هنگامی که خبر واکر زیمرمن تجارت به نشویل SC فلش در سراسر مارک آنتونی کی تلفن صبح روز سه شنبه در لس آنجلس, باشگاه فوتبال هافبک بود نزولی در آسانسور آپارتمان خود را با یک همسایه در راه خود را به ماشین خود را.

آن شوکه او به اندازه کافی برای بیرون کشیدن قابل شنیدن واکنش که مبهوت همسایه خود را به عنوان آنجا که خبری مبهوت کی.

“من در شوک بود. بانوی بعدی من احتمالا فکر کسی در گذشت و یا چیزی. من نمی بینم آن در آینده. شما نمی بینید هر یک از این چیزها آینده” کی گفت. “من فقط آرزو می کنم او بهترین است. این یک حرکت است که می گوید چیزی اشتباه است. اگر هر چیزی, آن را یک حرکت است که می گوید او را به خوبی انجام می شود.”

در روز سه شنبه LAFC اعلام کرد که تا به حال معامله رکن اصلی آن backline در طول این باشگاه دو فصل اول به نشویل در ازای $600,000 در سال 2020 به طور کلی تخصیص پول $350,000 در سال 2021 گام و یک سال 2020 بین المللی فهرستی از نقطه. LAFC را دریافت اضافی $150,000 در بازی در سال 2020 و 2021 اگر زیمرمن در دیدار برخی عملکرد بر اساس معیارهای.

اگر 26 ساله مدافع دیدار آن عملکرد بر اساس شرایط معامله خواهد گرفتگی اسپورتینگ کانزاس سیتی را انتقال آیک Opara به مینه سوتا, ایالات آخرین offseason به عنوان پر سود ترین انتقال برای یک مدافع در لیگ برتر فوتبال تاریخ است.

تجارت برنده از نظر مالی به طور بالقوه یکی از شکستن رکورد نسبت. LAFC فروش بالا در زیمرمن که این تیم به دست آورد و از FC Dallas در انتقال پیش از افتتاحیه آن فصل است. اما نشویل انگیزه برای انجام یک معامله به سرعت به این معنی LAFC دهکدهای از دست داد مسلما بهترین مدافع فقط یک هفته قبل از تیم کونکاکاف لیگ قهرمانان اروپا اولین بازی مقابل باشگاه لئون در مکزیک است.

“این جالب است که وقتی ما که در آن n تیم توسعه ما شاهد واکر به عنوان یک قطعه کلیدی برای به دست آوردن از باشگاه دالاس که در آن زمان دو سال پیش و در حال حاضر نشویل در همان قایق” LAFC معاونت و مدیر کل جان Thorrington گفت: در حالی که پرداختن رسانه ها پس از تمرین روز سه شنبه. “واکر همیشه به خاطر نقشی که او بازی اینجا را در آن دو سال است.”

Thorrington روشن ساخته است که نشویل را سخاوتمندانه ارائه شد تنها یکی از عوامل متعددی است که منجر به LAFC تصمیم به حرکت زیمرمن که امضا تمدید قرارداد با LAFC به ارزش حدود 2.4 میلیون دلار قبل از شروع فصل گذشته. این LAFC مقابل دفتر فعال باقی می ماند و در حال حاضر دارای یک ثروت باد آورده و بین المللی نقطه به کار با اما Thorrington همچنین ابراز اعتماد به نفس در توانایی بازیکنان در حال حاضر با این باشگاه به موفقیت در آینده فوتبال و فراتر از آن.

“آن گرد هم آمدند نسبتا به سرعت. نشویل بود بسیار روشن در خود قصد امضای واکر و نشان داد چقدر آنها ارزش او. آنها ارائه شده و قابل ارائه برای او” Thorrington گفت. “برای Nashville آن نیاز فوری بود که آنها ساخته شده و بسیار روشن است. ما همیشه نمی توانید فقط انجام کارهای ما جدول زمانی. واکر شده است با دور تیم ملی و همچنین کسانی که بازی برای آنها و ما شده ایم در حال حرکت با ما پیش فصل.”

زیمرمن بازی نمی کند در LAFC را پیش فصل تا در زمینه آموزش و آماده سازی در سال 2020 تجارت تاثیر نمی کند کار این تیم انجام داده است در ماه گذشته است. Centerback ادی سگورا در راه بازگشت از وظیفه ملی کلمبیا و یک گیره در وسط LAFC دفاع. تریستان Blackmon اردن هاروی و Dejan Jakovic دیده می شود که تمام دقیقه در centerback این فصل. Latif برکت است ادامه داد: برای قرار دادن در کار در حق بازگشت.

زیمرمن خروج را ارسال یک اثر موج دار شدن هر چند کل LAFC backline عنوان مدافع در تیم را به در برخی از وزن به حساب برای از دست دادن.

“ما یک باشگاه است که همچنان به تکامل است. در ابتدا ما در مورد زمانی که ما ممکن است فروش بازیکنان. این یکی از آن شرایط اما ما احساس می کنیم مثل بچه های دیگر در حال حرکت در امتداد واقعا خوب” LAFC سر مربی باب برادلی گفت. “ما بسیاری از بازیکنان خوب بسیاری از چیزهای خوبی که هر روز اتفاق می افتد در عمل است. ما همیشه حرکت بازیکنان در سراسر به موقعیت های مختلف, بنابراین ما احساس خوبی در مورد آن, اما همچنین در ادامه به نگاه راه هایی برای بهبود.”

LAFC خود را نهایی پیش فصل بازی روز شنبه در برابر تورنتو FC در یک مسابقه برای عموم آزاد. مسابقه خدمت خواهد کرد به عنوان باشگاه final tuneup قبل از سفر به مکزیک به صورت لئون در فوریه. 18 در لیگ قهرمانان کونکاکاف بازی در LAFC تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su