لانست مطالعه هیدروکسی کلروکین را نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن “به عنوان معمول است خطرناکی اشتباه’ در Covid-19 ارشاد

یک مطالعه منتشر شده در روز جمعه در یک مجله پزشکی معتبر یافت می شود که ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او در حال حاضر مصرف—و بارها خواست دیگران را—نه موثر برای درمان Covid-19 و می تواند به افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و مرگ در coronavirus بیماران.

مطالعه منتشر شده در مجله لانستبررسی سوابق پزشکی از 96,000 بستری coronavirus بیماران در شش قاره و در بر داشت که “مبارزه با مواد مخدر رژيم کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به تنهایی و یا در ترکیب با یک macrolide همراه بود با افزایش خطر به صورت بالینی قابل توجهی بروز آریتمی بطنی و افزایش خطر در بیمارستان مرگ با Covid-19.”

“این یک چیز است نه به سود اما این نشان می دهد متمایز آسیب برساند.”
—اریک Topol, موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه

بیمارانی که داده شد هیدروکسی کلروکین و یک آنتی بیوتیک ترکیبی مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ داشتند و 45 درصد افزایش خطر مرگ و 411 درصد افزایش در خطر قلبی آریتمی مطالعه یافت می شود. بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین به تنهایی تا به حال 34 درصد افزایش خطر مرگ و 137 درصد افزایش در خطر نامنظم شدن ضربان قلب.

نویسندگان یافت “هیچ مدرکی” از مزایای از هیدروکسی کلروکین در Covid-19 بيمار—یک نتیجه این است که سازگار با یافته های مطالعات قبلی در مواد مخدر است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید.

اریک Topol, یک متخصص قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: واشنگتن پست است که “این یک چیز است نه به سود اما این نشان می دهد متمایز آسیب برساند.”

“اگر وجود داشت همیشه امید برای این دارو این است که مرگ از آن گفت:” Topol.

سناتور. Ed Markey (D-جرم.) توییتی که “علم روشن است و رئیس جمهور طبق معمول خطرناکی است اشتباه است.”

این مطالعه جدید می آید تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای بیش از یک هفته در تلاش برای جلوگیری از Covid-19 عفونت است.

“من بسیاری از فوق العاده اخبار مثبت در هیدروکسی,” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “و شما می دانید من می گویم: هی… چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus با وجود هشدارهای از متخصصان پزشکی که هیچ شواهدی وجود ندارد موثر است برای Covid-19 بيمار. فروش خرده فروشی از هیدروکسی کلروکین گزارش افزایش یافت و در اسفند ماه نسبت ناروا به نام مواد مخدر یک “تغییر بازی” برای درمان coronavirus.

“هیچ شواهدی از سود است و شواهد آسیب” دکتر راب Davidson, اورژانس مراقبت پزشک و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر گفت: پس از رئیس جمهور ادعا کرد او را به مصرف مواد مخدر است. “مغلوب ساختن پیشی جستن است مسئول مرگ دهها هزار نفر. اجازه دهید اضافه کردن به این تعداد است.”

در آوریل 24, سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین “خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

در بخش NPR در اوایل این هفته, پزشکی, پژوهشگران و دیگران کاوش سیاسی از درمان مواد مخدر به عنوان یک غمگین توسعه به ظهور در طول Covid-19 گیر با بسیاری از قرار دادن سرزنش مستقیما در پای یک رئیس جمهور که در کنار کارشناسان در حالی که تزریق خود را ناآگاه و اغلب مضحک ادعا می کند به ملی گفتگو.

دکتر دیوی اسمیت از بیماری های عفونی و جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در سان Diego دانشکده پزشکی مصاحبه در این بخش گفت: “در حقیقت این ویروس نمی مراقبت در مورد سیاست و علم نیز باید در مورد سیاست. من فقط می خواهم یک جواب یک راه یا دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de