امریکا لاتین می شود, کانون بیماری همه گیر کوروناویروس

30 مه (بی بی سی) — آمریکای لاتین آماده است برای تبدیل شدن به بعدی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان نرخ جدید مرگ و میر و موارد کاهش در ایالات متحده و اروپا است.

برزیل 465,166 تایید COVID-19 موارد و 27,878 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

که دومین شماره از موارد در جهان در کنار ایالات متحده آمریکا است که بیش از 1.7 میلیون نفر و 102,836 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس جهانی ردیاب را نشان می دهد.

در سراسر 33 کشور در آمریکای لاتین تقریبا 920,000 COVID-19 موارد تایید شده اند و شده اند وجود دارد نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر.

“این کانون” دکتر مارکوس اسپینل مدیر بیماری های مسری در سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: سی ان ان.

سازمان جهانی بهداشت همچنین گفت: آمریکای لاتین به خصوص برزیل, جدید تمرکز مبارزه با این بیماری است.

“در آمریکای جنوبی ما به ویژه نگران آن است که تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته گذشته در برزیل به بالاترین سطح برای هفت روز پس از وقوع آغاز شد” گفت: Carissa اتین که مدیر برای آمریکا.

در حالی که این نرخ از عفونت و مرگ و میر پایین رفته اند در ایالات متحده و اروپا و آسیا و آمریکای لاتین نرخ اوج جدید رسیده اند.

“در بسیاری از جهات این است که هیچ” دانشگاه سلامت عمومی دین دکتر آنا دیز Roux گفت. “این قابل پیش بینی بود که این اتفاق خواهد افتاد.”

کارشناسان با سی ان ان گفت که ناقص پاسخ دولت و آمریکای لاتین نابرابری اقتصادی و فقدان بهداشت عمومی سرمایه گذاری سوخت وقوع خواهد شد که به احتمال زیاد بدتر.

در ضمن در چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: تحقیقات در رد غذاهای دریایی بازار در ووهان به عنوان مکانی که در آن شیوع آغاز شده است.

“این در حال حاضر معلوم است که این بازار یکی از قربانیان” چینی CDC مدیر Gau فو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است.

Gau اضافه شده است که او شخصا نمونه های جمع آوری شده از ووهان سایت در اوایل ژانویه و نمونه های جمع آوری شده از حیوانات برگشتم منفی نشان می دهد که حیوانات آلوده نیست خریداران.

او همچنین گفت که چین می خواهد همکاری با سازمان بهداشت جهانی در آن ویروس-ردیابی شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که او در قطع روابط بین ایالات متحده و سرزنش آن در “تخلفات” از چین که گوئی پوشش COVID-19 ریشه.

ایتالیا که یک بار تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان در حال حاضر 232,248 COVID-19 موارد و 33,229 و میر COVID-19 جهانی ردیاب را نشان می دهد.

این کشور شروع خواهد شد اجازه می دهد تا بین منطقه ای سفر روز چهارشنبه دولت اعلام کرد که شب جمعه است.

حرکت در آمد که در ایتالیا به وزارت بهداشت گزارش شده هیچ انتقادی خوشه در COVID-19 مورد در هر منطقه است. هنوز مقامات بهداشت خواست با توجه به سفر را افزایش می دهد به خصوص با توجه به موج جدیدی از عفونت است که ممکن است در پاییز.

COVID-19 آلوده بیش از 5.9 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 365,000 با توجه به جهانی ردیاب.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

برگرد. Daryl خاکستری روحانیت ائتلاف دست از ماسک صورت در پر جنب و جوش سنگ کلیسای خدا در سنت لوئیس در مارس 26. بیش 125,000 ماسک توزیع شد به کلیساها برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه ژوئن. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de