دنور >> شماره 1 دانه? LeBron James ادعاهای غربی-پیشرو لیکرز هرگز در مورد آن صحبت کنید.

حداقل James نمی بحث در مورد آن را قبل از چهارشنبه شب بازی در برابر No. 2, قطعات, یک تیم بود که سه بازی پشت رده بندی است. هم تیمی های خود زمینه جمع آوری سرنخ مانند زمانی که او در لباس پوشیدن خود را نیوجرسی 80 دقیقه قبل از tip-off.

وجود دارد هیچ جوک و یا لبخند گفتند. هیچ گرما.

الکس کاروسو که تا به حال بازی نیست قابل توجهی دقیقه قبل از بازی گفت: این بازیگران یک تن برای کل اتاق قفل است.

“این نوع از صادقانه دادم به من کمک کرد فقط قفل در و آماده برای رفتن اگر شماره من بود به نام” او گفت:. “و در آن بود.”

آخرین بازی قبل از همه ستاره است به طور کلی یک مثال درخشان از بهترین تیم می شود. بازیکنان و مربیان می تواند گرفتار شود فکر کردن به آینده به تعطیلات آماده شدن برای نهایی شش هفته با حداکثر سرعت دویدن به پلی آف. تمرکز دیگر کم. اعدام می افتد.

اگر لیکرز (41-12) نشان داده بود تلاش کمتر از حد معمول در برابر دنور آن را نداشته اند قدردانی توسط طرفداران اما این ممکن است قابل درک باشد. اما جلو دونده از غرب به هیچ وجه قصد اجازه دادن به کتلت هر نزدیک تر در جدول رده بندی در پایان آنها را با یک 120-116 اضافه برنده شوید.

جیمز گفت لیکرز نگران پیشرو غرب: “ما فقط بازی به راه راست. ما در مورد آن صحبت نمی.”

اما زمینه سرنخ رنگ های مختلف عکس: James’ triple-double است که در آن او گفت که او در تلاش برای آوردن “لیزر تمرکز است.” آنتونی دیویس’ اواخر دفاع در خيابان Jokic که برگزار شد همه ستاره بزرگ مرد به 0 5 در سه ماهه چهارم و اضافه کاری. نیمکت تلاش دوایت هاوارد و کاروسو که سوخت یک 19-2 سه ماهه دوم اجرا که ذخیره این بازی را از تبدیل شدن به فراموش شدنی.

دیگر لیکرز بودند بیشتر مایل به بحث در مورد آن. آن لیکرز’ دومین پیروزی در پپسی سنتر که این تیم معتقد است که خواهد شد یک روانی استفاده اگر آنها تا پایان طراحی قطعات در پلی آف. به خصوص اگر آنها دست گرفتن homecourt مزیت این تعهد در دنور به نوبه خود در اطراف سابقه — که هیچ مقدار کمی از فشار است.

“این مجموعه تن” برادلی گفت. “بازی در خانه و سپس به اینجا می آیند. من فکر می کنم در راه آنها در حال حاضر شکست خورده دیدن که ما در حال حاضر ضرب و شتم آنها را دو بار خود به خود دادگاه است.”

که می تواند یک مورد تقریبا هر تیم که لیکرز در غرب است. تنها زمان بالا-8 غربی تیم آنها لازم نیست که یک رکورد برنده برابر است کلیپرز (0-2). قطعات جاز, موشک, ماوریکس, رعد و برق و گریزلیز نشده اند مورد ضرب و شتم لیکرز در طبقه خود را.

فرانک وگل گفت: او بیشتر تحت تاثیر قرار است که این انرژی به قبل از همه ستاره بخشی از فصل ناشى از دو ستاره که کمتر از یک استراحت از هر کسی.

“شما فقط می تواند بگوید (LeBron) بود واقعا قفل شده است و این نه یک پا از درب سمت شکستن نوع بازی است که او قرار بود به یک حذفی طرز فکر به آن و او نشان داد که در تمام طول بازی,” او گفت:. “آخرین بازی قبل از شکستن بسیاری از اوقات به خصوص شما در جاده ها تخریب محیط زیست, بچه ها سعی خواهد کرد و رقابت اما گاهی اوقات آن را بهترین تلاش است. اما آن دو بچه ها امشب ویژه.”

James’ بنیاد ارائه می دهد کمک درسی به من وعده دانش آموزان در ایالت کنت

در حالی که LeBron James برش روبان روی من وعده مدرسه در اکرون اوهایو یک سال و نیم پیش به من قول شبکه فعال بوده است برای سال ها خود را از طریق LeBron James Family Foundation. در حال حاضر قدیمی ترین نسل از این دانش آموزان دبیرستان juniors خواهد شد که دانشگاه های دیگر از گزینه است.

کنت دولت متعهد شنبه به ارائه چهار سال شهریه و یک سال از اتاق و هیئت مدیره است که اولین بار به کلاس از دانش آموزان مطابق قبلی ارائه شده توسط دانشگاه اکرون برای کلاس تحصیلی دانش آموزان واجد شرایط از 193-فرد کلاس. به عنوان طولانی به عنوان دیدار دانشجویان استاندارد های علمی و تکمیل موظف خدمات اجتماعی ساعت آنها خواهید بود قادر به حضور در یکی از دو دانشگاه اوهایو بدون رفتن را از جیب برای هزینه های کمک درسی.

که مفهوم آموزشی انتخاب یکی که جیمز ارزش نیروی محرکه تمام پایه و اساس خود را طرح.

“من فقط می دانم که بسیاری از کودکان و نوجوانان در جامعه من فقط همین نیست که بسیاری از گزینه های” جیمز گفت: شنبه شب. “بنابراین برای من در یک موقعیت که در آن من می توانم این بچه ها یک گزینه تصمیم بگیرید که چه می خواهید آنها را به انجام با آنها در آینده است. این احتمالا بهترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su