لیکرز دریافت و سپس بازگشت 4.6 میلیون دلار از coronavirus برنامه وام

لیکرز می گویند که بازگشت 4.6 میلیون دلار وام دریافت کردند از وام های فدرال برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus بحران است.

این تیم تایید کرد که آنها واجد شرایط برای دریافت وام از کوچک کسب و کار دولت’ حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از میان اولیه $349 میلیون بودجه. اما پس از برنامه اولیه بودجه زد در اوایل این ماه و پس از گزارش می دهد که بسیاری از شرکت های بزرگ در زمان وام در هزینه یک لژیون از کسب و کارهای کوچک بودن منجمد کردن — لیکرز گفت: آنها بازگشت وام خود را.

“هنگامی که ما پیدا کردن وجوه از این برنامه شده بود تهی ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز” تیم در بیانیه ای گفت: اولین گزارش ESPN. “لیکرز باقی می ماند به طور کامل متعهد به حمایت از هر دو کارکنان ما و جامعه ما است.”

برنامه — بودجه به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل — ارائه می دهد forgiveable وام به کسب و کار است که صرف پول در حقوق و دستمزد و آتش نیست و یا به سرعت rehire کارکنان در طول COVID-19 مستند. کنگره تصویب اضافی $310 میلیارد دلار برای برنامه این هفته با گسترده توزیع در میان وام دهندگان و بانک ها و کمی دقیق تر زبان دلسرد بزرگتر عموم معامله شرکت از تقاضا برای گرفتن وام.

بسیاری از شرکت های بزرگ آمده اند تحت انتقاد پس از گرفتن این وام که در ابتدا پیش بینی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن. رستوران استیک روت کریس, Shake Shack و Potbelly در میان شرکت هایی که تصمیم به بازگشت چند دلار وام در هفته گذشته است.

لیکرز در نظر گرفته یکی از با ارزش ترین فرانچایز در آمریکا ورزش است اما از آینده نامشخص فصل مجبور است حق رای دادن در نظر گرفتن خط پایین خود را با پتانسیل بازگشت فروش بلیط از دست تلویزیون درآمد و دیگر جریانهای خشک.

حق رای دادن است که تا کنون نه گذاشته کارکنان و خواسته است آن پرداخت بالاترین مدیران برای تسلیم 20 درصد خود را پرداخت. این تیم همچنین کمک به یک صندوق با مرکز استیپلز و آن مستاجرین دیگر برای حمایت از عرصه و بازی شب کارکنان.

NBA در نظر گرفتن کاهش هزینه های بزرگ در میان یک فصل وقفه است که verging در دو ماه. لیگ اعلام کرد یک هفته و نیم پیش این امر خودداری 25 درصد از حقوق بازیکن آماده برای این احتمال که باقی مانده از فصل لغو شد. لیگ تمدید آن خط اعتباری به $1.2 میلیارد قبلا در این بحران اجازه می دهد تیم به قرض گرفتن در نرخ مطلوب اگر آنها در حال مبارزه مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im