گذاشته: چه چیزی اتفاق می افتد به کسانی که از دست داده اند شغل خود را به دلیل coronavirus

سالت لیک سیتی در یک ویدئو ارسال شده در هفته گذشته در Instagram, Brad سالن 33 نشسته در یک جدول و یک گاز بزرگ از دور سر کاهو.

“شما ممکن است تعجب که در حال حاضر چرا من خوردن یک رئیس کاهو,” او می گوید: هنوز هم خرد. “من قول می دهم جواب دادن به این سوال است.”

این ویدیو بخشی از یک کمپین او آغاز شده به نام “عبور از کاهو” برای تشویق مردم به معنی خود را اهدا $1,200 محرک چک به دیگران در نیاز. سالن که زندگی در پورتلند, اورگان, و کار در, تبلیغات, تعداد, خود, خوش شانس هنوز هم یک شغل است. اما همه در اطراف او شاهد دوستان و خانواده مبارزه با نوظهور بیکاری با تشکر از coronavirus.

بیش از 16 میلیون آمریکایی در حدود 10 درصد از ایالات متحده نیروی کار از دست داده اند شغل خود را در سه هفته گذشته به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات را فلج صنایع مختلف از جمله خدمات مواد غذایی, سرگرمی و خرید و فروش.

تا پایان ماه ژوئن نرخ بیکاری در ایالات متحده انتظار می رود که برای رسیدن به 15 درصد با توجه به پیش بینی از تجارت و اقتصاد است.

کوین برت مدیر یوتا بیمه بیکاری بخش گفت که پس از یک رکورد 33,076 Utahns تشکیل پرونده جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته دولت اعداد هنوز نصب.

“من می توانم به شما بگویم که ما در حال دیدن یک کاهش” گفت: Burt. “ما هنوز هم از دیدن نقاط اوج تاریخی پس ما نه در گذشته هر منحنی در حال حاضر.”

در حالی که نمایندگان دولت در سراسر کشور در حال کار برای ارائه محرک چک, بیمه بیکاری, بیمه کسب و کار کوچک وام و پرداخت deferrals برای اجاره, رهن و وام های دانشجویی, افراد گیج کننده میزان عدم اطمینان در مورد موقعیت مالی خود را.

طراحی بر او سابقه بازاریابی و به عنوان مثال از چالش سطل یخ, سالن تلاش است برای کمک به. در پایان فیلم او نامزد سه نفر از دوستان به تعهد خود 1200 دلار به یک خیریه شود و از آنها می پرسد: “آیا به شما منتقل کاهو?”

“من امیدوارم که اولین و مهمترین این است که ما می توانید به اطراف نگاه کنید و کمک به مردم ما می دانند” گفت: سالن. “بسیاری از مردم صدمه زدن نیست بالا بردن دست خود را و درخواست. آنها در سکوت رنج می برند و داشتن اضطراب, اما بسیاری از ما نمی دانیم مردم می خواهم که. و در ماه های آینده ما را می دانم و حتی بیشتر.”

Jacob Baird, a 27-year-old actor, records himself as he practices voice-overs in his Provo home on Thursday, April 2, 2020. Baird is currently out of work due to the coronavirus.
یعقوب بیرد 27-year-old بازیگر سوابق خود را به عنوان او شیوه های صدای اور در پرووو خانه در پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. بیرد در حال حاضر از کار با توجه به کوروناویروس.
استیو گریفین Deseret News

ظریف house of cards

یعقوب بیرد

یعقوب بیرد, 27, هرگز مطمئن شوید که اگر رویای خود را از بودن یک بازیگر خواهد آمد درست است. اما دو سال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بریگهم جوان با تحصیل در رشته هنرهای زیبا شد کار ساخت آن وصله هم اجرای زنده با فیلم های تجاری و صدای خارج از قاب شغل. در آغاز ماه مارس او انجام شد در سالت لیک سیتی بازی به نام “wood work industres” و یک نمایش در همیشه پارک در پلزنت گروو. در کنار او یک فرفره راه اندازی برای کنسرت ها و کنوانسیون.

اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مورد رمان شیوع کروناویروس در مارس 13, همه بیرد اجرای برنامه ها و مشاغل لغو شد.

“این بسیار فوق العاده کوچک خانه از کارت من انباشته نوع رو زدم یک شب” گفت: بیرد زندگی می کند که در پرووو.

بدون پشتیبانی های اضافی مانند اجاره و وام دانشجویی تاخیر و وعده داده شده $1,200 محرک چک و بیمه بیکاری— بیرد تخمین می زند او می تواند زنده ماندن تنها برای چند هفته در آنچه که او را نجات داده است.

“آن بوده است فروتنی; من تا به حال به خیلی باز با مردم در زندگی من در مورد وضعیت من” بیرد گفت.

دوستان و اعضای خانواده پاسخ داده اند بیرد برای کمک تماس بگیرید. یک دوست آورده شده بیش از یک پس مانده غذا سینی پاندا اکسپرس پذیرایی از او کار می کنند. اسقف از بیرد جماعت محلی از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران کاهش یافته است سه جعبه از مواد غذایی از جمله میله گرانولی را کنار بگذارید و سبزیجات منجمد که دانشجویان BYU اهدا قبل از خروج از محوطه دانشگاه به بازگشت به خانه به خانواده خود را.

“که واقعا دلگرم کننده و تعجب آور” بیرد گفت.

او در حالی که جستجو برای یک کار جدید بیرد است که با استفاده از وقت آزاد خود را برای به روز رسانی وب سایت خود را و عمل به voice-over کار می کنند. در روز پنج شنبه بعد از ظهر او نشسته در پشت میز در اتاق خواب خود را. با خود بزرگ براون ریش معلق در هوا در مقابل یک نقره میکروفون او خوانده excepts از “Tell-Tale Heart.”

“این خوب است برای ضبط چیزی است که هر روز و یا نوشتن و یا خواندن چیزی است که هر روز” بیرد گفت. “من نیاز دارم که خروجی خلاق.”

With Paul Cundick at the head of the table, the family says a prayer before breakfast at their home in Rupert, Idaho, on Friday, April 3, 2020. The family moved to Idaho from Salt Lake City about two years ago.
با پل Cundick در صدر جدول Cundick خانواده می گوید: نماز قبل از صبحانه در خانه خود در Rupert آیداهو در جمعه 3 آوریل سال 2020 است. خانواده نقل مکان کرد به آیداهو از Salt Lake City, حدود دو سال پیش.
درو نش برای Deseret News

رکود اقتصادی veteran

پل Cundick

پس از بیرون آمدن از کالج در بحبوحه رکود بزرگ در سال 2009 پل Cundick, 34, گفت که او تا به حال هرگز ثبات حرفه ای در منابع انسانی است. او تا به حال مشکل پیدا کردن یک کار خوب و سال گذشته حدود هفت ماه بیکار با توجه به تغییر ساختار از گروه خود در Intermountain Healthcare. فقط زمانی که او شروع به عقب بر گردیم روی پای خود را coronavirus به او زدم دوباره. Cundick گذاشته شد از ApplicantPro یک کسب و کار است که کمک می کند تا شرکت ها با استخدام.

متوسط گچ خانه که نشسته در ساحل رودخانه مار در, روپرت, آیداهو, Cundick همسر و پنج بچه ها شروع هر روز با صبحانه در ساعت 8 صبح در حال حاضر آنها به خوبی تمرین در زندگی در بودجه است. ورزش شدید, مراقبت از آنها می تواند در زنده ماندن فقط 100 دلار در هفته برای مواد غذایی Cundick گفت. رامش, سالاد تخم مرغ و شیر را در کالاهای اساسی در رژیم غذایی خود را. هیچ غذا خوردن و بدون نوشابه.

“این سخت است چرا که من فکر می کنم وجود دارد کمی از PTSD در کودکان و نوجوانان از من که بیکار در سال گذشته” Cundick گفت.

Cundick متوجه شده است که خود کودکان و نوجوانان که بین سنین 2 و 11 بیشتر داد و بیداد کن زمانی که آنها تاکید کرد. وجود دارد کمی بیشتر هل دادن و تنه زدن آنها اطاعت نمی به سرعت و با آنها مشکل دارند با تمرکز او گفت:. خانواده طول می کشد پیاده روی روزانه هم برای کمک به بچه ها انرژی خود را از.

“من آرزو می کنم من می تواند به منظور بالا بردن بچه ها که نمی باید به نگرانی در مورد پدر خود را گفت:” Cundick “اما من تا به حال نشده که لوکس است.”

با مدرک کارشناسی ارشد منابع انسانی از دانشگاه ايالتي يوتا Cundick در حال حاضر به دنبال یک شغل است و حتی با توجه به گرفتن گواهینامه رانندگی تجاری به کار به عنوان یک راننده کامیون.

“هر روز این تغییرات خیلی سریع” Cundick گفت. “من نمی دانم اگر یکی دیگر از 5,000-10,000 مردم خواهد بود بیکار فردا و پس از آن من توان رقابت با آنها را برای یک کار. من نمی توانیم به ضربه زننده باشد.”

‘بسیاری از معجزات’

Jayson ادواردز

در ساعات اولیه صبح قبل از بزرگی 5.7 زلزله, لرزاند, Wasatch, مقابل, Jayson ادواردز, 40, صاحب J. Dawgs رستوران ها نمی توانستم بخوابم. دردناک بیش از چگونه به صرفه جویی در کسب و کار خود را در میان coronavirus او رفت و در میز آشپزخانه نشسته. معمولا پنجره تسکین دهنده نظر اسکو اوج اما ادواردز خیره شد به تاریکی. صدای خود گریه از خواب بیدار شد او گفت:.

“این بسیار وخیم بود. این احساس من تمام جهان کشیده شدن از زیر من گفت:” ادواردز که زندگی در پرووو. به زودی پس از ادواردز رفت و به یک روانپزشک مراجعه کنید برای کمک به مقابله با افسردگی و اضطراب در او احساس شد. “آن بوده است مثل هیچ چیز من تا کنون تجربه کرده اید.”

اولین ناتوان کننده موج آمد که NBA لغو آن فصل و جواد Dawgs مجبور به تعطیل کردن دو فروشگاه بزرگ در عرصه زندگی. پس از آن رژیم صهیونیستی است. گری هربرت دستور داد همه ناهار خوردن در رستوران ها بسته شده است. به 5.7 ریشتری زلزله که آسیب دیده محل در مرکز شهر “اضافه شده توهین به جراحت” ادواردز گفت. در حال حاضر چهار نفر از هشت J. Dawgs مکان باقی می ماند باز با منظقه walkup و درایو موقت thrus. حدود 45 کارکنان شده اند اجازه رفتن.

“هر روز ما در حال مبارزه برای زندگی ما” گفت: ادواردز که آغاز شده J. Dawgs کسب و کار در سال 2004 در یک کلبه کنار BYU را در محوطه دانشگاه.

اعضای جامعه و ادواردز’ چهار فرزند باید تن به تن برای کمک به. بچه ها بین سنین 4 و 13 ارائه شده به پدر خود پس انداز خود را بالغ بر چند هزار دلار است. ساکنان کوهستانی و رودخانه پایین خریداری J. Dawgs برای همه همسایگان خود و تا به حال 25-پا mobile آشپزخانه آمده برای خدمت به خانواده در یک زمان. کسب و کار مانند Qualtrics و Entrata همچنان حمایت خود را از طریق برگزاری drive-thru ناهار برای کارکنان و خرید کارت های هدیه.

“مردم باید بسیج در اطراف ما و باور نکردنی” گفت: ادواردز. “آنها می دانند که ما رنج می برند.”

بزرگترین کمک برای J. Dawgs خواهد آمد با 2½ ماه از حقوق و دستمزد حفاظت است که بخشی از دولت فدرال $350 میلیارد برنامه وام. ادواردز است که مشتاقانه در انتظار تایید بانک.

“بسیاری از معجزات همه اضافه شده تا” ادواردز گفت. “و من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را.”

‘که میخوام بچه ها؟’

امی Juarez

امی خوارز, 28, زندگی, نزدیکی, Madison, Wisconsin, که در آن او به عنوان یک بیمار هماهنگ کننده در یک کلینیک دندانپزشکی در شش ماه گذشته. زمانی که او برای اولین بار furloughed او کارفرما به او گفت این امر فقط دو هفته است. ایمیل بعدی او گفت که او دوباره می تواند در پایان ماه مارس; یک بعدی گفت: ممکن است.

سیوداد خوارس و همسرش در مجموع چهار بچه در سنین 8 تا 17 که همه در گریدهای مختلف و مطالعه تقریبا در سیوداد خوارس در انتظار بازگشت او به کار با هیچ مقدار از یقین است.

“تلاش برای کمک به همه آنها را در همان زمان تلاش برای به دست آوردن شام چیزهای انجام می شود آن را بسیار استرس زا فقط در صفحه اصلی در حال حاضر” سیوداد خوارس گفت.

خانواده نیز مجبور به لغو سفر برنامه ریزی شده به دیزنی لند است که اضافه شده است به استرس است. آنها در حال حاضر آغاز شده به شیب به 4000 $در آنها ذخیره کرده بود به پرداخت صورتحساب خود را که شامل 1700 دلار در اجاره و دو خودرو پرداخت که در مجموع 1100 دلار در ماه است. حتی اگر خوارز شوهر با این نسخهها کار در یک پنجره تجاری کسب و کار و امور مالی هستند ،

اما Juarez گفت که او نیست, برنامه ریزی برای استفاده از بیکاری است. چرا که او یک خیال باف است. خوارز در مکزیک متولد شده و به ایالات متحده آمریکا با پدر و مادر خود را زمانی که او بود 6 سال بود. Juarez وکیل توصیه می شود که تقاضا برای خدمات دولتی می تواند تاثیر منفی برنامه خود را برای شهروندی در آینده است.

به جای خوارز است که تقاضا برای فروشگاه مواد غذایی, مشاغل, که در حال حاضر به شدت رقابتی است. او در حال حاضر ارائه برنامه های کاربردی به کار در Aldi, جنگل نشین و انتخاب کنید ‘n Save. او شنیده ام از Aldi اما او این فرصت را به این دلیل که تنها در دسترس شیفت بود و از 10 شب تا 6 صبح

“تنها راهی که برای ما این است که اگر مردم به کمک. اما او نمی تواند هر روز می آیند” گفت: Juarez. “به طوری که میخوام بچه ها؟”

آمادگی برای بحران

دورین Palomin

دورین Palomin, 47, زندگی در اسپوکن واشینگتن و از دست او کار به عنوان یک پرستار بچه و یک زن و شوهر هفته پیش. تا آن زمان او را شوهر 53 ساله بیکار بود و همچنین. اما زن و شوهر آماده شد برای coronavirus بحران با سه ماه به عرضه مواد غذایی و به اندازه کافی پس انداز برای پوشش اجاره و آب و برق و هزینه های دیگر.

با بچه های خود را رشد کرده و از خانه Palomin و شوهرش قادر به محدود کردن هزینه های خود را. ضرورت آنها را متوقف بیرون رفتن به شام و یک فیلم برای خود هفتگی شب تاریخ.

“ما قطعا بودن به صرفه تر. ما در حال خرید استیک برای مثال” گفت: Palomin. “ما نیاز به صرفه جویی در حال حاضر.”

اما Palomin با اعتماد به نفس است که زمان محدودیت نمی خواهد او را تحت تاثیر قرار و برنامه های بازنشستگی.

“هر کس در زمان همان نزولی شوک” گفت: Alicia Munnell استاد و مدیر کالج بوستون مرکز تحقیقات بازنشستگی. “اما افراد جوان را یک مزیت واقعی در اینجا به دلیل آنها هم منتظر بازار آمد. آنها نمی خواهید به استفاده از آن پول حق دور. برای افراد مسن آن را بسیار ترسناک.”

تقریبا نیمی از خانواده های ایالات متحده 55 ساله و مسن تر باید چیزی ذخیره برای بازنشستگی با توجه به برآورد از دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی. Munnell تحقیقات نشان می دهد که کسانی که پس انداز بازنشستگی در حال بدتر از نسل های قبلی است که با تکیه بر حقوق بازنشستگی به جای 401(k) حساب. یک مطالعه اخیر توسط Munnell نشان می دهد متوسط درآمد اواخر افراد متعلق به نسل تا به حال کمتر از $30,000 ذخیره شده در خود را 50s اولیه در مقایسه با $55,787 اولیه برای افراد متعلق به نسل و $50,787 برای اواسط boomers.

به عبارت دیگر حتی قبل از این فروپاشی مالی چیزهایی که به نظر نمی آید خوب برای بازنشستگان گفت: Munnell. در حال حاضر حتی بیشتر خواهد بود متکی به امنیت اجتماعی او اضافه شده است.

“من نمی دانستم چه ترسناک از دست دادن منابع مالی خواهد بود” گفت: Palomin. “ما باید بفهمیم که چه احساسی این واقعا برای افرادی است که نمی آماده با اورژانس فروشگاه ها و امور مالی است.”

‘رولرکوسترهای احساسی’

چوپان Millburn

چوپان Millburn, 22 بود 14 کارمند در لحی مبتنی بر فناوری راه اندازی تابلوهای تبلیغاتی بر روی صفحه رادار. به عنوان یک مدیر حساب او به کار گرفته 200 از برخی از شرکت بالاترین سطح مشتریان. پس از کار در تصویری بر روی صفحه رادار به مدت دو سال و دریافت سه, تبلیغات, او هرگز تصور او خواهد بود furloughed.

او گفت که او مشغول به کار بود از خانه بود و هیچ نگرانی در همه صبح از یک گروه زوم تماس که در آن او آموخته است که این شرکت شد رها از 85 درصد از نیروی کار — حدود 45 نفر است. کارکنان باقی مانده را قابل پرداخت به کاهش است.

“این سخت است نه عصبانی و تلخ گفت:” Millburn زندگی می کند که در اورم و در حال کار تمام وقت به حمایت خودش را از طریق مدرسه در ایالت یوتا دره دانشگاه. “در پایان, این مهم نیست که من یک زحمتکش کارمند خوب است. این فقط یک وضعیت بد است.”

“بخش بزرگی از هویت من چیزی بود که من در کار من بود چون من به شدت به رسمیت شناخته شده کارمند و خیلی دوست داشتم با هم سن و سالان من” اضافه شده Millburn. “این قطعا سخت است نه به از دست دادن اعتماد به نفس در خودم حتی اگر من می دانم آن نبود تقصیر من.”

سخت ترین قرص های خود را به Millburn شده است لغو عروسی او بود که برنامه ریزی شده برای ماه مه 12. او و نامزد او را در نظر گرفته تعویق انداختن پذیرش اما بدون دانستن زمانی که او قادر خواهد بود به کار دوباره Millburn تصمیم گرفت آن خواهد بود خردمندترین به صرفه جویی در پول به جای. او ممکن است به آمار قابل تامل در آموزش و پرورش به عنوان اگر او نمی تواند پرداخت هزینه برای ترم بعدی کمک درسی است.

به جای غرق, Millburn گفت که او به خودش اجازه داد یک روز به سوگواری سقوط از برنامه های آینده خود را قبل از درخواست برای بیکاری و به دنبال شغل جدید است.

“این واقعا دشوار است اما من نمی خواهم به یک حزب ترحم گفت:” Millburn. “وجود دارد بسیاری از دیگر مردم رنج راه کسانی هستند که در وضعیت مشابه با کمتر پس انداز و کمتر تجربه کاری مرتبط. هر بار که من شروع به گرفتن ناراحت من فکر می کنم از مردم با داشتن یک زمان سخت تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri