عدم پرداخت روز بیمار و تعداد زیادی از بیمه در آمریکا افزایش خطرات ناشی از گسترش Coronavirus

COVID-19—معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus—در حال حاضر یک تهدید بالقوه برای ایالات متحده و همه ما “نیاز به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما” هشدار داد که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) این هفته است.

متاسفانه در حال آماده شدن برای “قابل توجه اختلال” خواهد شد از لحاظ اقتصادی غیر قابل تصور برای یک گروه از آمریکایی ها—میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده که دسترسی به روز پرداخت می شود بیمار یا بیمه بهداشت و درمان به طور منظم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

CDC منتشر شد دستورالعمل بسیار روشن برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های تنفسی از جمله ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند. نه هر کس که گزینه.

به طور کلی کمتر از سه چهارم (73%) از کارگران بخش خصوصی در ایالات متحده باید توانایی کسب درآمد پرداخت می شود بیمار زمان در محل کار. و به عنوان نشان داده شده در شکل زیر دسترسی و به روز پرداخت می شود بیمار بسیار نابرابر است. بالاترین دستمزد کارگران بیش از سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان پایین ترین کارگران پرداخت می شود. در حالی که 93 درصد از بالاترین دستمزد کارگران تا به حال دسترسی به روز پرداخت می شود بیمار تنها 30 درصد از بالاترین کارگران پرداخت می شود قادر به کسب بیمار روز. در این راه دسترسی به روز پرداخت می شود بیمار با افزایش دستمزد میان کارگران نامتناسب انکار کارگران در پایین این مهم امنیتی است. و دستمزد پایین کارگران هستند بیشتر احتمال دارد به در مشاغل که در آن آنها را از تماس با مردم—فکر می کنم اوایل مراقبت و آموزش کارگران, صفحه اصلی بهداشت و مشاوران و کارگران رستوران و مواد غذایی. هنگامی که کارگران و یا اعضای خانواده آنها بیمار هستند آنها باید به تصمیم گیری بین ماندن خانه از محل کار برای مراقبت از خود و یا وابستگان آنها و پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. اما این وضعیتی است که ما سیاستگذاران قرار داده اند کارگران در.

screen_shot_2020-02-29_at_5.43.05_pm.png

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

معنی دار پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون فوق العاده مهم است برای دستمزد پایین کارگران و خانواده های آنها و مهم برای کاهش گسترش بیماری است.

توانایی کارگران برای به دست آوردن روز پرداخت می شود بیمار تا حد زیادی متفاوت است در سراسر کشور است. در ازای فدرال اقدام بسیاری از کشورها با تصویب قانون برای تضمین پرداخت بیمار روز اما بسیاری از کارگران پشت سر گذاشته شده است. شکل زیر نشان می دهد تفاوت های گسترده در سراسر سرشماری بخش در توانایی برای کارگران به استفاده از پرداخت بیمار زمان به مراقبت از خود و یا اعضای خانواده خود را. سهم با دسترسی به روز پرداخت می شود بیمار از محدوده تنها 62 درصد در شرق و جنوب مرکزی ایالات متحده آمریکا (متشکل از آلاباما, کنتاکی و تنسی) به 91 درصد در اقیانوسیه (کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن). قابل توجه بسیاری از شهرداری های محلی در شرق جنوب منطقه مرکزی شده اند preempted توسط دولت خود را دولت از گذراندن مرخصی با حقوق و بیمار بعد سیاست.

screen_shot_2020-02-29_at_5.42.18_pm.png

دوم از توصیه CDC به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

ما می دانیم که در ایالات متحده میلیون ها نفر از مردم از تاخیر در گرفتن درمان های پزشکی به دلیل هزینه های. آخرین سرشماری اعداد به ما می گویند که بیش از 27 میلیون نفر در این کشور در حال ایجاد تا نزدیک به دو میلیون نفر بیش از سال قبل است. این روند در حال حرکت در جهت اشتباه به ویژه به دلیل ضرر و زیان در پوشش مدیکید. بدون بیمه درمانی بسیاری لازم نیست یک منبع منظم مراقبت و به سادگی نمی خواهد رفتن به دکتر برای دریافت توجه و اطلاعات آنها نیاز به نه تنها بهتر اما کاهش گسترش بیماری است.

CDC توصیه همه به نظر می رسد به خوبی و خوب است اما چه کسی با هیچ روز پرداخت می شود بیمار یا بیمه مقابله ؟

خوشبختانه سیاستگذاران می توانید انتخاب کنید به عمل می کنند. قانونگذاران فدرال می تواند نیاز به کارفرمایان برای ارائه مرخصی با حقوق برای کارگران به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار هستند به عنوان بسیاری از ایالت ها انجام داده اند. و سیاستگذاران در نهایت می تواند در تصویب قوانین است که به هر کس حق مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>