که قوی تر در مبارزه با رمان coronavirus شناسایی گونه های خاصی است که به کمک اپیدیولوژی آهنگ آن پخش شده است.

Schlaberg گفت: به عنوان مثال ممکن است پدر و مادر و فرزند که هر دو تست مثبت برای COVID-19. تعیین که در آن ویروس قراردادی بود — توسط پدر و مادر در محل کار و یا کودک در یک مدرسه و یا محیط اجتماعی — اطلاعات مهم برای مقامات بهداشت عمومی کار برای کاهش این بیماری همه گیر.

استفاده از IDbyDNA روند در این مورد خواهد پرده ژنتیکی خاص رد پای ویروس فشار از طرف پدر و مادر و کودک و با استفاده از این اطلاعات در مقایسه با تماس با ردیابی داده ها را تعیین می کند که این ویروس به این خانواده و از چه مسیر آن آمد.

“این ویروس حدود 30000 نامه در آن ژنوم” Schlaberg گفت. “هر بار که آن را می سازد یک کپی از خود را با هر نسل وجود دارد می تواند برخی از تغییرات. هر چند این ویروس خاص تغییر نمی کند وجود دارد یک زن و شوهر دوجین یا بیشتر نامه ها و موقعیت های که تغییر بارها و بارها.

“که اجازه می دهد تا شما را به تولید یک اثر انگشت … با یک ترکیب خاص از تغییر حروف است که برای شناسایی یک سویه خاص.”

این گونه شناسایی حیاتی است اطلاعات Schlaberg گفت: وقتی که می آید به نظارت چگونه این ویروس تغییر آن را به عنوان حرکت از طریق جوامع و همچنین کمک به مقامات بهداشت عمومی در ردیابی عفونت منابع.

این تکنیک همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت و کارآمد در ارزیابی اینکه آیا ناگهانی خوشه ای از عفونت ناشی از یک به اصطلاح سوپر پخش صورتی که آهنگ بازگشت به تک مدرن روز حصبه مری و یا فقط یک گروه از نامربوط نتایج مثبت است.

نمونه های بالينی در حال لود به یک مهره ها-ضرب و شتم هموژنایزر برای استخراج اسید نوکلئیک در IDbyDNA آزمایشگاه در سالت لیک سیتی. بیوتکنولوژی راه اندازی پیشبرد عرصه metagenomic تست و نقش در مبارزه با COVID-19.
IDbyDNA

پزشک و محقق دکتر Lauge Farnaes است دستیار مدیر پزشکی در Rady کودکان موسسه ژنومیک پزشکی در سن دیگو و حضور یک پزشک متخصص اطفال بیماری های عفونی.

Farnaes استفاده کرده IDbyDNA تست روش در مطالعات بالینی و پروژه های تحقیقاتی و گفت: تکنولوژی بود که پس از رسیدن به از هر دو هزینه و زمان چشم انداز است که در حال حاضر در حال حرکت به سمت قلمرو روزمره ابزار تشخیصی.

“Molecular epidemiology شده است چیزی محدود به استفاده از بیمارستان در مدیریت بحران شرایط” Farnaes گفت. “IDbyDna می تواند اجازه می دهد شما را به انجام molecular epidemiology در همه زمان.

“با بی طرفانه توالی شما می توانید پیدا کردن چیزهایی که شما حتی نمی دانند که شما به دنبال. … شما آن را ببینید و حتی قبل از آن را نشان داد.”

که قدرت تشخیص در metagenomics تست یکی Farnaes شده است کاوش در تعقیب او از پیشرفت تشخیص زود هنگام و دقیق از عفونت ها و عوامل بیماری زا در بیماران جوان خود را.

Farnaes گفت: ترکیب سریع و دقیق توالی ژن melded با قدرت خود در حال تحول پایگاه داده است که هنوز هم در آن مراحل رشد و نمو است که یک معامله خوب از حرفه ای های درمانی و انسانی تفسیر است که هنوز هم مورد نیاز است, اما او اشاره کرد که به عنوان روش همچنان به تکامل آن را همیشه در حال رشد و تاثير مثبت در تشخیص و درمان عفونت و بیماری است.

“مانند محاسبات کوانتومی آن را سخت به انجام است اما این امکان وجود دارد” Farnaes گفت. “که در آن ما در حال حاضر در آستانه یک راه برای تغییر مراقبت های بهداشتی برای کل کلمه.

“شما می توانید ببینید بالقوه” او گفت:. “جامع تشخیصی میکروبیوم آزمایشگاه در یک چمدان است که می تواند ارائه نتایج در گفتن چهار ساعت. ما هنوز وجود ندارد اما ما می توانید ببینید که در آن ممکن است.”

IDbyDNA سرمایه گذاری حمایت تلاش است که مطرح شده و برخی از 29 میلیون در سرمایه گذاری تا کنون. این شرکت به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش پایگاه کاربر زیر مارس اعلام همکاری استراتژیک با تعیین توالی نسل بعدی مبتکر Illumina. پس از همکاری اعلام IDbyDNA رئیس تجاری افسر جف زمینه گفت: تلاش می تواند مجموعه ای استاندارد در سراسر جهان برای بیماری های عفونی, تشخیص و نظارت است.

“Metagenomic (توالی نسل بعدی بر اساس) را قادر می سازد تست جامع ترین تشخیص از صدها نفر به هزاران نفر از عوامل بیماری زا هم برای تست های معمول و برای ظهور بهداشت عمومی تهدیدات مانند SARS-CoV-2 ویروس مسئول COVID-19 شیوع” درست در بیانیه ای گفت.

“همه مهمتر, ما قادر به تعیین نه تنها حضور این ظهور ویروس بلکه کشف آرایش ژنتیکی فرد از گونه های ما اجازه می دهد برای مقایسه گونه های آنها را متمایز از دیگر coronaviruses و انجام فعالیت های نظارتی مناسب در زمان تشخیص است.

“با افزایش جهانی سفر و ادغام اقتصادی توانایی نظارت و پیگیری گسترش عوامل بیماری زا مانند رمان coronavirus مهم بهداشت عمومی به چالش بکشد. کار با یک توالی نسل بعدی رهبر ما طرح به سرعت در حال ایجاد Explify پلت فرم استاندارد جدید برای در سراسر جهان بیماری های عفونی, تشخیص و نظارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>