لامینه دایان, CSUN نوبه خود به کنار ساحل طولانی دولت با دفاع

ساحل طولانی — Long Beach دولت خود را نشان داده است قدرت دفاعی در طول چند هفته گذشته اما آن را تا به حال حریف انجام همان چهارشنبه شب در هرم.

پس از پیروزی سه بازی با محکم دفاع ساحل طولانی ملاقات Cal State Northridge تیم که منجر در لیگ به ثمر رساند اما تصمیم گرفتم برای یک بار به پرتاب کردن در برابر محاصره LBSU را در داخل بازی برای 73-64 برنده شوید.

این Matadors کاشته دفاع از خود در داخل و درو شارژ پنج خطا در 10 دقیقه اول بازی در حالی که نگه داشتن ساحل طولانی به 10 امتیاز. میزبان هرگز یافت ریتم همه شب, صرفه جویی برای جهش کوتاه.

ساحل طولانی رو در عرض دو در نیمه دوم در 47-45 قبل از CSUN استفاده 16-2 اجرا برای باز کردن یک 16-نقطه سرب با پنج دقیقه باقی مانده است. لامینه دایان به حال هشت امتیاز در آن پشت سر هم و فستوس Ndumanya اضافه شده دو قدرتمند مسدود شده عکس.

دایان حاکم بزرگ غرب کنفرانس بازیکن سال به پایان رسید و با 28 امتیاز و 11 پرتاب ریباند (23 و هشت پس از حاصل کار دو تیم) و Ndumanya اضافه شده 14 امتیاز و دو بلوک دیر است. ترل گومز آمار چهار 3-اشاره گر در راه خود را به 14 امتیاز و داریوش قهوه ای III اضافه شده 11 امتیاز.

ساحل طولانی شات فقط 27 درصد در نیمه اول. رزرو حداکثر ده Geest, با سه 3-اشاره گر led این تیم با 11 امتیاز بازی میآره. کالین اسلاتر تا به حال 10 امتیاز و اردن رابرتز بود نه امتیاز و نه پرتاب ریباند. شانس شکارچی تا به حال شش پرتاب ریباند.

از دست دادن قطره ساحل طولانی به 10-19 کلی و 5-8 در غرب بازی قرار دادن LBSU در موقت کراوات برای مقام هفتم در نه تیم لیگ است. CSUN 12-17 و 7-6 بستن سوم با UC Davis. بالای هشت تیم واجد شرایط برای ماه آینده سه روز بزرگ غرب مسابقات در هوندا سنتر.

“ما شده است بازی ما بهترین بسکتبال و ما در زمان یک گام به عقب” LBSU سر مربی دن مونسون گفت. “از ابتدا من فکر نمی کنم ما تا به حال یک پرنیان نمی قفل شده است.

“موفقیت نیست همیشه یک خط مستقیم اما ما نگران چیز اشتباه امشب و نا امید شدم.”

CSUN آغاز فصل 2-10 اما تبدیل به رقابتی که دایان کردم دانشگاهیان در نظم و واجد شرایط به دست آورد. این Matadors عشق به اجرا و گومز خطرناک است 3-نقطه تیرانداز. چهارشنبه آنها اضافه شده یک مقدار قابل توجهی از فکر دفاع.

“من شروع به کند و می دانستم که من تا به حال به بیرون آمدن سخت تر در نیمه دوم گفت:” دایان 6-پا-7 دوم از سنگال. “این کمک می کند تا زمانی که ما بازی با انرژی و فستوس) تا به حال یک بازی بزرگ است. ما به دنبال یکدیگر امشب.”

توسط شش در نیمه بلند ساحل دیدم کسری رشد به 11 قبل از صعودی به عرض چهار در یک تعقیب شکارچی 3-اشاره گر و داخل سبد با جلب کاب و جاشوا مورگان. LBSU کردم در عرض دو در 49-47 در اواسط نیمه دوم وقتی نورتریج رفت و در 16-2 اجرا شود. دایان بود به خصوص که در طول پنج دقیقه کشش جمع آوری 12 امتیاز و چهار ریباند و یک سرقت.

“این ناامید کننده است پایین دو و ناگهان نگاه کردن و آن را در 16 نقطه بازی” مونسون گفت. “ما را شکست.”

د Geest شد بخش بزرگی از ساحل طولانی را کوتاه اجرا می شود.

“برای اولین بار در رفت و من احساس خوب و درست نگه داشته و قصد بازگشت به نقطه و هم تیمی های من در بر داشت من,” او گفت:.

“آنها فقط نشسته وجود دارد در دفاع از” تاریخ و گارد اسلاتر گفت. “ما در آنها اما فکر نمی کنم در مورد فرصت ما تا به حال در آن بازی می کند. ما می دانیم که چگونه ما باید به بازی موفق باشد.”

نیمه اول بی شمار از اشتباهات و misfires برای ساحل. CSUN به حال اولیه 11-0 اجرا در حالی که LBSU شد تا ستون خطا میزنه Matadors به پاداش میدوی را از طریق نیمه.

نمره 31-19 با یک دقیقه در سمت چپ نیمی از زمانی که اسلاتر و د Geest آمار بازگشت به عقب 3-اشاره گر به کاهش حاشیه به شش.

CSUN جاروب فصل سری داشتن شکست ساحل طولانی 95-77 در Jan. 8 در Matadome.

بعدی

ساحل طولانی پخش در UC Davis روز شنبه در 5 p. m.

CSUN میزبان Cal State فولرتون در شنبه نیز در 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>