Feb. 18 (UPI) — لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James ناودان MLB کمیسر راب مانفرد برای لیگ را از دست داده و هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی.

در یک جفت از توییت های ارسال شده در سه شنبه, جیمز خواست مانفرد برای گوش دادن به بازیکنان از سراسر لیگ اصلی بیس بال و “حل این مشکل به خاطر ورزش است.”

“گوش من می دانم که من نمی بازی بیس بال, اما من در ورزش است و من می دانم که اگر کسی فریب خورده من از برنده شدن عنوان و من در مورد آن من خواهد بود [expletive] خشمگین!” جیمز در توییتر نوشت. “منظورم این است که مانند غیر قابل کنترل در مورد من چه خواهد/می تواند انجام دهد! گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر گوش دادن به بازیکنان خود صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته ، و غیره. در این مورد.

“به معنای واقعی کلمه توپ در دادگاه خود را[یا باید من می گویم درست] و شما نیاز به تعمیر این به خاطر ورزش!”

جیمز پیوست یک لیست در حال رشد از ورزشکاران که به نام مانفرد و آستروس در روزهای اخیر.

Los Angeles Dodgers ستاره کودی Bellinger و جاستین ترنر که داجرز از دست داده 2017 جهان سری به آستروس در هفت بازی ها ابراز نارضایتی خود را با مجازات صادره در Astros سازمان است. Los Angeles Angels ستاره مایک ماهی قزل آلا و نیویورک یانکیز مشت زن هارون قاضی نیز در زمان هدف در مانفرد را از دست داده و مورد.

لیگ برتر بیسبال آمریکا اعلام کرد در ماه گذشته که لیگ تحقیقات تایید Astros فریب خورده در طول فصل به طور منظم و postseason خود World Series-برنده 2017 مبارزات انتخاباتی.

به گفته مانفرد این Astros با استفاده از یک دوربین مبتنی بر سیستم به سرقت نشانه هایی از تیم مخالف در طول سال 2017 فصل و بخش هایی از 2018 مبارزات انتخاباتی.

ثبت نام-سرقت رسوایی منجر به تعلیق و پس از آن شلیک سابق Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow ماه گذشته. آستروس سازمان نیز جریمه یک رکورد 5 میلیون دلار و تا به حال چندین پیش نویس میدارد دور گرفته شده است.

اما هیچ یک از Astros بازیکنان درگیر با عملیات متوقف شد و یا جریمه و مانفرد قبلا نشان داد که MLB تا به حال هیچ برنامه ای به نوار Astros خود 2017 سری جهانی قهرمانی. کسانی که تصمیم گیری های کشیده شده اند گسترده انتقاد از بازیکنان و مدیران از سراسر لیگ از جمله ورزشکاران در خارج از بیس بال.

مانفرد است در دفاع از خود عذاب Astros این هفته اما زیر آتش خود را برای شناسایی جهان سری تروفی. بیس بال اجرایی به نام کمیساریای جایزه یک “قطعه ای از فلز” در هنگام گسترده مصاحبه با ESPN.

مانفرد بعد از عذرخواهی برای اشاره به جایزه “در بی احترامی راه است.”

“من اعطا پنج سری جهانی غنائم” مانفرد روز سه شنبه گفت. “وجود دارد هیچ لذت بیشتری در این کار از اعطای آن جایزه. من درک می کنم آنچه در آن به معنی. و دوباره آن را یک اشتباه بود به آنچه به من گفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im