لاگونا بیچ شورا به بحث در مورد بیشتر, ساحل, محدودیت, مشکلات, با نزدیک باز شن و ماسه

در لاگونا بیچ شورای شهر مورد بحث عمومی در شهر بیش از آخر هفته و همچنین نگاهی به ساحل بازدید کننده اثرات در مجاور ساحل نیوپورت و در هانتینگتون بیچ در طول یک جلسه در روز شنبه, مارس 28.

مجازی دیدار آغاز می شود در 5 p. m.

“بسته شدن در سواحل شهرستان خوب پیش رفت” لاگونا بیچ شهردار باب واندن گفت: در روز دوشنبه 27 آوریل ، “جنوب لاگونا آن چیزی بود که ما می ترسید. بیش از حد بسیاری از مردم نه اجتماعی فاصله و تراکم به محله به پارک.”

واندن در آوریل 20, درخواست شهرستان اجرا سواحل در شهرستان بسته شود اما هیئت ناظران انجام عمل را ندارد.

این شهر برای اولین بار در اورنج کانتی به آن شهر اجرا سواحل در 23 مارس به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. بیش از آخر هفته لاگونا بیچ نجات غریق ساخته شده بیش از 400 مخاطبین اطلاع رسانی به مردم است که این سواحل را بسته بودند.

یک مقصد محبوب جنوبی لاگونا دیده است سهم خود را از مسائل در سال های گذشته را با متعدد beachgoers باعث شدید پارکینگ تراکم littering و بسیاری از شرکت در سرکش و بد رفتار. در سال گذشته لاگونا بیچ اداره پلیس شدت حضور خود را با بیش ساحل و ترافیک گشت.

لاگونا بیچ عضو شورای پیتر بلیک به نام آخر هفته وضعیت “وحشتناک” و گفت که او هرگز دیده می شود چنین پاسخ از ساکنان.

“ساکنان در حال پریشان بیش از آنچه که صورت گرفت در محله خود,” او گفت:. “من به ساحل اما در جهانی همه گیر برای دیدن چنین بی اعتنایی از سلامت خود و جامعه من منزجر از آنچه من تو را دیدم.”

شهرستان مدیر عامل فرانک کیم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه او سوار ساحل و احساس بسیاری از beachgoers شد “تجمع در داخل خود واحد است.”

مردم محلی توصیف گروه های زیادی از مردم راه رفتن در کنار ساحل بزرگراه لادن با دنده کولرهای آبی و کیسه های مواد غذایی به ایجاد راه خود را به سواحل ،

ساکن Jonathan Jenrette-لدسما گفت: از خانه اش مشرف شتر نقطه او مشاهده beachgoers نه تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک و دستکش. او گفت که او متوجه مشابه در فروشگاه های محلی در میان مردم او بر این باور بودند که از خارج از شهر.

در آوریل 16, مقامات شهر صادر اورژانس منظور نیاز است که تمام افرادی که مکرر ضروری کسب و کار سایش پوشش صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im