کار و عشق: نوجو انزوا قرار می دهد تمرکز بر غذا و آب و همدم

ANETH San Juan County — این یکی از کسانی که مکالمات است که اکثر مردم می خواهم سعی کنید به فرار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در سایه ای از یک درخت که سرد گرمای بیابان است و تقریبا راحت دما گفتگو آغاز شده با تشکر از شما و meandered به یک روایت در مورد هوگان جایی که او به ازدواج او در اواخر ، آن فلفلی به صورت پراکنده با دستاوردهای فرزندان او از جمله جایی که آنها در حال حاضر اقامت آنهایی که بچه دارند و به همین دلیل او متنفر سگ رومینگ او حیاط.

سحر Khadjenoury است که حدود دو سوم از راه را از طریق یک اتشی روز کهنه با تعهدات بسیاری از آنها برای غریبه ها. اما به جای پریشان تعهد است که به طور معمول علامت گذاری دام افتاده بودن شخص دیگری در دهان سابقه خانوادگی Khadjenoury دودی قدردانی است.

او ارائه می دهد این نوع از توجه و محبت را تشویق می کند که حتی دقیق تر از اعترافات به خوبی لباس می پوشد که sprinkles با تشکر از yous در طول یک شرح زمان و عزیزان او نمی کنید برای دیدن از COVID-19 شیوع بسیاری از جمله خود برای تبدیل شدن به shut-in.

زن به وضوح می خواهد به لمس زن جوان که فقط عضلات یک جعبه از مواد غذایی از گرد و خاکی به آغوش یک مرد که ناپدید شد به کوچک مرتب نگه داشته ،

او می رسد برای او بیش از یک بار اما Khadjenoury لبخند هر چند بسیاری از آن را پنهان به یک ماسک و صحبت با آشنایی به زن او را ملاقات کرد به او حرکت می کند و خارج از دسترس.

این یک unchoreographed والس است که هر دو زیبا و دلخراش.

اگر یکی وجود دارد به ویژه بی رحمانه جنبه COVID-19 آن را به انزوا.

“من یک hugger” Khadjenoury می گوید او به عنوان آماده جعبه از مواد غذایی را برای افراد مسن و بیمار و یا خود به قرنطینه اعضای جامعه خود را در رزرو ناواهو در جنوب شرقی یوتا به عنوان بخشی از یوتا نوجو سلامت سیستم COVID-19 امداد برنامه.

“گاهی اوقات هنگامی که ما به یک ارشد و آنها بسیار خوشحال هستیم که ما آنها فقط می خواهم به صحبت کردن برای یک لحظه. آنها می خواهند برای اتصال. من خیلی ناراحتم چون من نمی توانم در آغوش گرفتن آنها و یا اجازه دهید آنها را در آغوش من برای ایمنی خود را. … من فکر می کنم COVID نوع تغییر راه ما تعامل با مردم با راه ما حتی ابراز قدردانی ما. این یک جداسازی ویروس.”

Pete Sands, Utah Navajo COVID-19 Relief program project manager, chats with Mary Lou Clark after delivering food to her outside of her home in Halchita, San Juan County, on Wednesday, April 29, 2020. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country.
پیت و ماسه یوتا نوجو COVID-19 امداد برنامه مدیر پروژه چت با مری لو کلارک پس از ارائه مواد غذایی به خارج از خانه اش در Halchita San Juan County, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است.
کریستین مورفی, Deseret News

افزایش برای کمک به خود

این پروژه بزرگ را در حال حاضر موجود تلاش Khadjenoury دوست و همکار پیت و ماسه به کمک برخی در جامعه با هیزم.

رسما شن و ماسه و یوتا نوجو نظام سلامت خبر روابط عمومی متخصص. اما برای آینده قابل پیش بینی او را هماهنگ کننده سلامت سیستم COVID-19 امداد برنامه. Khadjenoury سازماندهی لیست از نام آنها تحویل برای هر روز پیگیری از آنهایی که جدید هستند و آنهایی که باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس که ویران ملت ناواهو.

“این است که برنامه هایی که در حال کمک به مردم است نه دولت” شن و ماسه گفت. “مردم در حال کمک به مردم است. ما را به بازگشت به راه و روش زندگی که در آن اگر چیزی رخ دهد ما باید برای آن آماده می شود.”

شن و ماسه در رشد Montezuma نهر فارغ التحصیلی از Whitehorse دبیرستان که در آن او با بازی فوتبال, کشتی و پناه راز اشتیاق برای نوشتن.

“زمانی که من به دانشگاه, من نمی تواند جلوگیری از آن,” او گفت:, گرفتن, شعر و کلاس های فیلمنامه نویسی در دانشگاه ایالتی وبر. “من قرار بود برای تبدیل شدن به یک وکیل و زمانی که من به قانون مدرسه اولین روز در کلاس, آتش وجود ندارد.”

در عوض او را برداشت تا به قطعات کوچک در فیلم های سینمایی و شروع به نوشتن و اجرای موسیقی. او در نهایت فرود آمد در بخش برترین سری “یلوستون” و او شروع به فکر می کنم در مورد ساخت خود فیلم. او در میانه که زمانی که او به خانه بازگشت تنها به تمام فیلم پروژه لغو همه گیر است که به دام افتاده او را در محل آن به نظر می رسد او نیاز به.

او می خواهم پذیرش یک شغل با یوتا نوجو سیستم های سلامت اما به جای نوشتن در مطبوعات و ترویج نقش منحصر به فرد این سیستم در ارائه مراقبت های بهداشتی به اعضای قبیله ناواهو زندگی در ایالت یوتا به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شرکت های دیگر در این ایالت جنوب شرقی گوشه او در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به کسانی که از قطع آب و غذا و هیزم به دلیل سن و ناتوانی و یا قرار گرفتن در معرض ویروس.

تلاش خود را با ارائه بیش از چند قوطی مواد غذایی کیسه آرد یا قوطی قهوه است. ماسه Khadjenoury و کوچک اما با قابلیت شبکه ای از داوطلبان تحویل امیدوارم که به افرادی که احساس فراموش شده یا دور انداخته شود.

“این است که برای کمک به ما گفت:” هیلدا Hatathle یک گروهی از نوه بزرگ و سگ اطراف خود را به عنوان او برخوردار از یک سایه درخت در حیاط او را به بالای یک butte. “ما به آن نیاز دارند.”

وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها نیاز دارید بیشتر او آه.

“زیادی است. اما ما قدر آنچه را که آنها ما را.”

Hatathle را نوه Makayla میلر به طور موقت از کار خود را در آریزونا به طوری که او بازگشت به Aneth به ماندن با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ تا مدرسه رزومه و یا او می تواند کار کند.

میلر نتواند “مواد غذایی فاسد شدنی” و به اینترنت قابل اعتماد و خدمات همراه, اما او گفت: آن است که یک سختی برای باقی ماندن در مجموعه ای از خانه های کوچک, همه اشغال شده توسط بستگان برخی از نوع.

“آن را به خوبی صرف وقت با پدربزرگ و مادربزرگ من,” او گفت:. “من لذت بردن از بودن در اینجا. این واقعا یک چیز سخت به انجام است.”

Pete Sands, Utah Navajo COVID-19 Relief program project manager, looks for an elder who isn’t home as he delivers food near Monument Valley, San Juan County, on Wednesday, April 29, 2020. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country. It’s not unusual for Sands and his team to drive hours to a remote location and either struggle to find the elder’s home due to lack of street addresses or find the home with nobody around to confirm if it’s where they should leave the food. It’s a time-consuming process, but one that Sands and his team are dedicated to.
پیت و ماسه یوتا نوجو COVID-19 امداد برنامه مدیر پروژه به نظر می رسد برای یک سالمند که در خانه نیست به عنوان او و توزیع غذا در نزدیکی بنای یادبود دره San Juan County, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است. آن را غیر معمول نیست برای شن و ماسه و تیم خود را به درایو ساعت به یک مکان از راه دور و یا تلاش برای پیدا کردن سالمند را در خانه به علت عدم خیابان آدرس و یا پیدا کردن خانه با هیچ کس در اطراف به تایید اگر آن را به جایی که آنها باید ترک مواد غذایی است. آن وقت اما یکی که شن و ماسه و تیم او در حال اختصاص داده شده به.
کریستین مورفی, Deseret News

کاهش سختی

دو روز قبل از جفت دست از غذا در Montezuma نهر سپس آنها را ریز ریز کردن یک بار هیزم و پر کردن دو خودرو با کیسه های مواد غذایی و بطری های آب و جاده را برای روز. آنها درایو یک ساعت قبل از اولین توقف یک خانه کوچک, درست کردن بزرگراه است که متعلق به Harlin هریسون که 92 و چرت زدن زمانی که آنها می رسند.

دختر خود را روزماری Redhouse که برگشتم به خانه که در آن او برای مراقبت از پدر و مادر او حدود پنج سال پیش می ایستد در ایوان در یک, ماسک, شادی چت با غریبه ها به آنها تحویل مواد غذایی او گفت که آخرین آنها حدود یک هفته است.

“این ترسناک است,” او گفت: از COVID-19 شیوع. “این خیلی ترسناک است. ما هر جایی نمی رویم مگر اینکه ما نیاز به.”

تحویل لوازم هر دو امداد و نشان دادن عشق خود را از جامعه است.

“این خیلی خوب است,” او گفت:. “من شگفت زده کرد. … مثل wow. … آن را بسیار مفید است.”

او گفت: آنها تا به حال مواد غذایی یکی دیگر زمان از یک آتش نشانی. در حالی که شن و ماسه و Khadjenoury مجموعه یک کیسه از مواد غذایی و بطری های آب در ایوان او با لاریسا جکسون است که هدایت این افراد به خانه های کسانی که نیاز به کمک. آنها دوستان مشترک و آنها بخشی با بهترین آرزوها برای هر یک از دیگر.

پس از هریسون صفحه اصلی درایوهای دیگر تبدیل بیشتر ناهموار و مردم بیشتر تمایلی به صحبت کردن با بازدید کنندگان.

پس از کارگردانی شن و ماسه به یک نقطه که در آن او می تواند ترک مواد غذایی و آب یک زن راشل گفتگو با بازدید کنندگان از طریق یک بخشی از باز کردن درب.

او در کنار درب زندگی می کند به او 90 سال است که از مراقبت از او گله ای از بز که آن روز صبح.

“ما باید واقعا مراقب باشید,” راشل گفت: افتتاح خانه خود را به بازدید کنندگان “به ویژه هنگامی که مردم فقط درایو.”

بدون در حال اجرا آب و یا برق راشل برای تمیز کردن همه چیز را که می آید به خانه مادر. او سفر روزانه به فروشگاه مواد غذایی به یک بلوک از یخ به طوری که او می تواند ذخیره سازی گوشت و محصولات لبنی.

این کار به نگه داشتن او 91 ساله و مادر را از COVID-19 فرسوده است اگر چه او را از خواهرش.

راشل خسته است.

او خسته از حکومت نظامی و آخر هفته مستندات. او خسته از انتظار ساعت برای پر کردن مخزن با آب و ساخت سفر به فروشگاه او می داند که او باید به جلوگیری از.

قدردانی خود را برای محبت غریبه ها اشباع شده است در خستگی.

راشل واقعا نام او. پس از به اشتراک گذاری بیش از حد با یک خبرنگار از او می پرسد اگر او می تواند با استفاده از یک نام مستعار.

“نه فقط چیزی که برای تلفن های موبایل مانند یک بانوی پیر.”

او گفت که او و مادرش را تماشا کرده اند به عنوان تعدادی از موارد برای رزرو باید سر به فلک کشید. او مردم را می بیند نادیده گرفتن مشاوره از رهبران قبیله ای و مراقبت های بهداشتی حرفه ای تقریبا هر بار که او سرمایه گذاری های خارج از خانه خود را برای ملزومات است.

“این فقط آموزش و پرورش اما مردم واقعا نمی خواهید به آن را بشنوند” او گفت:. “من فکر می کنم آنها از نوع خسته از آن است. و برای مردم در وضعیت, که در آن ما باید به حمل و نقل آب برای دام ما آن را ناخوشایند به نقطه که بسیار آزار دهنده است.”

او گفت: آنها بسیار سپاسگزار برای کمک به خصوص که کمک های که پشتیبانی از او ،

“ما فقط باید برای پاک کردن هر آنچه که می آید به خانه,” راشل گفت. “و شما می دانید انجام می دهند که هر روز دیوانه است. دیوانه آن کار می کنند.”

او گفت: او بوده است ذینفع اتخاذ مادری سالمند برنامه که به مردم کوپن برای یک فروشگاه مواد غذایی در Kayenta که در آن آنها استفاده می شود به فروشگاه در همه زمان ها است. با Kayenta بودن یکی از نقاط داغ از شیوع آنها می توانند خطر ابتلا به خرید وجود دارد.

وقتی پرسیده شد که چه خواهد بود مفید او دریغ نکنید.

“آب” او می گوید و اشاره کرد که نوجو قبیله ای پارک تحویل آب به برخی از ساکنان که در داخل پارک مرزهای. “این مفید خواهد بود اگر کسی تحویل آب است. چند سال قبل که ما تا به حال این حادثه که با آلودگی و من به یاد داشته باشید یکی از تعطیلات آخر هفته وجود دارد آب کامیون که از San Juan County است. اگر وجود دارد یک راه برای کمک رساندن به جای برداشتن آب.”

People wait in line for hours to fill their water tanks in Oljato-Monument Valley, San Juan County, on Thursday, April 30, 2020. Roughly 30% of the population in the Navajo Nation lacks running water. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country. Due to strict COVID-19 curfew hours that keep people home for 57 hours on the weekends, the water lines can get even longer on Fridays, since people need enough water to last them and their animals until Monday.
افراد منتظر در صف برای ساعت ها به خود را پر آب مخازن در Oljato-Monument Valley, San Juan County, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. حدود 30 درصد از جمعیت در نوجو کشور فاقد آب در حال اجرا. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است. با توجه به سخت COVID-19 ساعت منع رفت و آمد است که نگه داشتن مردم در خانه برای 57 ساعت در تعطیلات آخر هفته آب خطوط می توانید حتی دیگر در روزهای جمعه از مردم نیاز به آب به اندازه کافی به گذشته آنها و حیوانات خود را تا دوشنبه.
کریستین مورفی, Deseret News

آب مشکلات جامعه راه حل

دسترسی به آب در رزرو است نه یک موضوع جدید. حدود 30 درصد از کسانی که زندگی می کنند برای رزرو لازم نیست که آب در حال اجرا.

هنگامی که یکی از اصلی ترین اقدامات احتیاطی در برابر گسترش این ویروس است که شستن دست و لباس و جمعی از سطوح عدم دسترسی به آب تبدیل به یک وضعیت تهدید کننده زندگی. در Kayenta Jo بخش بسته سه کسب و کار به امید حفاظت از خانواده و کارکنان. اما این فصل رهبری به او آمد و از او خواست برای بازگشایی ماشین لباسشویی او صاحب چرا که مردم نیاز به قادر به شستن لباس های خود را و بسیاری از نیست که توانایی انجام است که در خانه های خود.

در یوتا طرف مرز که در آن حدود 8000 نفر زندگی ساکنان کامیون وانت با مخازن آب در آنها به یک پمپ نزدیکی جامعه را اداره پست که در آن آنها صبر کنید گاهی اوقات چندین ساعت برای پر کردن یک مخزن است که در گذشته یک روز یا یک هفته بسته در یک خانواده به اندازه و نیازهای.

در حدود ساعت 8 صبح جانت تعطیلات ششم در خط که بدان معنی است که حداقل سه ساعت انتظار و 30 دقیقه دیگر برای پر کردن 250 گالن مخزن با آب او قصد دارد برای ارائه به همراه او پسر عموی زندگی می کند که در Kayenta آریزونا اما نمی تواند خانه اش را ترک چرا که او دارای مشکلات بهداشتی هستند.

“ما فقط سعی کنید برای کمک به هر یک از دیگر تا آنجا که ما می توانیم” او گفت:. “هنگامی که این ویروس در آمد مردم نمی توانند تکیه می کنند فقط خودشان هستند.”

که تمایلات فراگیر است.

تا آنجا که برخی از افراد سعی در منزوی کردن و محافظت از خود را, آن است که معمولا یک فراخوان برای کمک از یک همسایه و یا نسبی است که باعث می شود جسارت به شهر به ارزش خطر است.

این واقعیت است که خانواده ها با هم زندگی می کنند به اشتراک گذاری منابع و مسئولیت ها با تکیه بر هر یک از دیگر از طریق نسل و حتی گسترش روابط خانوادگي شده است اشاره کرد و بارها به عنوان یکی از دلایل COVID-19 گسترش یافته است به طوری گسترده حتی در دور افتاده ترین نقاط روستایی رزرو.

اما تعهد خود را به خانواده و به خصوص بزرگان آنها نیز همان چیزی است که محافظت و حفظ آنها.

آن است که در واقع چنین قدرتمند در پیوند است که حتی صدها مایل دورتر اعضای قبیله ای در حال نقل مکان به اقدام از جمله کشیدن هم یک درایو کمک مالی حدود یک هفته قبل از آن که شامل دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی دفتر سهام و ورود و هند شهری مرکز شهر سالت لیک که تحویل سه نیمه پر از غذا و آب و تجهیزات حفاظت فردی و سایر لوازم به شن و ماسه و یوتا نوجو سیستم های سلامت’ COVID-19 امداد پروژه.

Ruth Holiday, 84, sits outside of her home in Oljato-Monument Valley, San Juan County, on Thursday, April 30, 2020. A sign hangs on the door of her home notifying visitors not to enter because her husband has a respiratory illness. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country.
اموزش تعطیلات 84 نشسته در خارج از خانه اش در Oljato-Monument Valley, San Juan County, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. نشانه های آویزان در درب خانه خود را به اطلاع بازدید کنندگان وارد کنید چون شوهر او را یک بیماری تنفسی. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است.
کریستین مورفی, Deseret News

حفاظت از ‘خرد پاسداران’

برای اعضای ملت ناواهو سالمندان نیست “آسیب پذیر” را به عنوان آنها اغلب به نام اما به جای آنها رهبران.

و در حالی که همه جوامع درک منحصر به فرد تهدید COVID-19 به شمار سالمندان, اعضای نوجو ملت نشان داده اند که چگونه آنها متعهد هستند به کاهش خطر ابتلا به قدیمی ترین شهروندان است.

“هر بار که ما می شنویم در مورد از دست دادن بزرگان ما آن را فقط ویرانگر” گفت: سامانتا Eldridge, یک, علوم سیاسی, دانشجوی دکتری در دانشگاه یوتا که پدرش هنوز هم زندگی در یک کنترل از راه دور بخش از ملت ناواهو در نیومکزیکو.

“پدر من مسلط است در نوجو و کار ما در حال انجام حفاظت از بزرگان ما بسیار مهم است زیرا آنها در نظر گرفته شود عقل ما پاسداران, پاسداران زبان و فرهنگ و سنت است. ما باید برای نگه داشتن آنها را در خانه آنها را امن نگه دارید به طوری که آنها می توانید در ادامه برای به اشتراک گذاشتن این دانش با نه فقط نسل ما اما نسل های آینده است.”

او و خواهر او بودند ارسال بسته های مراقبتی به پدر خود را زمانی که آنها شروع به نگرانی در مورد دیگران که ممکن است معنی. که زمانی که آنها رسیده به شن و ماسه و Khadjenoury در یوتا نوجو نظام سلامت است.

نظام سلامت را تسکین پروژه فقط به تازگی شروع به در نظر گرفتن کمک های مالی است که افزایش عظیم به توانایی خود را برای کمک به هر دو کسانی هستند که افراد مسن و کسانی که خانه نشین به دلایل دیگر از جمله آزمایش مثبت برای COVID-19.

شن و ماسه جوک که این برنامه آغاز شده و با یک کاغذ توالت کمبود — چیزی است که هر کس می تواند مربوط به آن را به عنوان به نظر می رسد کمبود کاغذ و محصولات جهانی است.

“من این ایده برای یک برنامه در مورد فقط کمک و تغذیه, مردم,” او گفت:. “فقط کمک به آنها را کمی. در آن زمان هیچ کس نمی تواند پیدا کردن دستمال توالت. بنابراین در ابتدا ما فقط کمک کرده است.”

در واقع ماسه گذاشته پایه و اساس COVID-19 امداد برنامه ماه قبل از ویروس تعطیل خود فیلم پروژه ساخت یک میز کار در زادگاه خود بسیار فریبنده.

“من شروع به یک برنامه برای هیزم چون مردم به درخواست برای کمک به,” او گفت:. “من شروع به هیزم برنامه در ماه اکتبر و من فکر می کنم این چیزی است که با آغاز این برنامه که من نمی دانم خواهد بود.”

در واقع او هرگز در نظر گرفته شده برای شروع هر نوع دائمی کمک برنامه.

“من فقط پر کردن نیاز دارد,” او گفت:. “اما گذشت زمان و قرنطينه اتفاق افتاد خاموش شدن ناگهانی اتفاق افتاد انزوا و سپس (COVID-19) آمار رزرو که زمانی که همه چیز را تشدید کرد. من فکر کردم ” اگر آنها نمی توانند کار کنند و اگر آنها اجازه رفتن به شهر چگونه می خواهند به غذا خوردن؟'”

شن و ماسه گفت: به عنوان ملت ناواهو تبدیل به یکی از ترین کشور بدخیم شیوع او رسیده به شرکت های خصوصی غیر انتفاعی و فردی مردم به ساخت یک شبکه که یک شبکه ایمنی برای کسانی که زندگی در ایالت یوتا بخش رزرو ناواهو. در میان حامیان سرسخت او بودند همکاران و او برای کمک به در هر شکل از جمله گسترش بودجه.

“بودجه شده است به طور کامل متفاوت از بودجه من در حال حاضر به دلیل نیاز افزایش یافته است,” او گفت:.

با وجود این که بودجه افزایش Khadjenoury گفت که کمک های مالی هر دو پولی و آنهایی که مثل Eldridge با درگیر بود اجازه داده اند آنها را به “کشش” است که بودجه و حتی بیشتر.

برنامه ماسه و Khadjenoury را حفظ کرده اند برای چند ماه گذشته است.

Sahar Khadjenoury, Utah Navajo COVID-19 Relief program project coordinator, and Pete Sands, Utah Navajo COVID-19 Relief Program project manager, deliver food to elders in the Navajo Nation in San Juan County on Wednesday, April 29, 2020. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country.
سحر Khadjenoury یوتا نوجو COVID-19 امداد برنامه هماهنگ کننده پروژه و پیت ماسه یوتا نوجو COVID-19 امداد برنامه مدیر پروژه تحویل مواد غذایی به بزرگان در ملت ناواهو در San Juan County, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است.
کریستین مورفی, Deseret News

آنها برد و شش روز در هفته ارائه غذا و هیزم و آب و سپس آنها را می خواهم هفت ساعته سفر به دریاچه نمک شهرستان که در آن آنها می خواهم به جمع آوری مواد غذایی از اهدا کنندگان و بانک های مواد غذایی و سپس درایو یکی دیگر از هفت ساعت در خانه که در آن آنها را تمیز و استریل کردن غذا برای روز دوشنبه وانت و تحویل.

این یک اتشی.

اما هر دو آنها احساس موظف حتی ممتاز برای حفظ.

جایگزین چیزی است Khadjenoury نمی تواند تامل.

“من نگران هستم اگر من یک روز” او گفت: “کسی ممکن است غذا خوردن نیست.”

به طوری که آنها را به تماس, ایمیل های خوانده شده را لیست و مرتب سازی بر اساس مواد غذایی. آنها کمک به از داوطلبان در یوتا نوجو سیستم بهداشت و Khadjenoury گفت که آنچه باعث می شود آنها راحت تر است زیرا نه تنها باید همه آنها تا به حال سازمان مدیریت اضطراری فدرال آموزش آنها می دانند که جاده ها مردم و خطرات مرتبط با کمک به این خانواده ها تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و کسانی که تست کردم مثبت است.

تحویل فقط هفت یا هشت خانه ممکن است یک روز کامل “از آنجا که ما بسیار زمین به پوشش” Khadjenoury گفت: رزرو است که امتداد صدها مایل با برخی از خانه های بیش از یک ساعت از یک بزرگراه اصلی.

“سحر نیست اغراق زمانی که او می گوید: ممکن است کسی نمی خوریم” Eldridge گفت. “این یک زمان سخت به دور است. این زمان از سال زمانی که ما معمولا به خانه هنگامی که ما بررسی در خانواده ما. این زمان از سال زمانی که ما در مراسم بازگشت به خانه.”

Sahar Khadjenoury, Utah Navajo COVID-19 Relief program project coordinator, organizes a list of elders who need food donations at Utah Navajo Health System in Montezuma Creek, San Juan County, on Wednesday, April 29, 2020. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country.
سحر Khadjenoury یوتا نوجو COVID-19 امداد برنامه هماهنگ کننده پروژه سازماندهی یک لیست از بزرگان که نیاز به مواد غذایی و کمک های مالی در یوتا نوجو نظام سلامت در Montezuma Creek, San Juan County, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است.
کریستین مورفی, Deseret News

این COVID-19 امداد پروژه یک جانشین برای بسیاری از خانواده ها و تحت اللفظی تاسیسات به کسانی که قرنطینه با ویروس.

“این بسیار لمس کردن تجربه” گفت: Khadjenoury. “شما دیدن چهره کودکان … فشرده در مقابل پنجره. آنها بسیار کنجکاو و آنها می خواهم به می دانم که در آینده چه آنها و آنچه آنها می خواهند برای انجام با آن ؟ اغلب این خانه ها که رفته اند بدون هیچ گونه تماس و یا کسی از آمدن به دیدن و یا بازدید از آنها. من فرض آن را فوق العاده تنهایی و هنگامی که از شما اجرا از مواد غذایی و لوازم, چه چیزی شما را از آنجا که شما نمی توانید به فروشگاه بروید و آلوده کردن افراد دیگر ؟ آن را دشوار است چرا که آنها به عنوان بهبود و بهتر آنها در حال گرفتن واقعا گرسنه است.”

او گفت: آن را معمولا “مادر” که می آید هنگامی که یک بازدید کننده می کشد تا سیگنال که آنها نباید رویکرد خانه.

“این نوع از غم چون من فکر می کنم وجود یک ننگ در مورد مثبت بودن” Khadjenoury گفت. “برخی از خانواده ها خجالت و بسیار خجالتی در مورد آن.”

برای او و شن و ماسه و هر گونه ترس آنها ممکن است احساس کنند در مورد توجه به نیازهای COVID-19 بيمار است کاهش اقدامات احتیاطی آنها و تمایل به کاهش درد و رنج آنها می توانید ببینید حتی اگر آنها نمی صحبت می کنند.

“من نمی خواهد می گویند من می ترسم” Khadjenoury گفت. “اما من نگران هستم. من مطمئن شوید که من مناسب PPE و من چک ماسک است که آن را در شرکت و دستکش در هر خانه ما بروید. و من با استفاده از ضد عفونی کننده دست. … آن است که در پشت ذهن من و من نمی برقراری ارتباط است.”

چه هر دو ماسه و Khadjenoury و کسانی که تحویل با آنها در ارتباط است و ارتباط. هر جعبه از مواد غذایی است که یک یادآوری است که کسی که فکر کردن در مورد آنها است که کسی در مورد مراقبت از آنها و که مهم نیست چقدر خشن جاده و یا بیمار ممکن است آنها را, آنها به تنهایی نیست.

“این است که در آن جامعه می آید همراه با این نوع از برنامه” گفت: Eldridge که در زمان به توییتر در هفته گذشته برای تشکر از کسانی که کاهش منابع در هند شهری مرکز و یا کمک های مالی آنلاین. “من احساس می کنم مانند بسیاری از بزرگان ما و خانواده ها را نداشته اند قادر به منابع مورد نیاز آنها بدون آنها. آنها در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر برای مراقبت از آنها کار 15 ساعت در روز است و تمام قلب کار می کنند. … که کار آنها در حال انجام است.”

The small town of Halchita, San Juan County, is surrounded by desert in the Navajo Nation on Wednesday, April 29, 2020. The Navajo Nation has one of the highest per capita COVID-19 infection rates in the country.
شهر کوچک Halchita San Juan County, احاطه شده توسط صحرا در ملت ناواهو در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور است.
کریستین مورفی, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im