کریستن بل نشان می دهد او را به انجام بسیاری از خانه-مدرسه درس نمی شوهرش

کریستن بل مبارزات با خانه تحصیل شده اند و به خوبی مستند شده است. اما به نظر می رسد تجربه خود در حال گردش است یک گوشه.

بل به مجله مردم گفت در مصاحبه اخیر خود که در خانه تحصیل بهبود یافته پس از او و شوهرش, Dax Shepard باید اجتناب شود تحصیلی برنامه ها در حمایت از ساخت برنامه های خود را.

“به من گفت: اگر این طرح است و همه بدبختی درس است به محوری. محوری, راست?” او گفت:. “ما با استفاده از ترکیبی از چند مختلف آموزش آنلاین تکنیک های. یکی که در آن معلمان خود می توانید فیلم ها و آنها تقسیم کار در میان کل کلاس از معلمان که نوع نابغه است.”

او گفت که او تغییر برنامه برای بهبود بیشتر فعالیت فیزیکی است.

“من در تلاش برای پایان تمام مدرسه اگر ما می توانیم” او می گوید. “واقعا این اولویت ها عبارتند از: یک چیز برای مغز شما یک چیز برای بدن شما است. که یک راه بهتر برنامه از هر رنگی مزخرف من سعی در القای.”

و او گفت: او بیشتر از کار وقتی که می آید به در خانه درس.

“من انجام شده است ریاضی, تکان دهنده. اما راه ما در درجه اول ریاضی بنابراین من لاف زدن در اینجا OK?” او گفت:. “ما در حال شمارش در ده ها و چیزهای که من می تواند اداره کند. من هرگز شده است بسیار سپاسگزار است که من منتظر به کودکان, بنابراین من لازم نیست که یک صنف پنجم در زندگی من در حال حاضر.”

Backstory:

  • در ماه مه بل صحبت در مورد خطرات ناشی از تحصیل در خانه در فصل پنجم والاتر از “#Momsplaining” یک سری وب او میزبان آنلاین. او گفت: او را به نام تجربه با تحصیل خانه “کاملا پر از بدبختی” همانطور که من نوشت: برای Deseret News.
  • “البته همه ما را بشناسند دو بدترین کلمات در زبان انسان: تحصیل در خانه است. انجام کار مدرسه است آن را کاملا پر از بدبختی است. زمانی که ما شروع به این قرنطینه اول ریاضی کاربرگ اول در پاسخ خط او نوشت: “نه. هیچ. هیچ. هیچ. نه.””
  • او افزود: “وجود چند نفر که بیرون می آیند پیروز در این وضعیت هر چند. Germaphobes, اقامت در خانه مادران همه آنها مانند ” من به شما گفت چگونه (expletive) سخت این است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im