Kylie Jenner, فوربس, spar بیش از داستان میلیاردر وضعیت

لس آنجلس — مجله فوربس که یک بار اعلام Kylie Jenner یک میلیاردر در پوشش خود می گوید: او دیگر شایسته این عنوان اما Jenner هل دادن به عقب.

فوربس گفت: در داستان ارسال شده در جمعه که بررسی مالی براده پس از ستاره واقعیت و زیبایی مغول به فروش می رسد اکثریت سهم در شرکت آرایشی و بهداشتی نشان داد که Jenner ارزش متورم بود. Jenner فروش 51% از کایلی آرایشی و بهداشتی شرکت Coty در یک معامله به ارزش $1.2 میلیارد دلار در اوایل این سال است.

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربس به باور” مجله گفت: در این داستان. “فوربس در حال حاضر فکر می کند که Kylie Jenner, حتی پس از حفره حدود 340 میلیون دلار بعد از مالیات از فروش است که یک میلیاردر.”

Jenner پاسخ در یک سری از توییت گفت: “چه هستم من حتی بیدار شدن از خواب. من فکر کردم این بود که یک سایت معتبر.. همه که من می بینم تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol. من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره.”

او بعد پرسیدم اما خوب من خوشا به من فراتر از سال, من یک دختر زیبا و موفق کسب و کار من کاملا خوب است. من می توانم نام یک لیست از 100 چیز مهم تر در حال حاضر از fixating چقدر پول دارم.”

Jenner کسب و کار و رسانه های اجتماعی برجسته ساخته اند او را به ایستادگی کردن و حتی در بسیار معروف خانواده “Keeping Up With the Kardashians.” او دختر جوان از کریس و Caitlyn Jenner, خواهر, به, Kendall Jenner و نیم خواهر کیم, Khloe and Kourtney Kardashian.

در مارس 2019, فوربس, ویژه Jenner همراه با تیتر “در 21 Kylie Jenner می شود جوانترین خود ساخته میلیاردر همیشه.”

روز جمعه فوربس ارائه شده کاملا متفاوت تیتر: “در داخل Kylie Jenner وب از دروغ — و به همین دلیل او دیگر یک میلیاردر.”

داستان اذعان دارد که coronavirus بحران و تاثير آن در صنعت آرایشی و بهداشتی به او صدمه دیده است ارزش خالص.

اما آن را می گوید آن است که “به احتمال زیاد” که “کسب و کار بود که هرگز بزرگ برای شروع با و Jenners باید دروغ در مورد آن هر سال پس از سال 2016 — از جمله داشتن حسابدار پیش نویس اظهارنامه مالیاتی با نادرست اعداد به کمک آب فوربس’ برآورد کایلی درآمد و ارزش خالص.”

مجله گفت: آن را نمی تواند ثابت کند این اسناد جعلی است.

Jenner وکیل می گوید: داستان “پر از دروغ آشکار.”

“فوربس” اتهام که کایلی و حسابداران ‘جعلی اظهارنامه مالیاتی’ است که به صراحت غلط است و ما خواستار آن است که فوربس بلافاصله و علنا جمع شدن است و دیگر اظهارات” وکیل مایکل Kump گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما انتظار می رود که از یک سوپر مارکت تلخیص بسیار کمتر از فوربس.”

فوربس سخنگوی متی Hutchison در بیانیه ای گفت این مجله را “گسترده-گزارش تحقیق و تفحص باعث شد تازه ثبت اسناد که نشان داد خودنمایی اختلاف بین اطلاعات خصوصی عرضه شده به روزنامه نگاران و اطلاعات عموم عرضه شده به سهامداران است. خبرنگاران ما در کشف اشتباهات و ماه را صرف کشف حقایق است. ما را تشویق وکیل او به دوباره خواندن این مقاله است.”

این شکاف بین Jenner و فوربس ریخته به وال استریت که در آن سهام نیویورک-بر اساس Coty Inc. کاهش بیش از 13 درصد در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de