لیکرز’ آنتونی دیویس ارضا شدن شیکاگو خاطرات در All-Star بخانه

  • “من نمی تواند به دیدن برف به همان اندازه در حال حاضر” لیکرز به جلو آنتونی دیویس گفت: در حالی که reminiscing در مورد در حال رشد در شیکاگو است. “من و پسر عموی من خواهد برود خارج و دعوا گلوله برفی هنگامی که ما از مدرسه است. من به نوعی از دست رفته است.” (عکس توسط Stacy ریور/گتی ایماژ)

  • لیکرز’ آنتونی دیویس شاخه های این بازی برنده پرتاب آزاد در طول سه ماهه چهارم NBA همه ستاره بازی در روز یکشنبه در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • “سال گذشته نیمه سنگی آن بود که بسیاری از مسائل با تجارت (درخواست) و همه چیز” لیکرز به جلو آنتونی دیویس گفت: از حواس او را پرت او در برخورد با در 2019 همه ستاره آخر هفته در شارلوت, N. C. “اما این یک فرصت سرگرم کننده این سال است.” (عکس توسط Jonathan Daniel/گتی ایماژ)

  • لیکرز’ آنتونی دیویس به نظر می رسد به تصویب اطراف میامی Bam Adebayo در طول نیمه دوم NBA همه ستاره بازی در روز یکشنبه در شیکاگو است. کل آخر هفته را صرف در زادگاه خود به هم زده بسیاری از خاطرات خوب برای دیویس. (AP Photo/نم Huh)

شیکاگو — در طول یک آخر هفته هنگامی که باد می وزد شهرستان کاهش یافته و به تک رقمی درجه حرارت و پیاده رو بودند slicked با یخ وجود دارد مقدار زیادی از grousing در اطراف NBA سالانه مجمع به عنوان شرکت کنندگان در رویای گرم آب و هوا.

نه از آنتونی دیویس.

او بسکتبال حرفه ای شکل گرفته است در Lexington, کن., نیواورلئان و در حال حاضر در لس آنجلس یک پیشرفت مداوم به سمت ثبات بیشتر و آب و هوای معتدل. اما شیکاگو متولد All-Star گفت: حافظه های مورد علاقه خود را از زادگاه خود بود از برف.

“من نمی تواند به دیدن برف به اندازه, در حال حاضر,” او گفت:. “من و پسر عموی من خواهد برود خارج و دعوا گلوله برفی هنگامی که ما از مدرسه است. من به نوعی از دست رفته است.”

26 ساله دارای یک زندگی برای تلفن های موبایل بسیاری از مردم از خواب به عنوان یک ستاره در NBA بزرگترین حق رای دادن و یک خانه در یکی از L. A. را ritziest محله. اما او هرگز فتح خاصی عمیق میانه چنگال: آشنا لرز باد از دریاچه میشیگان; جوردانو عمیق ظرف پیتزا; سنگ انباشته معماری در محله که در آن او به مدرسه رفت.

که مدرسه – چشم انداز منشور – به اندازه کافی کوچک است که آن ورزشگاه بود داخل دومین کلیسای پروتستان در نزدیکی محوطه دانشگاه. دیویس راند گذشته آن را در صبح روز شنبه در هفتمین همه ستاره رسانه های در دسترس است.

او را به تأمل در یک زمان وقتی که او و چشم انداز آینده در شیکاگو عجیبی غالب بازیکن بسکتبال از یک مدرسه با هیچ محسوس ورزشی سنت است. رشد جهش یکباره او را از مجازی ناشناخته در نهایت به بالا به طور کلی دبیرستان چشم انداز در این کشور ورود به سال آخر خود را.

او بطرف خیلی سریع به او نزدیک شد می ترسم از بازی که او پیوست Meanstreets AAU تیم و متوجه شدم که او بهترین بازیکن خود را در تیم ملی. او فکر کرد که او یکی از بدترین.

“این نوع از تعجب من نوع مرا شوکه کرد و آن را من می ترسم آنقدر که من نیمه نمی خواهم به بازی بسکتبال دیگر,” دیویس گفت:. “سپس پدرم به من گفت که با آن چوب. من رفت و به بازی در یک تورنمنت با آن بچه ها من گفت: “این مرد در حال رفتن به آزمون.'”

دیویس بازی شش دقیقه در یک بازی قبل از نورد مچ پا خود را برای پایان دادن به اولین بازی خود را. اما که نگاهی سریع به یکی از بزرگترین دبستان حوادث بود به اندازه کافی برای ارسال به بورس ارائه می دهد نورد در. آن را تایید پدرش پیام: او در راه راست.

با توجه به اینکه در سال گذشته دیویس درخواست یک تجارت چرا که او نا امید شد با برنده شدن در نیواورلئان به نظر می رسد تعجب آور است که او در آنجا ماند در دیدگاه جایی که او تنها یکی از هم تیمی های خود با جدی کالج, چشم انداز است. او گفت که او در نظر گرفته شمعون شیکاگو دبستان نیروگاه که در آن Derrick Rose (یکی از دیویس’ بت) به شهرت آمد. اما او گفت که تصمیم به ماندن در دیدگاه پایین آمد به “وفاداری.”

“پدرم همیشه به من داد همان, ‘بدون توجه به جایی که شما آنها را پیدا کنید.’ و من خوبه فقط زمان آن را به قلب,” او گفت:. “من فقط نگه داشته و در انجام آنچه که من انجام شده بود و کار سخت و در نهایت کسی مربی (جان Calipari) آمد و به یکی از بازی های من. و بقیه سابقه است.”

دیویس بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به دیدگاه های دو و میدانی: او اهدا یک دادگاه پس از او اولین بازیکنی حرفه ای تبدیل شد و او اهدا بسکتبال کشباف و کفش به طور منظم برای نشان دادن حمایت خود را. در روز پنج شنبه, چشم انداز اعلام کرد که دیویس بود اهدا به شکل یک tech lab در Joslin پردیس از مدرسه.

او با حضور چند رویدادهای محلی از جمله NBA Cares رانندگی در شیکاگو سپرده گذاری مواد غذایی و پسران و دختران باشگاه رویداد که در آن او معرفی تعجب مهمان و هم تیمی LeBron James. شیرین ترین بخش از آن او گفت که قادر به بازی در شیکاگو در مقابل دوستان و خانواده او می بیند تنها یک بار در سال.

آن را به ارزش به خاطر سپردن چگونه پر دیویس’ وضعیت از یک سال پیش او رفته و با او تجارت درخواست او و نیواورلئان بودند در تقابل که آیا او باید به بازی در بازی در همه بقیه فصل. پلیکان اخراج دل Demps تیم و مدیر در All-Star weekend در شارلوت. دیویس به سختی بازی در این بازی با وجود اینکه انتخاب شده و کمیسر آدم نقره ای تلاش برای حل و فصل سوالات در مورد اینکه آیا کوچکتر بازار می تواند برای بازیکنان ستاره.

بسیاری از آن تلاطم حداقل برای Davis شده زده بیرون یک سال بعد.

“سال گذشته نیمه سنگی آن بود که بسیاری از مسائل با تجارت و همه چیز را,” او گفت:. “اما این یک فرصت سرگرم کننده این سال است.”

در واقع دیویس در مرکز صحنه در شیکاگو که او دوباره به نام “مکه” از بسکتبال. او 20 امتیاز به ثمر رساند که آخرین آن بازی برنده پرتاب آزاد.

اما او همچنین گفت که او خوشحال بود به عنوان یک تماشاگر برای دیدن زادگاه خود میزبان آخر هفته که بسیاری از احساس قوی بود همه ستاره رویداد – دادن جهان طعم شهرستان که او هنوز هم یک میل عمیق است.

“شیکاگو برگزار شد آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر