سرزمین غیرآزاد

وقتی که من بچه بودم یاد گرفتم به این باور است که آمریکایی ها به ارزش آزادی و برابری بیش از هر جای دیگری در این سیاره است. من یاد گرفتم که ما در سیستم عدالت کیفری ما بودند تا اثبات جرم.

آن را سخت به هنوز بر این باورند که در حال حاضر.

با من تماس کلبی اما به عنوان روز استقلال روش, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد چگونه غیرآزاد امریکا واقعا به خصوص برای افرادی که از رنگ.

پلیس در حال خفگی ما را به مرگ در دوربین مانند جورج فلوید و تیراندازی ما را به مرگ در خواب ما مانند Breonna تیلور. و زمانی که ما در حال کشته شدن توسط پلیس ما قفل شده است و در قفس محافظت شده توسط اصلاح افسران.

یکی از پنج زندانی مردم در جهان قفل شده است تا در اینجا در سرزمین رایگان.

که بیش از 2.3 میلیون نفر بیشتر از جمعیت 16 ایالات متحده است. و 190 میلیارد ما صرف هر سال در جرم حبس بالاتر از تولید ناخالص داخلی از 22 متحده است.

این وسواس با جرم رانده است ساختاری نژاد پرستی.

حدود 60 درصد در امریکا زندانی مردم سیاه و سفید و یا Latinx با وجود این دو گروه ساخت تا فقط 30 درصد از جمعیت کشور. سیاه و Latinx مردمی به طور مداوم دریافت دیگر مجازات شدیدتر برای همین جنایات سفید مردمی متعهد ،

بسیار برای برابری. اما “گناه تا زمانی که خلافش ثابت” را نگه ندارد تا به خوبی ،

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

تقریبا دو سوم از 740,000 مردم در زندان های محلی در حال حاضر قفل شده است و تا پیش از محاکمه در بازداشت است. این بدان معناست که آنها نمی شده است محکوم به جرم و جنایت آنها برای بازداشت شدند. و دوباره یک تناسب تعداد آنها سیاه و Latinx.

میلیونها نفر از مردم آن را با بودن جرم چرا که آنها فقیر و یا ملانین در پوست خود. و میلیون ها نفر از مردم سفید از جمله بسیاری از به اصطلاح برگ برنده کشور در حال حاضر ایستاده به گفتن است که برای پایان دادن به بیش از حد.

برگزار می شود پیش از محاکمه نیست همیشه بسیار رایج است. اما بیش از 15 سال گذشته 99 درصد از کل رشد در زندان آمده است در بازداشت افرادی که نمی سعی شده است اما نمی توانیم به قید وثیقه.

کارن دولان مدیر به جرم نژاد و فقر پروژه در موسسه مطالعات سیاست و نویسنده این گزارش ضعیف دریافت زندان نوشت: “اگر شما فقیر در آمریکا, شما در حال جرم در هر نوبت.”

حتی زمانی که سیاه و Latinx مردمی مشغول هستند و نه ارتکاب جرم—فقط قدم زدن در خیابان های شهرهای ما—ما هنوز موفق به دریافت پایان از سهم نامتناسب از خشونت پلیس و قتل.

گرفتن پرتاب باز داشتن پلیس متوقف و frisk شما و یا در حال ضرب گلوله کشته شد چون شما ضعیف و یا ماموران پلیس نژادپرست صدا نمی مانند ما در حال زندگی در “سرزمین آزادی.”

اما خبر خوب این است که ما در وسط یک شناختی از shift.

میلیونها نفر از مردم آن را با بودن جرم چرا که آنها فقیر و یا ملانین در پوست خود. و میلیون ها نفر از مردم سفید از جمله بسیاری از به اصطلاح برگ برنده کشور در حال حاضر ایستاده به گفتن است که برای پایان دادن به بیش از حد.

بسیاری از آنها خواستار به demilitarize یا پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به عنوان یک گام به سوی در نهایت لغو آنها. دیگران می خواهید به خلاص شدن از افسران پلیس از مدارس که در آن آنها قیف کودکان و نوجوانان به سیستم در سنین پایین. و جنبش برای پایان دادن به پول نقد وثیقه که باعث می شود پیش از محاکمه بازداشت یک وضعیت فقر نه عدالت است و همچنین برداشتن بخار.

در این سال بیایید جشن روز استقلال بازآموزی ما موسسات به دور از جرم حبس و اساسا دوباره تصور ما سیستم عدالت کیفری. شاید پس از آن ما می توانیم مدعی آزادی و برابری ما جشن برای قرن ها اما به ندرت انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im