Latinx گروه Mijente همیشه اول ریاست جمهوری تایید: برنی ساندرز

مترقی Latinx گروه Mijente روز سه شنبه اعلام کرد اولین انتخابات ریاست جمهوری تایید برای ایالت ورمونت برنی ساندرز فقط روز قبل از Nevadans حزبی در سال 2020 دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه.

“چیزی که بسیار جذاب به مردم است که خود را قوام و مفهوم palabra,” Mijente مدیر و مؤسسین Marisa فرانکو گفت: Politico. “و آنچه که در جامعه ما این است که به مردم خود کلمه است.'”

این گروه نیز توضیح داد:

ما نیاز فوری به تغییر در یک میزبان تمام مسائل—تغییر آب و هوا, اخراج, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان. که تغییر, اولین چیزهایی که اول ما باید دریافت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او را یک ترم جمهور. ما نیاز به یک نامزد که می تواند جمع آوری یک پر جنب و جوش و متنوع ائتلاف است که ارائه یک جایگزین روشن. امروز رسمی—ما معتقدیم که نامزد سناتور برنی ساندرز.

Mijente تاسیس در ماه دسامبر سال 2015 با تمرکز بر get-out-the-رای تلاش در میان Latinx و Chicanx آمریکایی است. این گروه کاهش یافته است به پشت یک نامزد در سال 2016 اما تصمیم به حمایت از ساندرز در سال 2020 اولیه به دلیل تلاش های مداوم برای ترویج منافع طبقه کارگر است.

“سناتور. برنی ساندرز دارای سابقه ای طولانی از مواضع مترقی و به طور مداوم باقی می ماند و در کنار مردم کار” گروه توییتی صبح روز سه شنبه.

گروه خواسته اعضا به تایید یکی بیشتر یا هیچ نامزدها در ماه ژانویه پس از ماه ها بحث و تجزیه و تحلیل. بیش از 70 درصد از اعضای حمایت یک ساندرز تایید.

“ما نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که مبارزه با مانند جهنم برای تغییر که بسیار دیر شده و که نمی خواهد به سرعت بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شبه مترقی سیاست” Mijente گفت در توییتر. “با بیش از 70 درصد از رای اکثریت Mijente اعضای معتقدند که ساندرز است که بهترین راه برای بسیج Latinxs و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

روز شنبه, نوادا, قفقاز انتظار می رود که به نوبه خود از تعداد رای دهندگان اسپانیایی در دولت است. ساندرز آگهی های جمعیتی با 64 درصد در نوادا با توجه به داده ها را برای پیشرفت نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

فرانکو گفت سیاسی است که این گروه را تایید نمی ميانگين Mijente نمی خواهد فشار به برگزاری ساندرز پاسخگو برای وعده های انتخاباتی.

“ما در حال چیدن یک نجات دهنده ما در حال چیدن هدف ما گفت:” فرانکو. “ما نمی انتخاب کنید او را به دلال از همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر