یک کوسه شده است به نام کوبه را در به عنوان #24 در یک فروشگاه ایجاد شده توسط Marine Conservation Science, نهاد از بیش از 300 کوسه. (حسن نیت ارائه میدهد از Marine Conservation Science Institute/SharkDiver.com)

شده اند وجود دارد احترامات بی شماری در سراسر جهان برای کوبه برایانت پس از مرگ او. در حال حاضر وجود دارد یک کوسه سفید بزرگ به نام بعد از لیکرز افسانه که تا به حال شیفتگی با موجودات اسرار آمیز است.

کوبه برایانت کوسه – فهرست عنوان شماره 24 به افتخار برایانت نیوجرسی شماره – 12-پا نر کوسه که frequents گوادلوپ, جزیره, کردن, مکزیک, پرورش و جشن گرفتن زمین برای بزرگ سفیده و یک محل ورزشکار پس از بازدید به شیرجه رفتن در میان آنها است.

کوسه محققان با Marine Conservation Science, موسسه و سن دیگو-بر اساس کوسه غواص با ایده آمد به عنوان یک راه برای افتخار برایانت که در سال 2013 در زمان یک کوسه شیرجه در قفس در جزیره و نزدیک به دو سفیده.

“ما لذت می برد کوبه بازدید با ما بسیار است. نامگذاری یک کوسه به نظر می رسید مانند چیزی که حق انجام دهد. او را برای همیشه به یاد می شود توسط خود همکار کوسه غواص و کوسه غواصی جامعه” سیندی Michaels مدیر ارتباطات کوسه غواص نوشت: در یک e-mail.

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26 در کالاباساس.

The Marine Conservation Science Institute شده است فهرست نویسی کوسه خاموش گوادلوپ جزیره از سال 2003 به عنوان یک راه برای نظارت بر مرموز موجودات دریایی. وجود دارد 312 در MCSI سفید, کوسه, عکس, ID, راهنمای.

“این یک ابزار ردیابی استفاده می شود برای ارزیابی این جزیره کوسه سفید جمعیت است و کلام در حفاظت از شمال شرقی اقیانوس آرام سفید کوسه” مایکل اشاره کرد.

در طول برایانت ساعت-طولانی جزیره قایق تجربه او با مارتین گراف, صاحب شرکت مورد اینکه مجذوب با کوسه ها از او یک بچه زندگی در ایتالیا, مایکلز اشاره کرد.

Graf و مایکل Domeier, MCSI رئیس جمهور و مدیر اجرایی, فکر کوسه شماره 24 ادای احترام به اتصالات برایانت.

“او کاپیتان radioed و پرسید: اگر ما نمی خواهد ذهن اگر کوبه آمد در قفس. ما البته هیجان زده” مایکل گفت. “کوبه آمد و رو در قفس و دیدم چند بزرگ سفید پوستان و آویزان بر روی قایق در حالی که برای.”

گفتگو در رگ فراتر رفت و بسکتبال و کوسه.

کوبه برایانت همراه با کوسه غواص بنیانگذار مارتین گراف, کردن جزیره گوادلوپ در سال 2013. (حسن نیت ارائه میدهد از SharkDiver.com)

پس از یادگیری است که Graf بود از سوئیس کوبه به اشتراک گذاشته است که او با حضور در یک مدرسه در سوئیس Michaels نوشت در پست الکترونیکی. Graf سابق دوچرخه سوار به طوری که آنها جابجا داستان در مورد ورزشی خود را تجربه.

کوسه 24 است که حدود 10 سال خواهد بود برجسته در MCSI سفید کوسه عکس ID راهنمای برای سال 2020.

کوسه ها نامگذاری شده و توسط غواصان که عکس ها را از دو طرف چپ و راست از کوسه ها به طوری که آنها را می توان با نشانه گذاری های خود را در بدن باله و آبشش. کوسه-نامگذاری حقوق قرار داده تا برای حراج با بودجه رفتن به MSCI, مایکل گفت.

“کل وضعیت بسیار غم انگیز” مایکل گفت. “ما فقط می خواستم برای انجام کاری سرد به دلیل او تا به حال با ما بوده است. من نمی دانم اگر ما می باید آمد تا با ایده اگر او تا به حال نشده است با ما. این فقط خاص جامعه است که قدردانی گونه که هستند بنابراین اشتباه گرفته است.”

برایانت نیست فقط قابل توجه فرد به یک کوسه سفید بزرگ به نام خود افتخار.

“افسانه” نامگذاری شد پس از نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم کریس کایل ، “پل واکر” که فیلم برداری یک بخش برای کوسه هفته قبل از مرگ او در سال 2013 یک کوسه به نام او. “ژاک” است که پس از غواص و حفاظت از منابع طبیعی ژاک کوستو.

آنچه احتمال برخورد اگر برایانت طرفداران می خواهید برای دریافت یک نگاهی از نزدیک در کوسه به نام بعد از بسکتبال بازیکن ؟

“بسیاری از کوسه ها انجام دوباره این جزیره زیادی است. چیزی که در پایگاه داده است به طوری که ما می توانیم شناسایی” مایکل گفت. “این فقط بستگی دارد. وجود دارد یک شانس بسیار بالا مردم را ببینید کوبه. اما آنها غیر قابل پیش بینی من هیچ نظری ندارم. این یک اقیانوس بزرگ.”

مایکل گفت: این گروه انتظار می رود تنها کوسه جامعه را توجه داشته باشید از این نامگذاری اما رسانه های ملی — داستان اولین گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز — برداشت تا داستان بعد از گروه حفاظت پست شده در اخبار, در رسانه های اجتماعی.

گوادلوپ, جزیره کوچک آتشفشانی در جزیره باخا کالیفرنیا شبه جزیره. این شناخته شده به عنوان یک محل که در آن بزرگ سفید پوستان به غذا جمع آوری و همسر. منشور را در مورد 19 نفر در پنج روز سفر به این جزیره است.

“این واقعا به عنوان ترسناک به مردم فکر می کنم آن است که” مایکل گفت. “مردم دوباره با قدردانی. ما نیاز به احترام آنها را به خاطر آنها درنده – وجود احترام زیادی پس از آنها ما را بزنند.”

برایانت شیفتگی با کوسه ها بود دقیق در سال 2017, مقاله نوشت: او در مورد چگونه برای رفتن در برابر رقیب Allen Iverson.

“این به من منجر به مطالعه و بررسی چگونگی بزرگ سفید, کوسه, شکار, مهر و موم در سواحل آفریقای جنوبی” برایانت نوشت: در قطعه ای به نام “وسواس طبیعی است” در بازیکنان تریبون. “صبر و شکیبایی. زمان بندی. زوایای.”

آن را نه تنها کوسه ادای احترام است که انجام شده است برای برایانت پس از مرگ او. یک ماهیگیر که در بر داشت یک Megalodon دندان در نزدیکی هیلتون رئیس دوبله 4-اینچ مصنوع “به مامبای سیاه” به افتخار برایانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im