صحبت با خبرنگاران در حال رشد در میان خشم و انزجار بیش از وزارت دادگستری تصمیم به مداخله به منظور کاهش راجر سنگ توصیه می شود حکم زندان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه را تکذیب کرد که او دستور DOJ به گام اما تأکید او “خواهد بود قادر به آن را انجام دهد اگر من می خواستم.”

“من حق مطلق به آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من ماندن از چیزهایی که به درجه ای است که مردم باور نمی, اما من نمی صحبت می کنند به [وزارت دادگستری]. من فکر کردم توصیه مسخره بود. من فکر کردم کل دادستان مسخره بود. و من در نگاه دیگران که شده اند تحت پیگرد قانونی قرار… اما هنگامی که شما ببینید که من فکر کردم آن را توهین به کشور ما است.”

“من فکر می کنم این یک رسوایی است. من شده اند با آن درگیر و در همه گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که زودتر شنبه توییتی نارضایتی خود را با دادستان فدرال’ توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ برای شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است. سنگ یک دوست قدیمی محرم و مشاور رئیس جمهور.

سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات:

رئیس جمهور سخنان که یکی ناظر به عنوان “زبان از سلطنت” آمد و به او و دادستان کل ویلیام Barr مواجه اتهامات غیر قانونی دارای حق اعمال قدرت وزارت دادگستری به ابطال حرفه ای دادستان فدرال برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

پس از وزارت دادگستری مداخله سه شنبه چهار دادستان دست زدن به سنگ مورد انصراف از رسیدگی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت های شروع و پایان با تحکیم قدرت” توییتی بهداشت ، Ron Wyden (D-سنگ.). “مغلوب ساختن پیشی جستن صرف روز خود را با تهدید وزارت دادگستری به منظور حفظ کیفری افراد در خارج از زندان در حالی که لایحه بر grotesquely pillages حکومت قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su