آخرین انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد نشان دهنده قدرت ما مراقبت از کودکان جنبش

واشنگتن – در پاسخ به سناتور برنی ساندرز’ طرح به رول از طرح بلند پروازانه برای جهانی مراقبت از کودکان زیر یک بیانیه از Wendoly Marte, مدیر عدالت اقتصادی برای تغییر جامعه عمل:

“آخرین پیشنهاد از یک نامزد ریاست جمهوری در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش نشان دهنده قدرت ما مراقبت از کودک به عنوان رهبران جنبش در شکل دادن به دستور کار اقتصادی برای امریکا خانواده ها است. پیشگام توسط پدر و مادر ارائه دهندگان و مربیان به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای زنان ما جنبش مردمی سبب پدر و مادر و خانواده خود و نامزدهای توجه با طرح های پیشنهادی است که فشار برای تغییرات ساختاری برای مراقبت از فرزندان ما و کارگران که برای آنها مراقبت.

“ساندرز’ طرح را به مراقبت از کودک و پیش دبستانی-مهد کودک در دسترس و بدون شهریه و یا هزینه برای هر کودک بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند. آن را به مراقبت بیشتر مقرون به صرفه برای کسانی که نیاز به آن بیشتر و ارائه یک دستمزد زندگی برای اغلب سیاه و سفید و قهوه ای زنان ارائه دهندگان که نگه داشتن فرزندان ما امن است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“ما مفتخریم که کار در جامعه تغییر عمل با ده ها تن از شرکای اجتماعی در سراسر کشور برای ساخت یک جنبش مردمی برای مراقبت از کودکان. بچهداری عدالت در میشیگان, پدر و مادر, صدای, عمل در کالیفرنیا جدید گرجستان, پروژه و فضاهای در عمل در واشنگتن D. C در میان گروه های اجتماعی کار بر روی زمین با مربیان ارائه دهندگان و پدر و مادر برای پیشبرد جسورانه چشم انداز جهانی برای مراقبت از کودکان.

“پررنگ مراقبت از کودک طرح از جمله کسانی که توسط ساندرز و U. s. Senator Elizabeth Warren, نمونه هایی از نوع جامع پیشنهادات ما نیاز به قطع نسل و نژادی و جنسیتی و اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی است. ما باید سرمایه گذاری در همه خانواده ها به طوری که آنها می تواند به رشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>