لس آنجلس — مهلت تجارت نزدیک است که در Lakerland به معنای یک چیز: Kyle Kuzma شایعات در حرارت بالا.

شده است که ماهیت Kuzma حرفه ای پس از او رفت pro. برای همیشه لطفا برای یک تجارت تراشه در پشت درهای بسته, خیالی, حالات به عنوان تازه کلی مدیران ساخت عنوان تیم از رویاهای خود.

“کوبه استفاده می شود برای همیشه به من بگویید: اگر آنها در حال صحبت کردن در مورد شما و سپس شما باید نگران'” Kuzma گفت: سه شنبه شب. “و من صحبت از شهر.”

وجود دارد یک دردسر که در تفکر: اگر Kuzma متعلق روی این یکی ؟

آن بوده است که همه احزاب را اعتراف سنگی شروع به Kuzma فصل سوم. آن شده است به همان اندازه در مورد توانایی به عنوان مناسب. Kuzma دقیقه کاهش یافته است به فقط 25 در هر بازی و بهره وری در آن نانامی به بازی بیشتر غوطه ور از برک آوت دوم تلاش. صدمات باید مانع تلاش خود را برای به دست آوردن ریتم – او از دست رفته کل پیش فصل با مصدومیت پای سپس نشسته و از پنج بازی دوره نقاهت بعد از پيچ خوردگی مچ پا.

اما سه بازی گذشته است که در آن Kuzma, بازی های برگزار شده است و با انرژی زیادی که هر کسی بر روی زمین به دست آورده است توجه هر کس در لیکرز’ اتاق قفل است. آن را برانگیخت به عنوان قوی تایید به عنوان هر یک از آنتونی دیویس که گفت: “هر آنچه که او انجام شده است در گذشته زن و شوهر بازی ها ما میخوایم نیاز دارید که برای بقیه سال.”

تغییر Kuzma گفت: تا حد زیادی به انجام با مرگ کوبه برایانت که او بت به عنوان یک کودک و شد که یک مربی زمانی که او لیکرز پیوست.

“همه مذاکرات در مورد ‘Mamba ذهنیت” بودن باطل گلزن و به دنبال نمره اما نه حتی آنچه که او گفت:” شنبه شب. “این ذهنیت است که محکم بازی با قلب و بی امان در همه زمان ها. بدیهی است که آن را کمی سخت تر به حرکت به ثمر رساند, اما من می تواند بازی سخت در اختیار داشتن هر در دفاع و دوباره بجای اول برگشتن و فقط سعی کنید به بازی را به نفع خود. و من فکر می کنم این هفته گذشته خوب بوده برای من فقط متوجه برخی از چیزها و ببینید که در آن تخم مرغ های من هستند.”

که یک ذن محل برای 24 ساله در آستانه روز پنجشنبه ظهر تجارت مهلت زمانی که لیکرز (38-11) یا یک نوسان به بهبود خود را فهرست و یا ایستاده پت. در سال گذشته لیکرز دو معاملات در اطراف حاشیه امید اضافه تیراندازی, اما حرکت نمی کند در نهایت سوق دادن آنها به postseason. در این سال آنها خیلی نشسته در بالای غرب البته با آشکار حفره اما با خیلی کمتر تجارت سرمایه از آنها در سال گذشته بود.

لیکرز’ بارز ترین تراشه Kuzma که هنوز نسبتا جوان هر چند تفرقه در میان NBA ناظران. او یک افراشتن آن را تا گلزن که رشد بدون ساختار? و یا این است که او یک تکه مفید در لب گنده مدعی?

اخیر کشش درآورده است او را نزدیک تر به رده دوم, دادن لیکرز چیزی به فکر می کنم اگر تیم های تماس برای پرس و جو پس از او.

“من فکر می کنم Kuz یک مرد است که نقش سخت است. شما می دانید منظورم چیست؟,” لیکرز مربی Frank Vogel گفت. “این یکی از چیزهایی که من متوجه شدم زمانی که من به تماشای او در این تابستان. موتور خود را. که یکی از چیزهایی که من دوست داشتم در مورد او. چقدر سخت او بازی می کند و متناسب با آن که ما می خواهیم. یک تیم است که نقش سخت تر از حریف ما هر شب.”

شواهدی وجود دارد که Kuzma تعریف شده نقش: او یک ثابت در لیکرز’ چهار پنج مرد ترکیب اولیه است که حداقل 40 دقیقه در این فصل هر یک با یک شبکه رتبه بهتر از پلاس-15.

حداقل یکی وجود دارد بسیار ملموس و مانع تجارت Kuzma: حقوق و دستمزد خود را. ساخت تنها $1.9 میلیون در این فصل Kuzma قرارداد خواهد بود به احتمال بسیار زیاد نیاز به اضافه شده به قرارداد دیگر در این تیم به حقوق و دستمزد بازی در 75 درصد از شایعه تجارت اهداف مانند نیویورک مارکوس موریس (15 میلیون دلار) یا دریک رز ($7.3 میلیون). ارسال چند بازیکن برای یک نفر می تواند ایجاد چند سوراخ در لیکرز’ فهرستی از آن شمع.

Kuzma قرارداد نیز تیم تحت کنترل برای چهار فصل بیشتر بعد از این یک فرض لیکرز او را به یک فرمت ارائه این تابستان و یا حفظ او در سال 2021 از طریق محدود رایگان آژانس. او یکی از معدود (همراه با تلن هورتون-تاکر) قرارداد لیکرز می توانید نگه دارید و بر روی های طولانی مدت در صورتی که مایل.

نیز وجود دارد یک عامل قدرتمند تیم شیمی که تنها شده است بیشتر مستحکم در هفته گذشته به عنوان تیم رفت و از طریق متقابل تروما برایانت مرگ که به آنها آموخته شده در مورد خود به صلیب کشور پرواز از فیلادلفیا. در این هفته و نیم پس از آنها پیدا کردم همبستگی در یکی دیگر شرکت.

در حالی که مدیر کل راب Pelinka است و بسیاری دیگر از عوامل در نظر گرفتن در جاه طلبی های خود را برای ساخت لیکرز عنوان شایسته این ماه ژوئن یکی از آنها است که باید حفظ شناوری از اتاق قفل و بدانم که اگر یک خارجی می تواند در ترکیب با یک گروه است که از طریق تجربه به عنوان منحصر به فرد و سوزاننده به عنوان برایانت مرگ است.

دوباره این زمین جدید برای Kuzma بستری در سال گذشته که ایران به او کردم. او برای اولین بار مواجه می شوند که احساس بی ثباتی زمانی که لری Nance جونیور و اردن کلارکسون هم تیمی های خود را در طول rookie سال معامله شدند دور midseason. ایده این است که هر کسی می تواند در هر زمان شده است با چکش به روح و روان خود.

“من فکر می کنم من دو سال در لیگ این نوع رابطه جنسی خشن دلیل این که شما دریافت پیش نویس به یک مکان و به شما فکر می کنم از آن خواهد بود برای همیشه لطفا برای و شما می بینید که مردم می آیند و می روند,” او گفت:. “شما هرگز واقعا می دانم که در آن شما در حال رفتن به می شود و بدیهی است که اولین بار دو سال مورد نوع سخت چون من جدید بود اما من به آن استفاده می شود در حال حاضر من درک کسب و کار و است که چرا من رو به درمان آن را مانند یک کسب و کار بیش از حد.”

راه Kuzma به کار گرفته شده از آن به تازگی توسط “بازی به خستگی.” او را متوجه خود بهترین نقش ممکن است به عنوان یک انرژی بازیکن زمین به جای تکیه بر خود را به ثمر رساند به رفع تمام قایق. نگرش او به تازگی: “من معامله من معامله شد. مهم نیست. من هنوز هم به بازی بسکتبال است. هنوز هم به بازی بازی من دوست دارم. هنوز برای دریافت پرداخت می شود.”

اما تعبیه شده است که در آن تمایل به ماندن برای پیدا کردن نقش خود در یکی از حق رای دادن او در آن بوده است تا کنون. به رقابت برای – شاید حتی برنده مسابقات قهرمانی. و با های اخیر خود را اجرا و در این مورد شده است که به عنوان قانع کننده بوده است.

“آیا او شاخه های خوبی یا نه او ساخت یک اثر” دنی سبز گفت. “که همه او می تواند انجام دهد و صرف نظر از آنچه اتفاق افتاده و پایان روز او را با آن زندگی می کنند. اما او شده است بازی بسکتبال بزرگ برای ما و او شده است یک آسانسور بزرگ انرژی دانا. من فکر نمی کنم او تا به چیزی برای نگرانی در مورد شایعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im