لری Kudlow: ‘مکث دوره’ در دور سوم از وام کسب و کار

مارس 3 (بی بی سی) — شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت: بیشتر وام برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 همه گیر ممکن است لازم باشد اما تهمت و دولت هنوز تصمیم نگرفته که آیا برای ارائه یک دور سوم از بودجه.

Kudlow سی ان ان گفت دولت از اتحادیه میزبان جیک Tapper که “هیچ نوع از یک مکث دوره” در رابطه با برنامه ریزی برای بودجه اضافی برای چک حفاظت از برنامه به عنوان کسب و کار در ادامه به درخواست برای وام های ارائه شده در تازه ترین coronavirus امداد لایحه.

وقتی پرسیده شد که چرا یک مکث وجود دارد در طرح جدید بودجه Kudlow گفت: دولت نگاه به توزیع موج فعلی بودجه ،

“در این مقطع خاص, اجازه, اجرای, ادامه, از آنچه که قبلا انجام داده ایم بیایید ببینید که چه نتایج,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت را ارزیابی آنچه باید انجام شود در “چند هفته.”

Tapper با اشاره به مدیریت کسب و کار کوچک در حال حاضر اداره $175 میلیارد دلار وام از $310 میلیارد مجاز در کنگره آخرین بسته امداد امضا شده در هفته گذشته درخواست اگر این سیگنال یک سوم tranche از بودجه لازم است.

Kudlow پاسخ داد که آن را “ممکن” لازم است و اضافه کرد که این برنامه بسیار محبوب شده است.

“ما منتظر یک کمی بیش از حد طولانی من فکر کردم زمانی که آخرین tranche زد,” Kudlow گفت. “اجازه دهید همان اشتباه دوباره.”

اولیه دور از $454 میلیارد دلار در بودجه اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک به ادامه پرداخت کارکنان و پوشش هزینه های دیگر به عنوان بسیاری از کشورهای تعطیل برای جلوگیری از گسترش coronavirus ارائه شده بود Coronavirus کمک های امدادی و خدمات اورژانس قانون امضا شده در ماه مارس و زد به سرعت قبل از اینکه پر در ماه گذشته.

کسب و کارهای کوچک گزارش مشکل اخذ وام و چندین کسب و کارهای بزرگ از جمله چند آیوی لیگ, دانشگاه, رستوران های زنجیره ای Shake Shack و NBA لس آنجلس لیکرز بودجه اختصاص داده شد که آنها بعد از آن کاهش یافته و یا بازگشت.

روز چهارشنبه SBA به طور موقت محدود برنامه های کاربردی برای وام دهندگان با کمتر از $1 میلیارد دلار دارایی در تلاش برای “کمک به جامعه کوچک دهندگان و خود را برای اطمینان از مشتریان کسب و کار کوچک باید دسترسی” را به وام.

SBA مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه با صدور بیانیه مشترک گفت 2.2 میلیون وام توزیع شده در دور دوم این برنامه از جمله بیشتر به کسب و کارهای کوچک.

“حدود 500000 وام های ساخته شده توسط وام دهندگان با کمتر از $1 میلیارد و دارایی و بانک” آنها نوشت. “این وام دهندگان شامل انجمن توسعه موسسات مالی تایید شده شرکت توسعه Microlenders, مزرعه اعتباری موسسات وام و FinTechs.”

Kudlow نیز در پاسخ به تماس از دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران دنبال بیشتر بودجه فدرال نسبت به دولت های محلی رو بودجه و نگرانی است.

هر چند او اشاره کرد که دولت فدرال “ریخت و صدها میلیارد” متحده به او گفت: “شاید وجود خواهد داشت بیشتر از آن ما خواهد شد صبر کنید و ببینید.”

پیدا کردن باید مرتبط به اینکه متحده باید پناهگاه شهرستانها برای حفاظت از مهاجران مستند نشده.

“من می خواهم بگویم این مورد متحده همانطور که می دانید رئیس جمهور است و [از] زمان به زمان صحبت در مورد لینک دادن که به پناهگاه شهرستانها. من فکر نمی کنم هر چیزی [است] تصمیم گرفته شده است در عین حال” Kudlow گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de