لاس وگاس میزبان 2022 پیش نویس NFL

مارس 23 (UPI) — لاس وگاس خواهد میزبان 2022 پیش نویس NFL لیگ کمیسر راجر Goodell پنج شنبه اعلام کرد.

Goodell نشان داد 2022 پیش نویس مکان در طول دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL که انجام شد تقریبا برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من خوشحال تا اعلام کند که در لاس وگاس برگزار خواهد شد 2022 پیش نویس NFL, که در آن ما نگاه به جلو به برگزاری حتی بزرگتر و بهتر رویداد از ما می توانست تا کنون تصور این سال” Goodell گفت. “تبریک به لاس وگاس Las Vegas Convention و اقتدار بازدید کنندگان اظهارات’ سازمان و مهاجم ملت است.”

در سال جاری پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده را در لاس وگاس پیش از اظهارات’ افتتاحیه فصل جدید خود را به شهرستان پس از جابجایی از اوکلند. اما COVID-19 شیوع مجبور لیگ برای تغییر به یک قالب مجازی است.

“ما هیجان زده NFL داده است ما این فرصت را به میزبان پیش نویس در لاس وگاس در سال 2022 گفت:” استیو هیل مدیر عامل و رئیس کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان. “در حالی که نا امید ما قادر به آوردن این رویداد هیجان انگیز برای زندگی در این سال ما را به طرح 87 مراسم اهدای سالانه پیش نویس NFL تنها تجربه وگاس طرفداران فوتبال را هرگز فراموش خواهد شد.”

محل طرح قبلا اعلام شده برای سال 2020 پیش نویس را در محل باقی می ماند برای 2022 رویداد با توجه به تیم. اضافی مفاهیم برای 2022 پیش نویس آشکار خواهد شد در تاریخ بعد.

این 2021 پیش نویس NFL برگزار خواهد شد در کلیولند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de