لاس وگاس اظهارات WR هنری Ruggs III زخمی ران در حال حرکت تصادف

ژوئن 1 (UPI) — لاس وگاس اظهارات تازه کار گیرنده گسترده هنری Ruggs سوم دچار قطع به ران او در حالی که در حال حرکت آیتم ها به یک تریلر.

“او در تلاش بود به حرکت یک تریلر یا چیزی — حرکت مبلمان و یا چیزی-و تریلر فقط از نوع دوخته او را در برابر یک ماشین و یا یک دیوار” Ruggs’ پدر, هنری Ruggs جونیور گفت: AL.com در روز دوشنبه. “او بسیار خوب من در مورد به بیرون رفتن وجود دارد و دیدن او کمی.

تبلیغات

“آن را فقط مانند یک زخم باز در پای خود را کمی برش. مانند چیزی است که تا به حال گیر او را سمت راست وجود دارد در ران او کمی.”

Ruggs جونیور گفت: هنوز برای صحبت با دکتر که درمان پسرش به دلیل اقدامات احتیاطی مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با این COVID-19 مسائل هنوز هم در رفتن آنها نمی خواهد اجازه دهید هر کسی در” Ruggs جونیور گفت. “او فقط نیاز به راه رفتن بر روی عصا. نه قرار دادن به عنوان فشار زیادی بر روی آن است.”

Ruggs سوم شماره 12 به طور کلی انتخاب کنید در این سال NFL Draft, اولین گیرنده انتخاب شده در پیش نویس است. او همچنین سریع ترین بازیکن در پیش نویس کلاس داشتن ارسال شده 4.27-بار دوم در 40 yard dash در ترکیب.

“اظهارات آگاه هستند از یک گزارش در مورد خارج از زمینه آسیب به هنری Ruggs III. احترام به هنری راست به پزشکی حریم خصوصی, این تیم را نمی توان اظهار نظر در این گزارش” این گروه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de