لیکرز ستاره LeBron James Anthony Davis به نگه داشتن نام در بازگشت از کشباف

12 جولای (فردا) — لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James و آنتونی دیویس در حال نگه داشتن خود را به آخرین نام در پشت خود کشباف برای NBA 22-تیم راه اندازی مجدد در اورلاندو فلوریدا., امید بستن برابر با استفاده از یک عدالت اجتماعی پیام.

در طی یک ویدیو کنفرانس یکشنبه دیویس اعتراف نمود که “پاره” بین خود را با استفاده از نام و یا یکی از پیام های ارائه شده توسط سازمان لیگ و اتحادیه بازیکنان. NBA است که اجازه می دهد بازیکن را به یک عدالت اجتماعی پیام یا عبارت را در پشت خود کشباف زمانی که این سوانح بازی این ماه است.

تبلیغات

“من فکر می کنم نام ‘دیویس’ چیزی است که من سعی می کنم به نمایندگی هر بار که من سعی می کنم به گام در طبقه: خانواده من,” دیویس گفت: یکشنبه. “من نمی دانم آنچه که برای تصمیم گیری است. من باید یک عدالت اجتماعی پیام یا باید من نام خانوادگی وجود دارد ؟ من فقط فکر می کنم من نام آخرین چیزی است که برای من بسیار مهم است.

“همچنین عدالت اجتماعی را به عنوان به خوبی. اما فقط نگه داشتن خانواده من نام و نمایندگی نام و نام خانوادگی در پشت به رفتن را از طریق این فرایند و نام من و افرادی که با من بوده است از طریق تمام حرفه ای برای کمک به من در رسیدن به این نقطه است. در حالی که هنوز نوع از آوردن چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای بی عدالتی اجتماعی.”

جیمز نشان داد بیش از آخر هفته که او را به انجام همان. سه بار قهرمان NBA گفت: 29 تایید پیام — تصمیم بر به طور مشترک توسط NBA و بازیکنان NBA انجمن — شد “چیزی است که واقعا به طور جدی با طنین ماموریت من.”

“من در واقع نمی تواند با یک نام در پشت نیوجرسی” جیمز گفت شنبه. “این بی احترامی به هیچ لیستی که تحویل داده شد به همه بازیکنان است. ستایش می کنم هر کسی که تصمیم می گیرد به قرار دادن چیزی در پشت خود jersey. این تنها چیزی است که واقعا به طور جدی با طنین من ماموریت با هدف.

“من می خواهم که به می گویند-پس در آنچه را که باید رفت و در بازگشت از نیوجرسی. من تا به حال یک زن و شوهر از چیزهایی که در ذهن اما من بخشی از این فرآیند است که خوب است. من کاملا خوب با آن است. … من نمی نیاز به چیزی در پشت نیوجرسی برای مردم به درک من ماموریت و یا می دانم آنچه من در مورد آنچه که من در اینجا انجام دهید.”

همانطور که از چهارشنبه 285 مورد انتظار 350 واجد شرایط بازیکنان NBA انتخاب یک عدالت اجتماعی پیام به صفحه نمایش خود را کشباف. با توجه به ESPN شکست نخورده, 17 بازیکنان تصمیم گرفتند برای ادامه به استفاده از نام به جای.

لیست پیشنهادی پیام ها: Black Lives Matter; می گویند نام خود را; رای نمی توانم نفس بکشم; عدالت; صلح; برابری; آزادی; به اندازه کافی قدرت به مردم; عدالت در حال حاضر می گویند نام او; Si Se Puede (بله ما می توانیم); آزادی; تماس با ما; ما را بشنود; احترام ما; ما عشق; آهنگ; گوش دادن به ما; ایستادن متحد; ضد نژادپرستانه; من یک مرد هستم; صحبت کردن; چگونه بسیاری از; گروه اقتصاد; اصلاحات در آموزش و پرورش و مربی.

“بعضی از بچه ها تصمیم به برخی از بچه ها را انتخاب نکنید,” دیویس گفت:. “ما باید یک تن از راه به نوعی نشان دهنده چیزی است که ما برای ایستادن.”

جیمز و دیویس هدایت لیکرز (49-14) به شماره 1 دانه در کنفرانس غرب قبل از NBA معلق بازی در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>