پس از تبدیل شدن به یک تقاضای بالا برنامه در آن خلبان اجرا نوکر برنامه ای برای بازگشت به ایالات متقابل ساکنان تحت شرایط جدید است.

نوکر نیروی کار به تایید شخص ثالث خدمات همسایه را بیش از کارهای خانه.

همسایه اجرا توسط 24 ساله کارآفرین جاش Mundell از میشن ویجو و ناوگان خود را از 150 دانشجویان آماده برای کمک به تمیز کردن و سازماندهی کار حیاط و خانگی دیگر نیاز دارد.

همه دانش آموزان-برای-استخدام را گذرانده اند چک های پس زمینه بیشتر بررسی توسط نیروی کار گفت: ایالات هیئت مدیره و مدیر نقدی Achrekar وظیفه نیروی صندلی.

“هر کس می تواند مربوط به حال 18, 19 یا 20 و نیاز به پول” Mundell گفت. “اقتصاد بین سالمندان که ممکن است در یک درآمد ثابت و دانش آموزان باعث ایجاد یک وضعیت برنده-برنده برای همه است.”

توجه به وظیفه ساکنان می توانید برنامه یک قرار ملاقات آنلاین و یا از طریق تلفن برای یک کار در یک نرخ از $18-26 در هر ساعت. برای دراز مدت بیشتر وقت گیر پروژه یک گزینه وجود دارد به پیشنهاد یک بودجه در صف مقابل.

این برنامه نه سرویس از طریق ایجاد کرد مدیریت خدمات و هزینه های ارزیابی.

همانطور که برای کارهای ارائه شده در حال حرکت جعبه مبلمان و الکترونیک در بالای درخواست لیست Mundell گفت.

فن آوری کمک به اتحاد رسید در محبوبیت به عنوان سالمندان پیوستن به عصر دیجیتال و اغلب درخواست کمک در راه اندازی یک آی فون جدید و یا اتصال دستگاه های بلوتوث.

برخی از نیازهای ممکن است کمی تخصصی تر به مشتری است.

یکی از Mundell مشتری استخدام یک دانش آموز به رونویسی شعر او بر روی یک سند word در تلاش برای حفظ او نوشته. بنابراین استخدام تایپیست لذت بردم رایگان شعر در کار است.

“این واقعا سرد قادر به ایجاد این ویژه اتصالات” Mundell گفت.

خدمات نیاز به کمک های حرفه ای مانند نقاشی و نجاری و برق و یا لوله کشی نمی شود, پشتیبانی از طریق این پلت فرم Achrekar گفت.

Achrekar اشاره کرد که در آن ساکن است حق به استخدام هر کس که آنها می خواهند برای این کار است.

“خود را بر اساس عملکرد گذشته (همسایه) ارائه یک سرویس بسیار خوب,” او گفت:.

همسایه شده است بررسی و تایید شده توسط نیروی کار و دارای سابقه کار با روستای اجتماعی بخش خدمات.

“بسیاری از این ساکنان باید راه حل های خود را. این که آیا آن یک نوه یا دختر و یا شخص دیگری که کمک می کند تا آنها را در آن انجام می شود که این افراد در دسترس نیست, (ساکنان) نوع گیر در آب برای زمانی که (آنها) واقعا نیاز به کمک” Mundell گفت. “خدمات ما اجازه می دهد تا شما را به سادگی استخدام که نوه یا دختر زمانی که شما به آن نیاز دارید.”

به راه اندازی یک قرار ملاقات تماس 949-322-4923 و یا بازدید از همسایه وب سایت در www.startneighboring.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im