لیکرز 76ers نظارت coronavirus به اشتراک گذاری اطلاعات با بازیکنان

لس آنجلس لیکرز و فیلادلفیا 76ers – مانند دیگر 28 تیم در سراسر NBA – آگاه هستند و نظارت بر وضعیت coronavirus آن را به عنوان گسترش در سراسر جهان است.

مربی Frank Vogel گفت لیکرز دریافت NBA یادداشت با توصیه هایی در پی شیوع, اما این سازمان گرفته هر گونه اقدام اساسی فراتر از آشکار در آماده سازی است.

“من فکر می کنم همه یک حس مشترک از آنچه که گزارش شده و آنچه در خارج وجود دارد و همه ما باید محتاط” Vogel گفت. “لیگ بدیهی است که می فرستد یادداشت و ما فقط باید محتاط در مورد هر گونه علائم و فقط به انجام همه چیز عادی شما را از یک پیشگیرانه نبوده است.”

Sixers مربی برت براون گفت: سازمان خود را به انجام بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را با بازیکنان در مورد آنچه که شناخته شده است.

“سازمان ما رفته دریا به آموزش بازیکنان ما و فقط آنها را نگه دارید تا به سرعت در همه چیز است که رفتن در در لیگ و در سراسر جهان” براون گفت. “ما همه آگاه از همه چیز که در جریان است و ما به خصوص سعی کنید برای آموزش بازیکنان ما است.”

لیگ یادداشت گزارش توصیه می شود که بازیکنان باید به ارائه طرفداران مشت ضربه به جای بالا-سپاس و که آنها باید به جلوگیری از مصرف موارد مانند قلم, توپ و لباس از طرفداران به تولدش با توجه به ESPN.

وگل گفت: او هنوز نمی دانند وقت خود را صرف خانههای گلی خالی که امکان رقابت می تواند تحت تاثیر قرار اگر ویروس’ گسترش همچنان ادامه دارد رخ داده است در مکان هایی مانند ایتالیا و سوئیس و فرانسه و همچنین ژاپن که پیش فصل بیس بال است که بازی در پشت درهای بسته این ملی فوتبال و لیگ بسکتبال شد به تعویق افتاد تا اواسط ماه مارس و حتی بهار سومو مسابقات تنظیم شده است را در محل خالی آرنا.

“من شخصا نمی دهد آن را به هر فکر, اما من می دانم که آن را به طور بالقوه می تواند در افق اگر چیزهایی که برای پیشرفت در راه اشتباه” Vogel گفت. “تا زمانی اتفاق می افتد که من واقعا به آن فکر می کردم.”

بازیکن ماه – دوباره

LeBron James به نام NBA کنفرانس غرب بازیکن ماه برای NBA-رکورد 40 بار و برای ماه دوم در یک ردیف اول شدن Laker به کسب این جایزه در ماه متوالی پس از کوبه برایانت آن را در دسامبر 2008 و ژانویه 2009.

جیمز می پیوندد دیگران رو به جلو Giannis Antetokounmpo به عنوان تنها بازیکنی که موفق به کسب این جایزه بیش از یک بار در این فصل است.

بوستون سلتیکز به جلو Jayson Tatum شد کنفرانس شرق را honoree.

در فوریه جیمز led لیکرز به 9-2 رکورد به طور متوسط 26 امتیاز (در 49.7 درصد تیراندازی), 8.1 ریباند و 10.1 کمک از جمله ضبط دو رقمی کمک در پنج بازی. او به پایان رسید ماه با پنج دو-دو برابر از جمله دو گانه-دو برابر است.

او همچنین تا به حال 10 دو رقمی به ثمر رساند اجرای برنامه از جمله شش بازی که در آن او به ثمر رساند 20-plus, نقاط, چهار بازی با 30 یا بیشتر و یکی از 40 نقطه تلاش خود را برای اولین بار از دسامبر. 5, 2018.

برای فصل جیمز وارد بازی روز سه شنبه مقابل فیلادلفیا به طور متوسط 25.5 امتیاز 7.8 ریباند حرفه ای-بهترین 10.6 کمک و 1.2 دزد در 34.9 دقیقه در هر بازی برای کنفرانس پیشرو لیکرز.

کاروسو کنار

الکس کاروسو از دست رفته خود را در دومین بازی متوالی سه شنبه در حالی که پرستاری درد همسترینگ اما وگل گفت: گارد نبود بیشتر بود احتیاطی.

“فقط برخی از تنگی” Vogel گفت. “او احتمالا می تواند در بازی اگر ما واقعا نیاز او برای امشب اما ما دو روز بعد از این قبل از بازی بعدی ما و ما یک مقدار زیادی از عمق و ما در حال تلاش برای کار در یک بازیکن جدید و فقط باعث می شود حس به او یک روز بیشتر – که به نوبه خود می شود سه روز بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>