لاگونا بیچ دختران واترپلو تظاهرات گذشته Foothill به دفاع از CIF-SS Division 1 عنوان

 • لاگونا بیچ بازیکنان با جایزه خود را پس از ضرب و شتم Foothill 7-6 طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • لاگونا بیچ مربی اتان Damato حق و تیم خود را پرش به استخر پس از ضرب و شتم Foothill 7-6 طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لاگونا بیچ مورگان Van Alphen, 2, و, نیکول Struss دفاع در برابر Foothill را Julia Janov در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • لاگونا بیچ بازیکنان جشن ضرب و شتم Foothill 7-6 طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Foothill را Julia Janov شاخه ها و نمرات برابر لاگونا بیچ در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • لاگونا بیچ است اما خواننده شاخه علیه Foothill را Julia Janov در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Foothill را Julia Janov درایوهای پایین استخر و نمرات برابر لاگونا بیچ در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • لاگونا بیچ طرفداران برای تشویق تیم خود در برابر Foothill در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • لاگونا بیچ است اما Lineback نمرات برابر Foothill در طول CIF-SS Division 1 دختران واترپلو قهرمانی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020 در ارواین. لاگونا برنده 7-6.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


ارواین — لاگونا بیچ دختران واترپلو تیم برگزار شد تنها یک سرب در CIF-SS Division 1 قهرمانی در بازی شنبه شب.

که تمام شکن مورد نیاز برای دفاع از عنوان خود را.

Junior مهاجم اما Lineback رهبری روحیه چهارم-دوره رالی به عنوان بالا به کشت لاگونا بیچ لبه شماره 2 Foothill 7-6 در مقابل یک سرریز جمعیت در Woollett آبزیان مرکز.

چپ دست Lineback داد لاگونا بیچ 7-6 استفاده — آن را تنها منجر به تطابق با محیط اعتصاب 3:18 سمت چپ در دوره چهارم و قطع’ دفاع برگزار شد و بقیه راه را به مهر و موم برنامه هفتم بخش عنوان شده است.

لاگونا بیچ (30-1) غلبه 6-4 کسری رفتن به دوره چهارم و 4-1 سوراخ در اواخر نیمه اول.

“ما واقعا می خواستم آن را و ما می خواستیم به بازی برای دختران بعد به ما گفت:” Lineback یک کاربر که به ثمر رساند سه بازی بالا چهار گل در دوره چهارم. “ما برای هر یک از دیگر.”

که قطعا مورد بود در طول شکن’ دفاعی ایستاده بازی را به پایان برساند.

Foothill (24-5) به نام فاصله با در اختیار داشتن 42 ثانیه به سمت چپ در چهارم کشید و محرومیت در مرکز با حدود 23 ثانیه باقی مانده است. اما لاگونا بیچ دفاع درهم در حالی که یک مدافع قبل از دانشجوی سال اول دروازه بان Lauren Schneider (نه موجب صرفه جویی) برداشت یک سرقت به عنوان قطع کننده کف پایین نیز قرار داده شده عبور به مرکز در نزدیکی پست.

ثانیه بعد لاگونا بیچ وحشی جشن مشتعل.

“این است که من فکر می کنم هیجان انگیز ترین پیروزی من تا کنون بوده است به غیر از” گفت: لاگونا بیچ مربی اتان Damato که تیم لبه Corona del Mar 9-8 در فینال فصل گذشته در مرگ ناگهانی اضافه کاری. “این گروه هرگز می دهد تا و من به آنها اعتقاد دارند. … ما بر این باوریم که ما سریع-strike team.”

مرکز نیکول Struss یک کاربر درو خروج است که منجر به Lineback قدرت-بازی بازی اعتصاب 27 ثانیه به چهارم. فقط بیش از یک دقیقه بعد Struss به خود جلب کرد یک شوت پنالتی که Lineback مشبک به کراوات نمره 6-6.

قطع کننده’ دفاع همچنین تولید دزد در فینال سه دقیقه از Lineback مالی رنر و راشل کارور.

Foothill تنها تیم به ضرب و شتم لاگونا بیچ در این فصل منجر شد توسط مهاجم جولیا Janov که سه گل به ثمر رساند و دروازه بان کریستن Hemmila (هشت صرفه جویی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>